Ім’я: Світлана Немоляєва

Дата народження: 18 квітня 1937 р. (79 років)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актриса театру і кіно

Вага: 58 кг

Зріст: 165 см

Біографія Світлани Немоляєвої

Світлана Немоляєва – це акторка, з ім’ям якої завжди буде пов’язаний величезний пласт радянського культурної спадщини. Її яскраві екранні ролі вже давно стали справжньою класикою кіно. А її роботи в театрі – зразком для наслідування для багатьох тисяч молодих акторів.

Наша сьогоднішня героїня – це актриса, якій важко не захоплюватися. Але що ми насправді знаємо про неї? Намалювати в свідомості цілісний образ актриси вам допоможе наша біографічна стаття.

Ранні роки, початок біографії Світлани Немоляєвої

Світлана Немоляєва з’явилася на світ 18 квітня 1937 року в Москві. Її сім’я була дуже творчою, а тому окремої згадки в ній заслуговує практично кожен. Так зокрема, батько нашої сьогоднішньої героїні – Володимир Вікторович — був відомим кінорежисером. Мама – Валентина Львівна – працювала в якості звукооператора. А дядько Костянтин Немоляєв був актором театру і кіно.

Світлана Немоляєва в молодості

За словами самої Світлани Володимирівни, саме дядько вперше почав розвивати в ній любов до сцени. Він часто брав її з собою на вистави, проводив в гримерку, а в 1945-му році навіть підшукав для неї першу роль у кіно – у фільмі «Близнюки». Так, вже у восьмирічному віці Світлана Немоляєва зуміла вперше спробувати свої сили в якості актриси. Роль виявилася вдалою, а тому вже незабаром Світла стала отримувати нові пропозиції про зйомки. У 1948-му році Світлана знялася у фільмі «Олівець на льоду», а рік потому в картині «Щасливий рейс».

Таким чином, до моменту закінчення загальноосвітньої школи молодій актрисі вже було чим похвалитися. Отримавши диплом про середню освіту, дівчина, не задумуючись, подала документи в театральне училище імені Щепкіна. В цьому місці вона займалася під керівництвом кращих режисерів Радянського союзу, а тому вже досить-таки скоро зуміла досягти чималого прогресу у своїй грі.

Зоряний шлях актриси Світлани Немоляєвої, фільмографія

Після закінчення Вузу Світлана Немоляєва знову почала зніматися в кіно. У 1958-му році актриса виконала роль Ольги Ларіної в картині Євгеній Онєгін. Після цього, правда, в її кінематографічній кар’єрі знову наступила перерва, під час якого Світлана грала виключно в театрі імені Маяковського.

Відеозвернення Світлани Немоляєвої Можливо, подібне положення справ багато в чому навіть посприяло розвитку кар’єри актриси. Зосередившись на своїй театральній кар’єрі, наша сьогоднішня героїня зуміла досягти чималих висот. У різні роки на сцені театру Маяковського вона зіграла понад тридцять чудових ролей, зумівши стати справжнім символом. Серед її робіт такі вистави як «Трамвай «Бажання», «Гамлет», «Мертві душі», а також багато інших.

Що ж стосується екранних ролей, то повернутися в кінематограф актриса зважилася тільки в 1967-му році. Однак на перших етапах її кар’єра все одно протікала нерівномірно – з великими перервами в зйомках.

Лише тільки в сімдесяті роки Світлана Немоляєва, нарешті, стала з’являтися на кіноекранах більш-менш регулярно. За цей період талановита актриса виконала центральні ролі в таких чудових фільмах як «Денний поїзд», «За годину до світанку», «В очікуванні дива», «Така коротка довге життя» та багатьох інших. У сімдесяті роки наша сьогоднішня героїня зіграла також свою найвідомішу екранну роль – роль закоханої жінки Ольги Рижової у знаменитій комедії Ельдара Рязанова «Службовий роман». Кілька років потому вона також зіграла у фільмі «Гараж», який також згодом стане добре відомий глядачам. Світлана Немоляєва працювала на одному знімальному майданчику з такими легендарними акторами, як Аліса Фрейндліх, Андрій Мягков, Олег Басилашвілі, Лія Ахеджакова, Георгій Бурков і багатьма іншими.

Проти Генплану. Світлана Немоляєва. Співпраця з режисером Ельдаром Рязановим зробило Світлану Немоляєву справжньою зіркою радянського кінематографа. Вона стала часто з’являтися в кращих радянських кінострічках, а тому з плином років її популярність постійно зростала.

У вісімдесяті роки актриса знімалася часто. Серед її кращих робіт цього періоду варто назвати картини «Все навпаки», «Дядечків сон», «Таємниця чорних дроздів», «По головній вулиці з оркестром», а також деякі інші.

Яскраві роботи актриси у кіно і театрі принесли їй не тільки всесоюзну любов глядачів, але також і звання Народної артистки СРСР (1980). Крім того, численні нагороди актриса отримала також і після розпаду Радянського союзу. В дев’яності і двохтисячні роки Світлана Немоляєва була удостоєна Ордена «Знак пошани», а також двох орденів «За заслуги перед вітчизною» (3 і 4 ступеня).

Світлана Немоляєва в даний час

Після розпаду СРСР наша сьогоднішня героїня продовжила часто зніматися в кіно. В дев’яності роки на екрани вийшли такі фільми з її участь як «Небеса обітовані», «Підмосковна елегія», «Ідеальна дружина», а також серіали «Бальзаківський вік, або Всі мужики сво…», «Коли її зовсім не чекаєш» та інші. У цей період формат фільмів, в яких знімалася актриса, став помітно нижче, однак, незважаючи на це акторська гра Немоляєвої залишилася, як і раніше прекрасною.

Світлана Немоляєва з чоловіком Олександром Лазарєвим

Знаменитість перетворилася на живу легенду радянського і російського кіно. А тому кожний фільм і кожну виставу з її участю незмінно викликали величезний інтерес з боку глядачів.

В останні кілька років Світлана Немоляєва продовжує зніматися в кіно з завидною постійністю. Серед її останніх робіт серіали «Собача робота», «Ластівчине гніздо», «Зоя», а також повнометражні фільми «Поцілунок крізь стіну», «День вчителя» та деякі інші. Про нових картинах з участю нашої сьогоднішньої героїні поки нічого не відомо.

Особисте життя Світлани Немоляєвої

У житті акторки був лише один чоловік – її чоловік актор Олександр Лазарєв. Знаменитості познайомилися в театрі Маяковського і згодом прожили разом більше п’ятдесяти років.

В результаті цього союзу на світ з’явився єдиний син актриси – Олександр Лазарєв-молодший, який сьогодні також часто знімається в кіно. Він подарував Світлані Володимирівні двох онуків – Поліну і Сергія.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: