Ім’я: Світлана Аманова

Дата народження: 29 квітня 1961 р. (55 років)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актриса театру і кіно

Вага: 55 кг

Зріст: 163 см

Біографія Світлани Амановой

Світлана Аманова – це одна із зірок радянського кінематографа – актриса, життя якої протікала між знімальним майданчиком і театральною сценою. У її фільмографії можна відшукати безліч яскравих ролей, проте по-справжньому відомою і популярною актрисою її назвати досить складно.

В житті нашої сьогоднішньої героїні були злети та болючі падіння, яскраві фільми і невдалі роботи в кіно. В цьому і полягає суперечливість життєвого шляху Світлани Амановой. Зігравши у багатьох чудових фільмах, ця актриса так і не зуміла стати по-справжньому знаменитою.

Ранні роки, дитинство і родина Світлани Амановой

Світлана Аманова з’явилася на світ 29-го квітня 1961-го року в місті Москва. Тут вона почала вперше займатися театральним мистецтвом в місцевому гуртку самодіяльності. Тут же на сцені однієї з шкіл Південно-Західного округу виконала свої перші театральні ролі.

Актриса Світлана Аманова в молодості

Вельми примітно, що довгий час наша сьогоднішня героїня не могла зробити остаточний вибір між професіями актриси і музичної виконавиці. Ще в підлітковому віці Світу почала відвідувати Гнесинскую школу, де згодом протягом семи років навчалася у класі скрипки. Вона робила серйозні успіхи, а тому її батьки завжди наполягали на тому, щоб дівчинка пов’язала своє життя із класичною музикою. Однак Світлана Аманова сумнівалася, ніби відчуваючи, що повинна вибрати в житті іншу дорогу.

Зрештою, наша сьогоднішня героїня вибрала театр і, закінчивши загальноосвітню школу, вирушила в Московське театральне училище імені Б. Щукіна. У цьому місці талановита молода актриса відточувала свою майстерність, мріючи про перших справжніх ролях.

Диплом про закінчення Щукінського» театрального училища Світла отримала в 1982-му році. Саме цей рік став для неї по-справжньому доленосних. Практично відразу після завершення навчання дівчина влаштувалася на роботу в Малий театр. Крім того, саме в 1982-му році наша сьогоднішня героїня виконала свою першу роль в кіно. Такою стала роль дівчини Каті в телевізійному фільмі «З вечора до полудня». Дебют виявився зовсім непоганим, а тому вже пару місяців потому починаюча актриса з’явилася в новій стрічці – «Подорож буде приємною», зігравши в ній свою першу головну роль.

Зоряний шлях актриси Світлани Амановой

Однак головним успіхом 1982-го року стала участь Світлани Амановой у фільмі Леоніда Гайдая «Спортлото-82». Відразу після виходу названа картина стала лідером радянського кінопрокату. Всього за кілька місяців фільм подивилися кілька мільйонів чоловік. Загальна ж кількість глядачів, які відвідали радянські кінотеатри заради цього фільму, досягло позначки в п’ятдесят п’ять мільйонів глядачів.

«Ти на світі є» — Світлана Аманова Настільки оглушливий успіх став справжнім сюрпризом для молодої актриси. Світлана Аманова вперше відчула себе справжньою зіркою. Її почали запрошувати на різні телепередачі, її інтерв’ю стали з’являтися у всіх найбільших газетах Радянського союзу. Крім того, саме з цього моменту талановита москвичка почала отримувати головні ролі в Малому театрі, які згодом принесли актрисі чималий успіх.

У період з 1982-го по 1985-й актриса не знімалася в кіно, граючи виключно театральні ролі. У ці роки наша сьогоднішня героїня зіграла в спектаклях «Вибір», «Цар Федір Іоаннович», «Діти Ванюшина», «Живий труп» і деяких інших постановках Малого театру. Ці роботи принесли їй новий успіх, а тому в майбутнє актриса дивилася з неприхованим оптимізмом.

У 1985-му році дівчина знову повернулася в кіно, знявшись у фільмах «Напередодні» і «Зимовий вечір в Гаграх». Остання з названих картин з Євгеном Євстигнєєвим у головній ролі стала особливо популярна. Після цього пішов чотирьохрічний перерву в зйомках. Не знаходячи відповідних робіт, актриса знову зосередила всю свою увагу на театральних проектах, відзначившись у виставах «Прибуткове місце», «Красень-чоловік», «Ніч ігуани» і деяких інших.

Маргоша.трейлер серіалу зі Світланою Амановой Лише в 1989-му році актриса знову з’явилася на знімальному майданчику, зігравши у фільмі «Драбина» разом з Олегом Меньшиковим. Дана картина примітна також тим, що в ній Світлана Аманова вперше з’явилася оголеною.

Обрывочная і багато в чому дивна кар’єра нашої сьогоднішньої героїні фактично припинилася на початку дев’яностих років. У 1992-му році актриса отримала звання Заслуженої актриси Росії, проте вже зовсім скоро почала втрачати розташування режисерів. Що стало причиною тому – невідомо. Проте вже на початку дев’яностих актриса стала з’являтися в театральних проектах значно рідше.

Актриса Світлана Аманова зараз рідко знімається в кіно

Що стосується кінематографічних стрічок, то вони і зовсім стали особливою рідкістю для Світлани Амановой. За десять років наша сьогоднішня героїня знялася лише в шести фільмах. Серед таких виділяються історичні стрічки «Річард Левине серце» і «Лицар Кеннет», а також ліричний фільм «Панночка селянка». Окремо в цьому списку варто згадати фільм «Ліза і Еліза», в рамках якого майже забута всіма актриса знову зіграла головну роль.

Світлана Аманова в даний час

У 2000-му році актриса виконала роль в постановці «Горі від розуму», після якої на деякий час поїхала в Монреаль. У Канаді актриса працювала в театрі Л. Варпаховського в рамках якого, проте, виконала лише одну роль (постановка «Вовки і вівці»).

У 2004-му році актриса знову повернулася в Малий театр, де згодом грала протягом декількох років. Через Два роки після свого повернення Світлана Геннадіївна отримала звання Народної артистки Росії.

У 2004-му році наша сьогоднішня героїня знову стала зніматися. В цей період її сферою творчої діяльності стали російські серіали. В даний час актриса, найбільш відома, завдяки зйомках в картинах «Маргоша» і «Серафима прекрасна», які вийшли на екрани в 2009-му і 2010-му роках відповідно.

Сьогодні крім роботи в кіно, актриса також займається організацією функціонування дитячої театральної студії діючої в московському Будинку творчості.

Особисте життя Світлани Амановой

Вже багато років актриса одружена з журналістом Павлом Гусєвим. У двох знаменитостей є дочка Катерина.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: