Ім’я: Світлана Копилова

Дата народження: 22 лютого 1964 р. (52 роки)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: Іркутськ

Діяльність: виконавиця авторської пісні

Вага: 52 кг

Зріст: 165 см

Біографія Світлани Копилової

Дитинство Світлани Копилової

Дитинство Світлани Копилової пройшло в Іркутській області. Перші роки дівчинку виховували мама, бабуся і прабабуся. Однак коли Світлані виповнилося 5 років, в їх будинку з’явився чоловік, якого дівчинка відразу визнала татом.

Проста сім’я: мати – чертежница, батько – токар, обмежені житлові умови, ніякого шику і навіть натяку на розкіш. Але Світлана ніколи не скаржиться на своє дитинство. «Все моє дитинство пронизане золотими «промінчиками» – заявляє сама виконавиця. Любов і підтримка, яку завжди надавали один одному члени сім’ї Копыловых, сибірська природа, раннє знайомство з культовими поетами, серед яких Едуард Асадов, чиї вірші й донині дуже любить Світлана і Володимир Висоцький мали безперечний вплив на формування характеру та особистості співачки.

Біографія Світлани Копилової почалася в Іркутській області

Перше знайомство з православ’ям також відбулося в дитячі роки. Випадково дівчинка знаходить у бабусиній комоді фігурку ангела, який стане її своєрідним талісманом і виконає спільний зі Світланою шлях із сибірської глибинки в Москву. Проте істинна віра прийшла до неї набагато пізніше.

Початок акторської кар’єри Світлани Копилової

Як би це не здавалося дивним, але нині актриса і співачка, гастролююча по всьому світу, закінчила авіаційний технікум. На відміну від багатьох акторів дитинство Світлани Копилової не пройшло в театрі, вона не бачила закулісного побуту. Так чому ж вона зважилася на такий ризикований крок кинути рідний край і відправитися вступати в театральне училище?

«Від безвиході», – зізнається Світлана. Працювати все життя на заводі, стояти біля верстата – не в цьому вона бачила своє покликання. Але в іркутському театральному училищі Копилова провалилася, тоді й прийшло рішення відправитися в Москву. І тут дівчина проявила надзвичайну рішучість. Не бажаючи відпрацьовувати покладені 2 роки розподілу на заводі, Світлана звернулася з проханням до Міністерства освіти, аргументуючи своє небажання прагненням домогтися успіху на акторському терені. І їй не відмовили! З першої спроби дівчина з іркутської області стала студенткою театрального училища ім. Щукіна.

Світлана Копилова — Близнюки На знімальний майданчик Світлана Копилова вперше потрапляє, навчаючись на 2-му курсі. Свою першу епізодичну роль вона зіграла в художньому фільмі «Дитячий садок» 1983 року. Перша ж «велика» роль в кіно дісталася Світлані в 1986 році у фільмі Валерія Рыбарева «Свідок». Однак справжній успіх і популярність прийшли вже після «Мене звуть Арлекіно» 1988 року.

Але з крахом Радянського ладу, здавалося, зруйнувалися і мрії про кар’єру в кінематографі. Кіноіндустрія прийшла в занепад, нові фільми не знімалися, так, відмінниця і подає великі надії актриса Світлана Копилова перетворилася в безробітну.

Особисте життя Світлани Копилової

Однак даний період характеризувався не тільки невдачами. У цей час Світлана зустрічає свого чоловіка Юрія, в 1991 році вони укладають шлюб, а в 1992 році у пари народжується син Діма.

Світлана Копилова. Два ангела У своїх численних інтерв’ю Світлана Копилова багато говорить про роботу, про духовне життя, але ніколи не зачіпає тему особистого життя. Залишається лише припускати, що сімейне життя співачки благополучна.

Світлани Копилової — виконавець авторської пісні

Навіть в період творчого застою Копилова не сидить без діла. Вона встигає закінчити дворічні мовні курси, поки в середині 90-х не отримує пропозицію знову повернутися в кіно.

З дитячих років Світлана виявляла інтерес до музики, самостійно складала вірші і пісні, проте в професійну діяльність це маленьке хобі переросло після знайомства з Валерієм Зуйковим, який став її першим вчителем і наставником на цьому терені. Поступово вона знайомиться з відомими метрами сцени: В’ячеславом Малежиком, Ігорем Сарухановым та іншими. Її пісні викликають інтерес, їх виконують.

Прихід Світлани Копилової до віри

Зустріч з протоієреєм Артемієм Владіміровим стає переломним моментом в житті і творчості Світлани Копилової. Їхнє знайомство відбулося випадково, але, як відомо, випадковості не випадкові і все приходить у свій час. Саме протоієрей Артемій Владимиров став згодом духовником Світлани.

Про особисте життя Світлани Копилової відомо дуже мало

Поступово репертуар виконавиці став змінюватися. Якщо до цього вона писала пісні для естради, то тепер це стало їй просто не цікаво. Однак нові пісні не знайшли відгуку у православних виконавців, але дуже полюбились слухачам. Реакція людей на нову творчість Світлани, затребуваність нових пісень підштовхують її створювати все нові і нові композиції. Починаючи з 2006 року, автор і виконавець Світлана Копилова щорічно випускає один-два альбоми.

За весь час своєї оновленої життя вона поверталася до написання тексту пісні для естради лише один раз на прохання Ігоря Саруханова. Однак формат цієї пісні теж виявився дещо нестандартним. Колискова.

За заявою самої Світлани, всі її пісні послані Господом, їй же залишається лише донести його голос до людей. Пісні покликані розтопити людські серця.

Світлана Копилова сьогодні

На сьогоднішній день Світлана Копилова є успішним автором і виконавцем пісень, а також займається благодійністю. Під її керівництвом здійснюється збір коштів на будівництво і реставрацію православних храмів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: