Ім’я: Степан Рожнов

Дата народження: 1 травня 1982 р. (34 роки)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актор театру і кіно

Вага: 75 кг

Зріст: 185 см

Біографія Степана Рожнова

Степан Рожнов – це російський актор, відомий за серіалами «Слідчий комітет», «Карпов» та деяких інших роботах. Після ролей у названих проектах наш сьогоднішній герой полюбився глядачам і придбав безліч персональних шанувальників.

Саме тому сьогодні його життя і доля викликає незмінний інтерес у всіх любителів російських телевізійних фільмів.

Ранні роки, дитинство і родина Степана Рожнова

Степан Миколайович Рожнов з’явився на світ першого травня 1982 року в місті Москва. Його батьки були потомственим лікарями. Особливо успішним у своїй професії був батько нашого сьогоднішнього героя – Микола Рожнов, працював все життя лікарем-кардіологом.

Бачачи його приклад, деякий час про медичної спеціальності замислювався і сам Степан. Однак навчальні науки йому давалися непросто. У хімії та анатомії він розбирався дуже погано. Та й успіхи в деяких інших шкільних дисциплінах залишали бажати кращого. Тому від мрії про кар’єру лікаря дуже скоро довелося відмовитися.

Актор Степан Рожнов став особливо популярний після серіалу «Карпов»

Замість цього наш сьогоднішній герой почав відвідувати заняття в драматичній студії. У цьому місці успіхи Степана Рожнова були значно більш істотними. Він завжди грав центральні ролі у всіх постановках, а тому вже до п’ятнадцяти років і думати забув про давню мрію про професії лікаря. Він буквально закохався в акторське ремесло. А тому вже в п’ятнадцятирічному віці твердо вирішив для себе, що стане відомим і популярним актором.

Рухаючись до мети, наш сьогоднішній герой вступив в акторську школу при «Щепкінського» театральному училищі. Тут він провчився кілька років, після чого подав документи в Російську академію театрального мистецтва (колишній ГІТІС) і успішно вступив в обраний ВУЗ. У цьому місці актор навчався в майстерні Морозова, паралельно виступаючи у студентських театральних постановках.

Після отримання диплома наш сьогоднішній герой на цілий рік відправився в армію. Військовий обов’язок Степан Рожнов відбував у взводі забезпечення ЦАТРА (Центральний академічний театр Російської армії).

Творчий шлях актора Степана Рожнова, фільмографія

У 2005-му році після повернення зі служби Степан Рожнов був прийнятий на роботу в трупу театру «Школа сучасної п’єси». У цьому місці він пропрацював шість років, за час яких виконав чимало чудових ролей.

Серед його найкращих робіт варто назвати чеховську «Чайку», «Полотно Мольєра», «Бабине літо», а також постановку «Люди найдавніших професій». Вельми примітно, що в останньому з названих вистав наш сьогоднішній герой зіграв відразу кілька різних ролей.

Степан Рожнов — фотопідбірка Паралельно з роботою в театрі Степан Рожнов також знімався в кіно. Свою першу роль актор зіграв в історичному фільмі «Не хлібом єдиним», де його партнерами по зйомок стали Світлана Ходченкова і Михайло Єлісєєв. У цій картині наш сьогоднішній герой відзначився лише мигцем. Проте вже зовсім скоро почав отримувати і більш великі ролі у різних телевізійних проектах.

Так, наприклад, вже в 2006-му році актор зіграв центральних персонажів в серіалах «Зона», «Лікарська таємниця», а також виконав досить велику роль у фільмі «Графіті». Після цього були серіали «Руда» і «СМЕРШ». Серед інших яскравих робіт актора варто виділити проект «Глухар. Знову Новий», який також приніс акторові чималий успіх.

Після цього наш сьогоднішній герой почав органічно поєднувати роботу в кіно і на телебаченні з ролями в театрі. Спочатку подібне положення справ цілком влаштовувало Степана Рожнова. Однак у 2011-му році актор вирішив залишити театр і повністю сконцентруватися на своїй кінематографічної і телевізійній кар’єрі. Вельми примітно, що пояснюючи свій відхід з театру, Степан просто зазначив, що може прожити і без нього.

Карпов VS Зотов — епізод за участю актора Степана Рожнова Сконцентрувавши свою увагу на телевізійних ролях, Степан Рожнов став зніматися дещо частіше. У 2012-му році наш сьогоднішній герой отримав одну з центральних ролей у телесеріалі «Карпов», який і досі є його головним професійним успіхом.

Після виходу на екрани даного проекту молодий актор став справжньою зіркою російського телебачення, а також придбав безліч шанувальників. Вельми цікаво, що згодом Степан Рожков знімався переважно в «поліцейських» серіалах. Так, зокрема, талановитий москвич зіграв Зотова в двох сезонах телепроекту «П’ятницький», а також виконав роль одного з другорядних персонажів в серіалі «Слідчий комітет».

Деяким винятком із загального правила став тільки серіал «Країна ОЗ», який вийшов на екрани в 2012-му році і був цілком присвячений лікарської тематики. Таким чином, в якійсь мірі давня мрія про кар’єру лікаря для Степана Рожнова все-таки перетворилася в реальність.

Степан Рожнов сьогодні

В останні роки Степан Рожнов продовжує зніматися в кіно. Серед його нових робіт значаться серіали «П’ятницький. Глава третя», а також «Карпов. Другий Сезон». У 2013-му році на екрани повинна була вийти і «гитаросексуальная» комедія Арсена Петросяна «Майонез». Однак її прем’єра була перенесена на лютий 2014-го року.

Серед інших творчих успіхів Степана Рожнова варто також зазначити його участь у діяльності музичної групи «Гой парад», в якій наш сьогоднішній герой часто виступає в якості гітариста, соліста та автора пісень.

Особисте життя Степана Рожнова

Актор Степан Рожнов поки не влаштував своє особисте життя

Степан Рожнов офіційно ніколи не був одружений, однак, незважаючи на це, у нього вже є дочка Варя. Дівчинка з’явилася на світ від жінки на ім’я Катерина, разом з якою відомий актор кілька років прожив у цивільному шлюбі.

Незважаючи на ту обставину, що сьогодні колишні кохані вже не разом, про Катю наш сьогоднішній герой завжди висловлюється з неприхованою теплотою. Доньку Варю актор і зовсім називає найближчою людиною в світі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: