Ім’я: Стів Рівз

Дата народження: 21 січня 1926 р.

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: р. Глазго, Монтана, США

Дата смерті: 1 травня 2000 р. (74 роки)

Діяльність: бодібілдер, актор

Вага: 95 кг

Зріст: 180 см

Біографія Стіва Рівза

Американський культурист і актор Стів Рівз народився 21 січня 1926 року на північному заході США в штаті Монтана. Він був єдиною дитиною у своїх батьків. У батька Стіва було своє величезне ранчо, де майбутній кумир глядачів працював постійно. Можливо, саме тому він з дитинства звик до серйозних фізичних навантажень. Будучи зовсім крихіткою, він виграє конкурс «здорова дитина долини Каунті». Батько Рівза трагічно гине в автокатастрофі. Його сім’я після цього переїжджає жити в Окленд. Тут-то він і починає займатися силовим спортом за програмою, яку сам для себе розробив. Тренування займали весь його час. День він проводив на заняттях у школі, потім втік в тренажерний зал і займався своєю улюбленою справою. Весь свій вільний час також було присвячено фізичним навантаженням. Після закінчення школи Рівза призивають в армію. Служба його проходить на Філіппінах. Рядовий 25 піхотної дивізії США – Рівз, там же приймає участь бойових діях. Але й будучи солдатом, він продовжував тренуватися. Стівен набирався не тільки сил, але і досвіду. У 1946 році Рівз повертається в США, служба в армії була закінчена.

Він без зволікання відправився в свій рідний Окленд, до відомому тренеру Едду Ярику, щоб професійно зайнятися бодібілдінгом. Віддавши цим тренувань три роки, Стів виступає на своїх перших змаганнях «Містер Тихоокеанське Узбережжя» у Портленді, які, звичайно ж, виграв. Ця грандіозна перемога поклала початок його подальшим досягненням.

Мужній і красивий Стів Рівз

У скарбничці Стіва численні нагороди: «Містер Америка», Рівзу був всього 21 рік,коли він став «Чемпіоном Світу з бодібілдингу», а потім отримав найголовніший титул у своєму житті — «Містер Всесвіт», де він обійшов самого Арнольда Шварценеггера. Що ж було з жінками, коли вони його бачили. Вони просто бажали його, марили нею, його неймовірно ідеальним тілом. Його форми вражали своєю досконалістю. Та й що говорити, чоловіки намагалися бути на нього схожими. Стівен Рівз став кумиром мільйонів людей. У цей період життя Рівз на 20 років стає недосяжною зіркою в Венисе на так званому «Узбережжя м’язів». Стівен справляє приголомшуюче враження на людей, які вперше побачили культуриста. В ті часи це було нове напрям у спорті. Рівз дає сотні інтерв’ю, про нього пишуть усі газети, журнали: «Він був надзвичайно широкий в плечах, з могутніми, немов висіченими з каменю руками…». Стів розумів, що він не тільки кумир багатьох спортсменів, але і зірка журналів. Його намагалися роздобути всі фотографи, щоб розмістити його на фото обкладинки своїх журналів.

Рівз у дитинстві тяжів до фільмів. Добившись за все, він хотів спробувати себе і в ролі актора. Чемпіон їде в Голлівуд. Безсумнівно, він став об’єктом для багатьох режисерів. Нікому не було діла до його акторської майстерності. Все, що вони бачили в ньому, це прекрасне тіло, ідеальні м’язи. Сценаристи вставляли в будь-яку картину сюжет, де був Стів Рівз. Але своєю грою в кіно він усім довів, що у нього є не тільки м’язи, але і акторський талант. Йому давалися різні ролі. Світову славу йому приносить фільм про Геркулесі, де Стівен грає головну роль. Всі були заворожені його грою у фільмі. Всі інші картини, де він знявся, несли величезну славу не тільки Рівзу, але і режисерам, сценаристам.

З цінними нагородами

Він своєю присутністю у фільмах приносив цілі стану його творцям. Відомі картини з його участю: «Останні дні Помпеї», де він, до речі, отримує травму плеча: їдучи на возі, врізається в дерево, через біль він ставить вывихнутый суглоб на місце і продовжує виконувати різні трюки; «Багдадський злодій», «Троянська війна». Рівз знімається в десятках пригодницьких картин. Він грав піратів, знаменитих правителів і, звичайно ж, героїв давнини. Важливим фактом було те, що трюки всіх своїх героїв Стів виконував самостійно. Ні про які каскадерах мова не могла йти. Все сам. Хворе плече травмувалося регулярно, що в подальшому призвело до завершення кар’єри бодібілдера.

Стів Рівз на відео Стів Рівз стає першим відомим актором-культуристом. За його слідами йде, всім нам відомий, Арнольд Шварценеггер, який показував, як бодібілдинг може розвинути тіло, в результаті заняття їм. Своїми фільмами відомі бодібілдери внесли невід’ємний внесок у розвиток цього виду спорту.

Домігшись всього свого життя, він вирішує залишити кар’єру актора, бодібілдера, з-за травми, і переїжджає до Каліфорнії. Вирішує зайнятися бізнесом. Там він купує ранчо, заводить коней. Займається їх розведенням, продажем. Рівз не раз бере участь в акції, пропагують здоровий спорт.

Геракл і цариця Лідії Стів Рівз був одружений з польською графинею Аліні Кзарзавич. У нього не було дітей. Все своє життя він присвятив свого улюбленого спорту. 1 травня 2000 року, коли йому було 74 роки, він помирає у своєму будинку від лімфоми. Це подія потрясло світ шоу бізнесу, спорту. Зірка атлетизму, зірка кінематографу, Стів Рівз – довів, що здоровий спосіб життя, тренування з тяжкістю можуть перерости в небувалий успіх. Для мільйонів він так і залишився незрівнянним Стівом Рівзом.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: