Ім’я: Світлана Орлова

Дата народження: 23 жовтня 1954 р. (62 роки)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: р. Облуч’є, Єврейська автономна область

Діяльність: політик

Вага: 69 кг

Зріст: 167 см

Біографія Світлани Орлової

Світлана Юріївна Орлова – губернатор Володимирської області, депутат Держдуми (1993-1999).

Глава адміністрації Володимирській області Світлана Орлова

Ранні роки Світлани Орлової

Орлова Світлана Юріївна народилася в Єврейській автономній області (р. Облуч’є) в родині машиніста локомотива. Після випуску з облученской школи № 70 вона вступила в Уссурійський державний педагогічний інститут у 1977 році закінчила його з дипломом за спеціальністю «філолог». Після Світлана Юріївна за розподілом потрапила у Владивосток, де працювала вихователем і піонервожатою в школі-інтернаті №2.

Світлана Орлова в молодості

1979 рік ознаменувався для Орлової вступом в КПРС, де аж до 1990 року вона будувала кар’єру: інструктор Радянського райкому КПРС, завідуюча відділом Фрунзенського райради, завідуюча сектором Приморського крайкому по фізкультурі і спорту.

Для просування по кар’єрних сходах в 1991 році Світлана Юріївна закінчила курси жінок-підприємців при Академії народного господарства Уряду РФ і Вищу партійну школу.

Світлана Орлова на зорі політичної кар'єри

З 1990 по 1993 рік Орлова займала пост віце-президента і генерального директора Приморської благодійної жіночої крайової комерційної організації «Анна» у Владивостоці.

Політична кар’єра Світлани Орлової

Політична кар’єра Орлової почалася в 1993 році з обрання її депутатом Держдуми РФ I скликання за списком від політичної організації «Жінки Росії», після чого вона увійшла в комітет Держдуми по податках, банкам і бюджету. Після закінчення в цьому році Московської школи політичних досліджень в 1995 році Світлана Юріївна була висунута в депутати приморської Держдуми по одномандатному Арсеньевскому виборчому округу № 49. На виборах вона здобула перемогу, набравши 25% голосів.

Світлана Орлова в компанії депутата Наталії Єрмакової та Ігоря Шувалова

З 1995 по 1999 рік Орлова була депутатом Держдуми РФ II скликання, також значилася членом колегії Міністерства РФ з податків і зборів, головою підкомітету з податкового законодавства, комітету з бюджету, банкам, податків, фінансів, працювала на посаді заступника керівника депутатської групи «Російські регіони».

Губернатор Світлана Орлова про ціни на нафту Орлова, продовжуючи підвищувати кваліфікацію, в 1998 році пройшла 72-годинні курси підвищення кваліфікації за Фінансової академії Уряду РФ (спеціалізація «податки і оподаткування»).

Прем’єр-міністр Сергій Кирієнко запропонував Орлової зайняти посаду голови Держкомітету РФ з рибальства, від якого вона відмовилася на користь посади губернатора Приморського краю. Але її кандидатура була знята з реєстрації у зв’язку з помилкою при заповненні декларації про доходи – туди не були внесені дані про оформлені на чоловіка квартирі в Москві та земельну ділянку в Підмосков’ї.

З 2000 по 2001 рік Світлана Орлова – віце-президент ЗАТ НВО «Кросна», член політичної ради партії «Єдність», заступник голови Парламентського клубу.

Робоча зустріч Світлани Орлової та Володимира Путіна

За ініціативи губернатора Кузбасу Амана Тулєєва, у листопаді 2001 року Світлану Орлову обрали в Раду Федерації (далі — СФ) від Ради народних депутатів Кемеровській області, де вона стала першим заступником голови Комітету ради федерації по бюджету. Надалі, на початку 2004 року, Орлова обіймала посаду заступника Голови СФ. Також входила до Комісії по взаємодії з Рахунковою палатою РФ і Комісію з методології здійснення конституційних повноважень СФ.

Інтерв’ю зі Світланою Орлової, заступником голови Ради Федерації РФ У 2005 році Орлова захистила дисертацію та отримала науковий ступінь кандидата економічних наук. Опоненти ставили під сумнів її авторство, оскільки на написання і захист настільки об’ємного праці вона витратила рекордно короткі терміни.

Дисертація Світлани Орлової

25 березня 2013 року президент Володимир Путін затвердив Світлану Орлову на посаді В.о. глави Володимирській області. У цьому ж році, 8 вересня, жінка здобула впевнену перемогу (75% голосів) на регіональних губернаторських виборах, а 23 вересня офіційно вступила в повноваження.

Інавгурація Світлани Орлової

В ході передвиборної кампанії підприємець та політик Михайло Прохоров звинувачував Орлову в причетності до силового відсторонення від губернаторських виборів її безпосереднього конкурента Олександра Філіппова, який висувався від партії «Громадянська платформа». Крім того, Прохоров стверджував, що за ініціативою Орлової на виборах була зареєстрована дуже близька за назвою партія «Громадянська позиція», від імені якої висувався однофамілець Філіппова.

Сувора політика губернатора Володимирській області

Особисте життя Світлани Орлової

Заміжня, у сім’ї є син, 3 онука. Чоловік – Орлов Віктор Володимирович – в минулому капітан далекого плавання, нині керує НП «Юнипартнермарин».

Губернатор Володимирської області на відпочинку

Син – Орлов Володимир Вікторович (1979 р.н.) – закінчив МДУ, має чин капітана міліції. На початку кар’єри працював у податковій поліції, з 2003 по 2008 рік служив у департаменті економічної безпеки МВС РФ. Після працював радником генерального директора організації «Олімпбуд», згодом залишив посаду за власним бажанням.

На фото: Володимир Орлов, син губернатора Володимирській області

За даними преси, в 2000-х роках син Орлової спільно з колегами з МВС займався протизаконною конфіскацією товару у бізнесменів та подальшою його реалізацією. Журналіст і блогер Ірек Муртазін гучно заявляв, що Володимир Орлов був справжнім «перевертнем у погонах».

Світлана Орлова сьогодні

При губернаторстві Світлани Орлової Володимирська область динамічно розвивалася. Зокрема, розширилося сільськогосподарське виробництво, стабілізувався розвиток внутрішнього ринку продовольчих товарів, зріс імпорт товарів.

Акиця «На роботу на велосипеді»: Світлана Орлова Світлана Юріївна брала безпосередню участь у розробці понад 70 законопроектів, в тому числі Податкового кодексу. У 2015 році Орлова задекларувала дохід у 17 мільйонів рублів – на 10 мільйонів більше, ніж у 2014 році.

2016 рік: губернатор Світлана Орлова з упевненістю дивиться в завтрашній день

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: