Ім’я: Світла Свєтікова

Дата народження: 24 листопада 1983 р. (33 роки)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Москва

Діяльність: співачка

Вага: 53 кг

Зріст: 157 см

Біографія Свєти Святковий

Світла Свєтікова – це одна з найбільш популярних «випускниць» російської «Фабрики зірок». Вона талановита, артистична, а також нескінченно мила. Саме тому не закохатися в цю дівчину дуже і дуже складно.

Її обожнюють глядачі, кількість її фан-клубів в одній тільки Росії вже давно обчислюється десятками. Виступи співачки завжди збирають повні зали. Саме тому в нашій сьогоднішній статті ми вирішили звернути свій погляд саме на цю яскраву «фабрикантку».

Ранні роки, дитинство і родина Світлани Святковий

Майбутня знаменитість народилася 24 листопада 1983 року в місті Москва. Як зазначає сама співачка, співати вона стала раніше, ніж говорити. Що ж, повіримо на слово.

Справедливості заради варто сказати, що музика і мистецтво завжди були важливою частиною життя нашої сьогоднішньої героїні. Її мама була професійної вокалісткою, а батько навчав студентів особливостям роботи з флорентійської мозаїкою. Саме тому зовсім не дивно, що прищеплювати своїй дочці любов до прекрасного батьки Святковий почали ще з ранніх років. У чотири роки мама відвела дівчинку в дитячий музичний ансамбль «Мультик».

Світла Свєтікова в журналі Максим

Після цього були також заняття в художній школі спорткомплексу «Ізмайлово», де з шести років Світла займалася вокалом і хореографією. Але і це було ще далеко не все. У 1991-му році майбутня знаменитість стала займатися в Московському дитячому театрі естради в групі відомого педагога Валентини Овсянникова. Під її керівництвом дівчинка стала виступати в дитячому «рок»-ансамблі «Папа Карло».

Саме з цим колективом Свєтікова записала свій перший в житті музичний альбом — «Live in Rock». Дана платівка складалася з кавер-версій відомий хітів світової рок-сцени і була визнана критиками дуже вдалою.

На хвилі першого успіху Свєтікова у складі гурту «Папа Карло» вирушила у своє перше гастрольне турне (по містах Росії, України і Білорусії). Дещо пізніше до цього списку додалися також Німеччина і країни Прибалтики.

Сольна кар’єра Свєти Святковий

Трохи подорослішавши, співачка залишила ансамбль і стала займатися сольною кар’єрою. В середині дев’яностих років наша сьогоднішня героїня виграла кілька престижних молодіжних конкурсів («Юні таланти Московії», «Кришталева крапелька», «Бон шансон» та ін).

Світла Свєтікова — Ворожка Перемогу на конкурсі «50х50» варто відзначити у цьому списку особливо. Ставши лауреатом цього конкурсу, дівчинка заслужила безліч хвалебних відгуків, а також отримала можливість навчатися в Америці. Однак таким унікальним шансом дівчина, однак, не скористалася. Причиною тому став польський мюзикл «Метро», який незабаром повинен був бути поставлений на сцені Московського театру оперети. Одна з композицій даної музичної постановки настільки вразила нашу сьогоднішню героїню, що Свєта вирішила будь-якою ціною отримати заповітну роль в цьому мюзиклі.

Рухаючись до своєї мрії, Свєтікова пройшла величезна кількість кастингів, відбіркових раундів і всіляких прослуховувань, однак, в кінці кінців, все-таки отримала заповітну роль.

Робота в мюзиклі «Метро» стала відправною точкою в довгій кар’єрі Свєти Святковий. Поява в рамках названої постановки принесло співачці перший успіх, а разом з ним і нові ролі.

У наступні кілька років наша сьогоднішня героїня зіграла безліч чудових ролей в самих різних мюзиклах. Своєрідним апогеєм цього етапу кар’єри співачки стала роль Есмеральди в постановці «Notre Dame de Paris».

Світлана Свєтікова — Жити, мюзикл Нотр Дам Де Парі Проникливе виконання пісні «Жити» принесло співачці безліч хвалебних відгуків з боку критиків, а також справжню любов публіки. Вельми примітно, що французькі автори оригінальної версії мюзиклу навіть визнали Світла кращою в світі виконавицею ролі Есмеральди.

Світла Свєтікова на «Фабриці зірок»

У 2003-му, практично відразу після грандіозного успіху мюзиклу «Notre Dame de Paris» наша сьогоднішня героїня пройшла кастинг на популярний російський проект «Фабрика зірок-3». В рамках даного телевізійного конкурсу Світла Свєтікова придбала новий для себе досвід, а також стала відома на всю країну. Незважаючи на те, що в число призерів проекту вона так і не потрапила, після участі в «Фабриці зірок-3» (Росія) кар’єра співачки стрімко пішла вгору.

Світла Свєтікова народила сина

Разом з іншими «фабрикантами», такими, як Юлія Михальчик, Микита Малінін, Ірина Ортман, вона об’їздила всю Росію, а також країни СНД. Їй супроводжував успіх, про який тільки можна було мріяти. Проте з часом ажіотаж навколо імені Святковий почав повільно падати. Повернути колишню популярність не допомогло ні участь у різних телевізійних проектах («Останній герой-5», «Великі перегони», «Танці з зірками»), ні навіть зйомки для чоловічого журналу Maxim.

Світла Свєтікова сьогодні

Лише в той момент, коли Світлана знову почала серйозно займатися творчістю, публіка знову почала серйозніше ставитися до нових проектів співачки. Дівчина знімалася в кіно, працювала в якості телеведучої («Золотий грамофон»), а також брала участь в озвучуванні численних голлівудських мультиків.

Крім того, починаючи з другої половини 2000-х років, Світла знову стала часто з’являтися в мюзиклах. В період з 2008-го по 2011-й наша сьогоднішня героїня відзначилася відразу в чотирьох популярних постановках, серед яких виділяються музичні спектаклі «Три мушкетери», «Ромео і Джульєтта», «Кабаре».

Серед інших успіхів співачки варто відзначити участь у низці рекламних компаній. У різний час артистка презентувала такі бренди як «Amway» «Dikson» і деякі інші.

Особисте життя Свєти Святковий

Ще на «Фабриці зірок-3» у Свєти Святковий зав’язався роман з іншим «фабрикантом» Дмитром Голубєвим. Однак їх стосунки тривали недовго і згодом переросли в звичайну дружбу.

Інша справа – роман з фігуристом Олексієм Поліщуком. Цей любовний союз триває вже кілька років. Закохані живуть разом. В жовтні 2013-го року Світла Свєтікова народила своєму цивільному чоловікові сина Мілана, якого вирішила назвати на честь дитини Шакіри і Херара Піку.

В даний час Світла Свєтікова відійшла від справ і присвячує всю себе новонародженому синові.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: