Ім’я: Стівен Тайлер

Дата народження: 26 березня 1948 р. (68 років)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: р. Йонкерс, штат Нью-Йорк

Діяльність: вокаліст, автор пісень

Вага: 83 кг

Зріст: 176 см

Біографія Стіва Тайлера

Стів Тайлер – це людина-легенда – музикант, що заслужив своїми піснями любов і повагу глядачів у різних куточках Землі. Виконані ним музичні композиції вже давно стали справжньою класикою рок-музики, перетворивши свого автора в зірку воістину планетарного масштабу. Але що відрізняє зірок від звичайних людей? Наскільки довгим може бути їхня дорога до слави? І які переживання ховаються за тоннами гриму і трохи грустноватой посмішкою супергероя? Зрозуміти все це ми спробуємо сьогодні, взявши в якості прикладу біографію Стівена Тайлера – одного з найяскравіших рок-музикантів свого покоління.

Ранні роки, дитинство і родина Стіва Тайлера

Наш сьогоднішній герой з’явився на світ у містечку Йонкерс (штат Нью-Йорк) в самій звичайній американській родині. Його батько займався класичною музикою і був досить відомий як керівник хору. З музикою була тісно пов’язана також мати Стівена, яка працювала все життя в якості піаністки і акомпаніатора. Справжнє прізвище Стіва Тайлера — Талларіко. По батьківській лінії він має італійські та німецькі корені. По лінії матері – індіанські (плем’я черокі), а також польські та білоруські. Вельми примітно, що справжнє прізвище діда нашого сьогоднішнього героя – «Чернишевич» (лише тільки після імміграції він змінив її на прізвище «Бланча»).

Стів Тайлер в молодості

Завершуючи тему сім’ї легендарного рок-музиканта, зазначимо, що у нього є сестра Лінда, яка старша за нього на два роки.

Захоплюватися музикою Стівен Тайлер почав ще в дитинстві. У шкільні роки він виступав разом з деякими полулюбительскими колективами (серед яких найбільш відомим є група «The Left Bank»). Однак спочатку любов до музики була для Стіва лише чимось на зразок приємного хобі. Він вчився грати на губній гармошці, ударних, бас-гітарі, а паралельно з цим плекав мрію про професії … єгеря, а також підробляв в булочній. У деяких біографічних текстах, присвячених ранніх років у житті музиканта, можна також зустріти відомості про те, що в юності наш сьогоднішній герой також хотів стати президентом США і дати всім її громадянам право на рівну освіту.

Однак особисті відносини Стіва Тайлера з американською системою освіти складалися досить складно. Довгий час він навчався у Вищій школі імені Рузвельта (місто Йонкерс), але через деякий час був виключений з неї з-за проблем з наркотиками і дисципліною.

Після цього майбутній музикант переїхав зі своєю тодішньою коханої в Бостон. Але стосунки всередині пари не склалися. Обидва закоханих мали проблеми із алкоголем та наркотиками. Проте крапку в хворобливих відносинах поставило звістка про вагітність дівчини, а точніше пішов слідом аборт. Після цього колишні кохані не могли більше знаходитися в компанії один одного і незабаром розлучилися.

Стівен Тайлер на Міс Всесвіт 2013, Москва! Цей епізод змусив молодого музиканта в сильну депресію. Щоб переосмислити все і трохи розвіятися Стівен відправився на курорт «Trow-Rico», де незабаром зустрів іншого початківця рокера – гітариста Джо Перрі. Хлопці подружилися і вже дуже скоро вирішили виступати разом. Так швидкоплинне знайомство призвело до створення культового музичного колективу, який існує і донині.

Музична кар’єра Стіва Тайлера, «Aerosmith»

Група «Aerosmith» — це колектив, про який, напевно, відомо всім і кожному. Саме тому сьогодні ми не будемо докладно розповідати про зоряному шляху цього легендарного колективу і зупинимося лише на основних моментах особистої історії групи.

Офіційною датою утворення культового ансамблю вважається 1970-й рік. Саме в цей період Стів і Джо остаточно визначилися зі складом музикантів і почали виступати на студентських вечірках та інших святах. Всього за два роки «Aerosmith» стала одним із найпопулярніших колективів у середовищі молоді. Подібна обставина привернула увагу представників компанії «Коламбія рекордз», які вже в 1972-му році запропонували Стіву і Джо вигідний контракт.

Стівен тайлер впав у ванній кімнаті Дебютний альбом колективу з’явився на прилавках в 1973-му році і був дуже тепло прийнятий публікою. Всього за кілька місяців платівка стала двічі платиновим в США і Канаді. Стівен Тайлер був на сьомому небі від щастя, проте успіхи наступних трьох платівок показали вокалісту, що це було всього лише початок. Другий третій і четвертий альбом групи «Aerosmith» в цілому стали платиновими п’ятнадцять (!) раз. Подібний тріумф вже в кінці сімдесятих років зробив музичний колектив Стіва Тайлера однією з найпопулярніших груп свого часу.

У наступні роки наш сьогоднішній герой записав разом зі своєю групою ще одинадцять студійних альбомів. Практично кожна пластинка названого ансамблю хоча б раз ставала золотою або платиновою. Географія гастрольних турів групи простяглася від США і Канади до Японії та Об’єднаних Арабських Еміратів. Кілька разів названий колектив навіть приїжджав з концертами в Східну Європу. У різні роки живі виступи групи проходили в Польщі, Росії та Україні.

Виступи в складі групи «Aerosmith» зробили Стівена Тайлера одним з найбільш популярних музикантів в історії рок-музики. Авторитетний журнал Rolling Stone поставив його ім’я на 99-е місце в списку ста кращих вокалістів всіх часів і народів. А в хіт-параді 100 Parader’s Metal він і зовсім піднявся в трійку лідерів. Крім того, варто також відзначити, що за сумарним продажу альбомів група «Aerosmith» до цих пір є самим популярним колективом Сполучених штатів Америки.

Особисте життя Стіва Тайлера

У житті лідера групи «Aerosmith» було безліч романів і любовних захоплень. У різні роки його подругами ставали актриси, моделі і прості фанатки творчості легендарного музичного колективу. Що стосується подружніх союзів, то їх у життя нашого сьогоднішнього героя було всього два. Першою дружиною Стіва Тайлера стала американська актриса і фотомодель – Сиринда Фокс (Хацекян). В рамках даного шлюбу на світ з’явилася їхня спільна дочка Міа Тайлер (нині відома модель).

Стів Тайлер з дочкою, знаменитою актрисою Лів Тайлер

Другою дружиною музиканта стала офіціантка Тереза Бэррик, яка згодом зробила успішну кар’єру в якості дизайнера одягу. У цьому шлюбі у подружжя з’явилося двоє спільних дітей. Крім всього іншого окремим словом варто згадати про нетривалий роман співака з моделлю Бібі Бьюелл. В результаті їх любовний зв’язок на світ з’явилася донька – Лів Тайлер (нині успішна актриса). Незважаючи на безліч романів Бібі, а також пов’язані з цим підозри щодо генетичного споріднення Стівена і Лів, музикант завжди виховував дівчину як рідну дочку.

Серед інших фактів з біографії музиканта, варто відзначити ту обставину, що впродовж свого життя Стів Тайлер кілька разів лікувався від наркотичної і алкогольної залежності.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: