Ім’я: Світлана Феодулова

Дата народження: 12 травня 1987 р. (29 років)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: р. Москва

Діяльність: оперна співачка

Вага: 56 кг

Зріст: 168 см

Біографія Світлани Феодуловой

Юна солістка: дитинство і родина Світлани Феодуловой

12 травня 1987 року в Москві в звичайній родині державних службовців народилася майбутня знаменитість, рідкісний голос якої згодом відзначать у книзі рекордів Гіннеса. Не можна сказати, що сім’я дівчинки до музики не мала відношення. Двоюрідний дідусь Світлани по татовій лінії виконував сольні партії у Великому театрі, у тата хороший слух, а мама вчилася в музичному училищі і мріяла стати актрисою, але мрія не збулася.

Тому, помітивши музичні здібності у Свєти, батьки створили всі умови, щоб вона і сестра вчилися грати на фортепіано. Коли Світлана стала більше уваги приділяти співу, батьки вирушили з нею на прослуховування. Педагоги з вокалу помітили неординарний діапазоном в п’ять октав голос дівчинки, її музикальність і абсолютний слух. Семирічна учениця музичної школи ім. Шаляпіна відразу потрапила в хор Попова і швидко стала його солісткою.

Співачка Світлана Феодулова стала особливо популярною після шоу Голос

Кожен день майбутньої оперної співачки був розписаний по хвилинах: зранку вона відправлялася на заняття в загальноосвітню школу, а в другій половині дня — на заняття в музичну. Вона всюди встигала не тільки відмінно вчитися, але і отримувати призи та нагороди на звітних концертах. Крім музики Світла захоплювалася математикою, фізикою, історією та літературою.

Коли Світі було вісім років, вона повинна була співати з оркестром Плетньова. Стоячи за лаштунками, дівчинка боялася і переживала так, що у неї тремтіли коліна. Тоді вона думала, що більше не буде піддавати себе таким випробуванням, і цей концерт для неї буде останнім. А коли Світла вийшла на сцену, побачила повний зал, відчула теплоту публіки, хвилювання зникло, і дівчинка заспівала. Її кілька разів викликали на біс. Тоді Світла зрозуміла, що спів і сцена нерозривно пов’язані з її життям.

Артистична кар’єра Світлани Феодуловой, шоу «Голос»

Перш, ніж досягти високих результатів на сцені, Світлана старанно продовжувала навчання в Академії Хорового Мистецтва імені В. С. Попова, в Міжнародній Академії мистецтв в Італії, брала уроки вокалу у Пушкіної М. М. і в оперних співаків зі світовим ім’ям, займалась у класі Мирзаян Л. С. Світлана працювала з відомими італійськими артистами: М. Кабальє і Ч. Бартолі і відомими російськими співаками: І. Кобзоном, Б. Кіровим, Тобто Захарової і С. Криловим. Вона брала участь у творчих концертах Ст. Шаїнського, А. Пахмутової, В. Рєзніка та інших відомих композиторів.

Світлана Феодулова з 2010 року відзначена в книзі рекордовГинесса як володарка самого високого голосу та найвищого колоратурного сопрано.

Голос 2 — Світлана Феодулова — «Арія ляльки Олімпії» з «Казок Гофмана» Світлана володіє престижними преміями і нагородами, серед яких не тільки сертифікат книги рекордів Гіннеса, але і Золота Зірка рекордсмена Росії, Диплом книги рекордів Росії, Гран-Прі та дипломи Лауреата міжнародних конкурсів.

Феноменальні вокальні дані співачки викликають захоплення не тільки у російської публіки, але й закордонних поціновувачів оперного мистецтва. Вона настільки віртуозно володіє голосом, що їй підвладний будь-який репертуар. Світлана Феодулова — представниця стилю Crossover.

Голос. Світлана Феодулова Оперна співака не боїться експериментувати і змішувати різні музичні стилі: класичний оперний спів та сучасну музику. Таким чином Світлана прагне розширити коло любителів класичної музики, залучити до нього представників різних вікових груп і шанувальників різних музичних напрямків. Її оригінальність і неординарність довершив створений Світланою образ ляльки Олімпії. Віртуозно виконуючи арію Олімпії, співачка танцює одночасно на пуантах.

Світлана Феодулова, беручи участь у проекті «Голос 2», віртуозно виконала арію Цариці Ночі з опери «Чарівна флейта», і Олександр Градський прийняв її в команду.

Світлана Феодулова сьогодні

Молода співачка приділяє увагу не тільки вокалу. Вона удосконалює свою акторську майстерність і паралельно працює в театрі. Перші ролі Світлани епізодичні, невеликі. У театрі актриса пробує себе в ролі режисера. Вона самотужки поставила три власні вистави.

Театр для Світлани — не самоціль, а одна з сходинок на шляху формування творчості співачки і застосування набутих навичок на оперній сцені.

Сьогодні Світлана Феодулова живе в Чехії. Вона — солістка Празької державної опери. У Чехії знають і люблять молоду оперну співачку за її талант і унікальний голос.

Особисте життя Світлани Феодуловой

Нещодавно Світлана вдруге вийшла заміж за бізнесмена Сергія Хомицкого. До цього Світлана була в нетривалому шлюбі з музикантом, за якого вийшла в 2006 році.

Весілля Світлани Феодуловой

Весілля відбулася 29 жовтня 2011 р. шлюбна Церемонія відбувалася під звуки класичної музики в Чехії в замку, побудованому в XVII столітті. Незважаючи на невелику кількість гостей на весіллі, відбувається за онлайн — трансляцією одруження могли спостерігати усі бажаючі.

Деякі користувачі інтернету поспішили звинуватити Світлану в тому, що вона таким чином прагне завоювати популярність, але співачку такі випади не бентежать. Вона спокійно продовжує займатися своєю творчою діяльністю.

Світлана Феодулова намагається всебічно розвиватися. Вона цікавиться як сценічним рухом, так і майстерністю актора і режисурою. Молода оперна співачка пише вірші, любить відвідувати кінотеатри, подорожувати по околицях Москви на моторолері, захоплюється радіоелектронікою, читає книги з астрономії та фізики.

Мрія Світлани — власна школа вокалу. Світлана якийсь час працювала в сфері туризму і навіть організувала власну туристичну фірму в Москві. Спочатку їй вдавалося поєднувати спів і бізнес. Пізніше, коли популярність і затребуваність співачки стали набирати обертів, з туризмом довелося розлучитися.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: