Ім’я: Світлана Колпакова

Дата народження: 30 березня 1985 р. (31 рік)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: Москва

Діяльність: актриса

Вага: 60 кг

Зріст: 174 см

Біографія Світлани Колпакової

Світлана Колпакова — відома російська кіноактриса, добре знайома глядачам серіалів «Відлига» і «Матусі», а також завсідникам театру Олега Табакова. Є лауреатом молодіжної премії «Тріумф-2010».

Актриса театру і кіно Світлана Колпакова

Дитинство Світлани Колпакової

Світлана Колпакова з’явилася на світ у Москві 30 березня 1985 року. Творчу жилку дівчинка проявила ще в ранньому дитинстві: вона була вихованкою дитячої театральної студії, а також ходила на заняття з вокалу і на танці в Хореографічну школу-студію хору і танцю ім. П’ятницького.

Світлана Колпакова в дитинстві (на фото праворуч)

Дитяча захопленість творчістю поступово переросла в усвідомлений вибір. Закінчивши школу в 2001 році, Світлана Колпакова надійшла в Московське вище театральне училище ім. Щукіна, курс Борисова Михайла. У 2005 році, після участі в дипломних спектаклях «Прибуткове місце» і «Дванадцята ніч» дівчина стала дипломованої актрисою.

Світлана Колпакова в театрі

Після випуску Олександра стала повноправним членом трупи МХТ ім. Чехова, де вона дебютувала у виставі «Річка з швидкою течією» (постановка за мотивами ранніх творів Ст. Маканіна).

Після дебюту Колпакова відіграла ще близько 15-ти вистав на сцені МХТ. Найяскравіші: комедія Кена Людвіга «Примадонна» (роль Одрі),«Одруження» Гоголя (роль Гафії Тихонової), постановка «Карамазових» (роль священика). В останньому спектаклі Колпакова не тільки зіграла чоловіка, але і заспівала пісню Фредді Меркьюрі «Show Must Go On».

Світлана Колпакова – невід'ємна частина МХТ ім. Чехова

Також вона була задіяна в постановках «Білий кролик» (Мирта), «Обломов» (Ільїнська Ольга), «12 картин з життя художника» (нічний сторож), «Тартюф» (Черниця), «Піквікський клуб» (Мері); «Коник-Горбоконик» (Цар-дівиця, Проста дівчина і Кобилиця), «Ундіна» (Придворна дама і Русалка).

Світлана Колпакова в ролі Бізон («Нас не наздоженеш», 2007)

У 2013 році почалося плідне співробітництво Колпакової з Московським театром Олега Табакова, куди Олег Павлович запросив її особисто. Її кар’єра на новому місці почалася з постановок «Старший син», «Останні», «Чайка. Нова версія».

Кінокар’єри Світлани Колпакової

Перша роль Світлани Колпакової припала на 2005 рік – з епізодична роль в мелодрамі «Ленінградець». З тих пір дівчина встигла зарекомендувати себе як справжній професіонал, взявши участь у низці гучних проектів: біографічний фільм «Висоцький, спасибі що живий», фільм-катастрофа «Метро», «Травневий дощ», серіали «Син батька народів» і «Відлига», де їй дісталася роль Наді, дружини відомого кінорежисера Федора Кривицького.

У «Відлиги» Світлана Колпакова зіграла дружину відомого режисера

Проект подарував їй досвід роботи з Михайлом Єфремовим, Олександром Яценком та іншими визнаними зірками вітчизняного кінематографа, а критики окремо відзначали гру Колпакової, зуміла достовірно передати типажний образ 60-х років.

Кадр з фільму «Дві зими і три літа»

У 2015 році Світлану Колпакову затвердили на одну з трьох головних ролей в комедійний серіал «Мамочки». Вона перевтілилася в багатодітну маму, яка намагається налагодити відносини з чоловіком реалізувати себе на професійному поприщі – редактора журналу «КабLook». Разом з нею в зйомках брали участь Олена Ніколаєва, вже знайома актрисі по картині «Я повернуся» (2008 рік), і Олександра Буличова.

Зірка серіалу «Матусі» Світлана Колпакова Але, хоча фільмографія Світлани Колпакової являє собою досить значний список, вона все-таки віддає перевагу зйомкам роботу в театрі.

Особисте життя Світлани Колпакової

Особисте життя Колпакової знаходиться за закритою завісою, яку вона не відкриває і не обговорює в інтерв’ю. Вона вважає, що громадськості досить знати про її професійних акторських досягнення. Відомо лише, що Світлана не заміжня, дітей не має.

Світлана Колпакова не любить розповідати про особисте життя

У Світлани є хобі – подорожі, туризм. З особливим теплом актриса відноситься до Італії. Новий рік актриса завжди намагається зустрічати в колі сім’ї. У родині Світлани є традиція – відвідувати льодовий каток в перший день нового року.

Світлана Колпакова зараз

У 2016 році актриса була зайнята на зйомках другого сезону серіалу «Матусі». У продовженні так полюбилася глядачам СТС історії діти її героїнь підростуть, а самих жінок чекають нові пригоди.

Світлана Колпакова на зйомках другого сезону «Матусь»

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: