Ім’я: Світлана Каминіна

Дата народження: 25 січня 1979 р. (37 років)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Коза

Місце народження: р. Челябінськ

Діяльність: актриса

Вага: 62 кг

Зріст: 169 см

Біографія Світлана Каминіна

Дитинство і родина Світлана Каминіна

Світла народилася в Челябінську. Її батьки були далекі від мистецтва. Мама працювала вчителькою, а батько – банківським службовцем. Дівчинка була гладкою і абсолютно не мала артистичною зовнішністю.

З тринадцяти років Світла заробляла гроші, даючи платні уроки англійської, час від часу дівчинка прибирала в художній майстерні. Подорослішавши, вона почала підробляти офіціанткою. Після дев’ятого класу Каминіна сіла на дієту, бажаючи значно схуднути, і їй це вдалося. Вона надійшла в банківську школу, після чого була прийнята відразу на третій курс фінансово-економічного інституту.

Актриса Світлана Каминіна в дитинстві

Дівчина мріяла стати актрисою, але продовжувала отримувати економічну освіту. Після отримання диплома, вона протягом трьох років працювала в банку. За цей час Світлана остаточно переконалася, що ця робота їй не подобається. Прагнучи стати актрисою і здійснити дитячу мрію, вона у 1999-му році почала вчитися в Міжнародному Слов’янському інституті на акторському факультеті. У своїй групі дівчина була старша за всіх, тому завжди грала дорослих жінок.

Перші ролі Світлана Каминіна, початок фільмографії

Починаюча актриса два роки пропрацювала у Тюгу міста Царицино, де грала непримітні ролі. У 2006-му році вона була прийнята в трупу театру «Практика».

Одночасно Світлана знімалася в кіно, правда ролі були невеликі. Так в 2005-му році вона з’явилася у фільмі «Аеропорт», «Бумер», «Бальзаківський вік». Актриса згадує, що вік від двадцяти до тридцяти років пройшов так, ніби вона писала чернетку. Актриса думала, що ось-ось щось станеться, що дасть їй можливість розвиватися в професії. Зрештою, Світлана впала духом.

Світлана Каминіна у фільмі Наш космос Повернула віру в себе їй роль в «Бумере», де актриса зіграла героїню по імені Ленка. Саме після цієї ролі вона була рекомендована Олексію Попогребському, який як раз шукав акторів для картини «Прості речі». Каминіна запропонували роль Каті Маслової. Не дивлячись на те, що актрисі було лише двадцять шість, їй довелося грати зрілу жінку, у якої була сімнадцятирічна дочка. Роль Світланою була виконана настільки добре, що через рік актрису номінували на премію «Ніка». Не дивлячись на це, Каминіна продовжувала залишатися невідомою для широкого загалу. Її, як і раніше запрошували на другорядні ролі. Така роль була зіграна нею в телесеріалі «Любов як любов», «Кадетство», «Година Волкова-3», «Черчілль».

Дивлячись на Світлану, її французькі колеги дивувалися, що такий типаж актриси тривалий час залишається незатребуваним у Росії. Її вони порівнювали з Фані Ардан.

Світлана Каминіна про «Вибір героя» У театрі ж справи йшли не так погано, як в кіно. В «Практиці» Світлана майже відразу після приходу отримала роль в постановці «Торговці», «дитина», який поставив Жоель Помра. У цього режисера актриса була задіяна ще в одному спектаклі, який поставлений їм у 2010-му році, його назву — «Піноккіо». В центрі імені Мейєрхольда актриса зіграла в постановці з назвою «Тато йде, мама бреше, бабуся вмирає».

Світлана Каминіна в «Інтернах»

У 2008-му році Світлана пройшла кастинг у телесеріал «Інтерни», де пробувалася на роль головного лікаря лікарні по прізвища Кісегач. Вона була затверджена на роль, правда за сценарієм не планувалося, що Кісегач стане однією з головних героїнь. У 2010-му році проект стартував. Вже з перших серій стало зрозуміло, що глядачам подобається головлікар лікарні, яку грала Каминіна. Зйомки ще не закінчені. Вже знято кілька сезонів.

Світлана Каминіна та Іван Охлобистін в серіалі Інтерни

Героїня Світлани – шановна інтелігентна жінка-лікар, яка зробила хорошу кар’єру. Вона одна виховала сина. У Кісегач був тривалий роман з завідуючим відділенням доктором Биковим. В останніх сезонах у них з’явилася спільна дитина. Можливо, що в наступних сезонах цього телесеріалу буде ще чимало цікавих ситуацій і сюжетів, в яких Каминіна черговий раз зможе показати прекрасну акторську гру. У серіалі «Інтерни» свій талант також показали Іван Охлобистін, Ілля Глинников, Христина Асмус, Вадим Демчог та інші.

Світлана Каминіна сьогодні

У 2011-му році глядачі побачили фільм «Справа гастронома №1». Світлана зіграла Зару. У 2013-му році вона знялася в ролі Ольги в кінокартині «Анютино щастя». У Каминіна є досвід озвучення. Так, починаючи з 2010-го року, вона брала участь в озвучуванні таких картин, як «Кроляча нора», «Джейн Ейр» і «Генсбур. Любов хулігана».

У 2011-му році актриса за свою гру в телесеріалі «Інтерни» стала лауреатом премії «Золотий носоріг». Світлана продовжує працювати в театрі «Практика».

Особисте життя Світлана Каминіна

Каминіна, як багато дівчат, мріяла вийти заміж, однак життя склалося інакше. Перший час актриса сильно переживала з цього приводу. Великий вплив на неї зробило подорож в Індію, воно змінило її світогляд. Актриса долучилася до східним духовним практикам, вона медитує, не їсть м’ясо.

Світлана рада, що їй вдалося попрацювати з прекрасним акторським складом телесеріалу «Інтерни». Особливо важливим для себе вона вважає знайомство і дружбу з Іваном Охлобистіним. Актриса стверджує, що з цією людиною можна говорити на будь-які теми, у тому числі на духовні і релігійні.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: