Ім’я: Світлана Лазарєва

Дата народження: 24 квітня 1962 р. (54 роки)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: р. Верхній Уфалей, Челябінська обл

Діяльність: співачка

Вага: 60 кг

Зріст: 170 см

Біографія Світлани Лазаревої

Світлана Лазарєва – це артистка стала популярною ще в дев’яності роки. З тих пір вона встигла зробити дуже багато – записати кілька альбомів, об’їздити з гастролями півкраїни і … безслідно пропасти з російської естради.

Сьогодні її популярність повільно йде на спад. Нові хіти з’являються в її репертуарі вкрай рідко. Однак не варто думати, що зірка Світлани Лазаревої безслідно зникла з музичного небосхилу Росії. Її всі люблять багато віддані шанувальники, а тому наша біографічна стаття, присвячена найважливішим моментам у творчій долі співачки, напевно, буде цікава багатьом.

Дитинство і родина Світлани Лазаревої

Світлана Лазарєва з’явилася на світ 24 квітня 1962 року в невеличкому провінційному містечку Верхній Уфалей (Челябінська область). У цьому місці наша сьогоднішня героїня провела все своє дитинство і юність. Там же вона стала вперше співати і мріяти про кар’єру естрадної співачки.

Світлана Лазарєва стала знаменитою в групі Міраж, а після розпочала сольну кар'єру

Шлях Свєти до музичної творчості був досить звичайним. Спочатку вона влаштовувала міні-концерти для своїх знайомих і друзів, а потім стала також займатися вокалом у музичній школі. Працюючи над собою, дівчина домоглася чималих успіхів, і це не сховалося від чуйного погляду професійних педагогів. Дівчину стали часто запрошувати в різні шкільні та молодіжні концерти. Таким чином, вже в підлітковому віці Світлана Лазарєва стала часто виступати на сцені.

Перші пісні Світлани Лазаревої

Отримавши диплом про закінчення школи, наша сьогоднішня героїня вирішила йти обраною дорогою і за порадою знайомих переїхала в Краснодар, де вже дуже скоро влаштувалася на роботу в тамтешню філармонію. Саме так під час одного з концертів дівчину помітив відомий радянський композитор Теодор Єфімов.

Вокальні дані дівчата, а також її яскрава зовнішність і артистизм справили приємне враження на відомого метра. У результаті вже дуже скоро він порекомендував дівчину в вокально-інструментальний ансамбль «Синій птах». Згодом саме цей музичний колектив став однією з головних сторінок творчої біографії провінційної артистки.

Зоряний шлях співачки Світлани Лазаревої

У складі ВІА «Синій птах» наша сьогоднішня героїня виявилася вже в 1983-му році, коли їй було всього дев’ятнадцять років. Саме в цьому музичному ансамблі Світлана Лазарєва дорослішала і удосконалювалась як артистка. Колективу супроводжував успіх, однак, як відзначали музичні історики, виступаючи у складі «Синьої птиці», молода вокалістка завжди перебувала під жорстким пресом радянської цензури, а тому справжньою творчістю повною мірою це назвати було не можна.

Світлана Лазарєва — Мама Ситуація стала ще більш серйозною, коли колектив ВІА «Синій птах» почав гастролювати за межами Радянського союзу. У цей період група стала дуже популярна в деяких державах соціалістичного спрямування і згодом навіть отримала національні нагороди у В’єтнамі, Лівані та ряді інших країн, ідеологічно близьких до СРСР. Таким чином, ВІА «Синій птах» стала своєрідною візитною карткою Радянського союзу. А тому ідеологічний тиск на неї ще більше посилилося.

Відчуваючи це, в певний момент Світлана Лазарєва вирішила покинути колектив. І в результаті вже в 1988-му році створила свою власну групу – «жіноча рада». Формування першого в СРСР «girls-band’а» пройшло відразу після закінчення музичного фестивалю в Юрмалі, під час якого наша сьогоднішня героїня познайомилася з двома іншими молодими естрадними співачками Оленою Вітебської і Ладою Денс. Разом вони вирішили організувати тріо, яке, власне, і одержало назву «Жінрада». Даний проект співав більш веселі та запальні пісні, ніж «Синій птах», а також відрізнявся невгамовною енергією і використанням досить незвичайних нарядів під час своїх виступів.

Світлана Лазарєва — Тільняшка В підсумку група «Жінрада» стала своєрідною спалахом на естраді розвалюється Радянського союзу. Нахабні і дивакуваті дівчата були «продуктом свого часу», а тому популярність колективу була досить швидкоплинна. Вже в кінці дев’яностих років група стала тріщати по швах, а тому дуже швидко розпалася. Кожна з учасниць почала власну музичну кар’єру. І Світлана Лазарєва не була винятком із правил.

Сольна кар’єра Світлани Лазаревої

У 1990-му році наша сьогоднішня героїня представила публіці свій перший альбом – «Давай одружимося». Платівка, що включає в себе як веселі пісні, так і ліричні композиції, стала досить популярною серед слухачів. Саме на ній були вперше представлені такі відомі пісні як «Жовті машинки», «Не лай мене, мамо» і деякі інші.

Не менш успішним став також і другий «сольник» співачки – «Тільняшка». Дана платівка складалася переважно з «ресторанних хітів», а тому стала популярна в дещо інший глядацької середовищі.

Світлана Лазарєва на телебаченні

Паралельно з музичною творчістю Світлана Лазарєва також працювала в якості телеведучої. В середині дев’яностих років разом з давньою подругою Ладою Денс вона вела передачу «Ранкова пошта». Однак телевізійна кар’єра виявилася недовгою. Однією з причин цього став щільний гастрольний графік і безліч творчих планів.

У співачки Світлани Лазаревої є дочка на ім'я Наталя

В 1995-му і 1998-му роках наша сьогоднішня героїня випустила ще два сольних альбоми, а незабаром також зайнялася створенням власного продюсерського центру, в рамках якого почала тісно співпрацювати з молодими музикантами. Артистка залишалася тією ж, однак в якийсь момент її популярність повільно пішла на спад. Нові пісні стали з’являтися в її репертуарі вкрай рідко, а випущений в 2002-му році альбом «Імена на всі часи» залишився практично непоміченими глядачами.

Світлана Лазарєва в даний час

В даний час Світлана Лазарєва продовжує гастролювати по Росії зі збірними і сольними концертами, однак формат її виступів залишається вже дещо іншим. Вона часто з’являється в провінційних містах, виступає в будинках престарілих і жіночих колоніях. Про записи нових студійних альбомів поки нічого не відомо.

Особисте життя Світлани Лазаревої

Ось вже багато років Світлана Лазарєва складається в шлюбі з бізнесменом на ім’я Валерій Кузьмін. У 1996-му роки відома артистка народила своєму чоловікові дочку Наталину. Як говорить сама знаменитість, ім’я дочки вона дала на честь своєї давньої подруги співачки Наталії Ветлицькою.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: