Ім’я: Степан Демура

Дата народження: 12 серпня 1967 р. (49 років)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Коза

Місце народження: Москва, СРСР

Діяльність: телеведучий, аналітик фондових ринків

Зріст: 176 см

Біографія Степана Демури

Степан Демура більше 12-ти років працював у США, займаючи посади консультанта, фінансового інженера і викладача в Чиказькому Університеті. Одна з найважливіших частин його біографії – кар’єра на телебаченні. Інформація, яка виходила з вуст Демури, цікавила багатьох, але найбільшою популярністю його прогнози в ефірі програми «Ринки» на телеканалі РБК почали користуватися з настанням кризи.

Фінансовий аналітик Степан Демура

Дитинство і юність Степана Демури

Народився Степан Геннадійович Демура в Москві. Крім того, що він був старанним учнем і любив книги, вже тоді у хлопчика була помічена здатність до впевненого відстоювання своєї думки. Дане якість дозволило завоювати повагу однолітків, які по достоїнству оцінили вміння Степана грамотно донести свою точку зору без доведення до конфліктних ситуацій.

Ще Будучи учнем старших класів, Степан зацікавився пристроєм фінансових ринків. Однак з цього шляху він пішов не відразу – по закінченню школи вступив до Московський фізико-технічний інститут, правда, це не завадило хлопцеві самостійно вивчити англійську мову і продовжувати цікавитися світовими фондовими ринками як захоплення. Пізніше Степан Геннадійович зазначав, що вже в студентські роки він виносив не одну цікаву ідею, але реалізувати їх тоді не вдалося через відсутність фінансових можливостей.

Степан Демура про курс долара в 2016 році З інституту Степан Демура вийшов з червоним дипломом і спеціальністю інженера-ракетника і буквально відразу зацікавив своєю дипломною роботою зарубіжних фахівців. Молодий чоловік отримав запрошення продовжити навчання в приватному дослідницькому університеті Чикаго і після нетривалих вагань прийняв пропозицію.

Степан Демура в США

Пройшов всього рік навчання в чиказькому Університеті, а Степан Демура вже працював в престижній компанії Sheridan Investments LLC, де через рік після початку роботи був призначений керівником відділу з досліджень та аналізу ринків. Після виходу в 1992 році Росії на міжнародні фінансові ринки перед ним відкрилася маса можливостей по реалізації всіх своїх ідей. У приватному порядку Степан Геннадійович проводив роботу по створенню моделі сучасних систем торгівлі.

Більше 10 років Демура працював провідним аналітиком в США

Через два роки проект Степана була удостоєний уваги, в результаті чого молодого чоловіка запросили в державну організацію, анализировавшую Державні облігації США. Зайнявши посаду рядового консультанта, перспективний фахівець незабаром став провідним трейдером і фінансовим інженером. Завдяки неабияким успіхів у виконанні поставлених завдань Степан Демура недовго займав зазначені посади, так як був підвищений до провідного аналітика ринку цінних паперів.

Степан Демура про реальний стан економіки США Кар’єра в Сполучених Штатах тривала 12 років, після чого Степан Геннадійович прийняв рішення і звільнився, щоб повернутися в Росію і продовжити кар’єру там.

Подальша діяльність Степана Демури

Після повернення в Москву аналітик відновив свою улюблену справу, а саме дослідження Російського фондового ринку. Завдяки набутим в Америці знань і досвіду він без праці справлявся з аналізом хвилювань у світі цінних паперів і курсів валют.

Прогнози Степана Демури точні та неупереджені

Крім цього Степан Геннадійович входив до складу керуючих компанії «Арлан», а пізніше йому довірили керівництво активами у фінансовій компанії «Російський Інвестиційний Клуб». Діяльність Демури не обмежувався лише роботою з цінними паперами – він також займався розрахунками в галузі видобутку золота.

Степан Демура про криптовалюте 2006 рік був відзначений першою появою Степана Демури на телебаченні, і як раз тоді він скористався можливістю донести до громадськості про світову фінансову кризу, яка, за його словами, невблаганно наближався. Враховуючи стрімкий розвиток різних галузей в той період, включаючи автомобілебудування, будівництво, торгівлю та банківська справа, російська громадськість сприймала доводи Демури як щось протиприродне і не відповідає дійсності.

Однак Степан Геннадійович не переставав відстоювати свою думку, і вже в 2008 році каналі РБК-ТБ було озвучено заяву про прийдешнє іпотечну кризу в США, що призведе до падіння рівня життя практично в усьому світі. Настільки радикальні прогнози не були сприйняті серйозно до того моменту, поки повністю не збулися протягом кількох наступних місяців.

Степан Демура на телебаченні

Однозначна демонстрація знань світового ринку справила враження на олігарха Михайла Прохорова, який, будучи власником ділового телеканалу РБК-ТВ, запропонував Степану Демуре посаду провідного відразу декількох програм, серед яких значилися популярні аналітичні шоу «Діалог» і «Ринки». Надалі багато його передбачення збувалися, хоч і не всі – одним із невдалих прикладів став зазнав фіаско прогноз про індекс московської міжнародної валютної біржі.

Степан Демура в ефірі РБК-ТБ З плином часу роль професійного експерта відійшла на другий план, і Степан Геннадійович постав перед громадськістю у вигляді епатажного ведучого, який незабаром почав переходити на особистості і допускати виникнення скандальних ситуацій в ефірі.

21 листопада 2012 року каналу довелося розірвати договір зі своїм провідним експертом, після того як він в прямому ефірі піддав сумніву компетенцію деяких фінансових експертів РБК. За словами самого Демури, його звільнили за критику дій Володимира Путіна і прогноз падіння ВВП.

Особисте життя Степана Демури

Протягом всієї кар’єри Степан Геннадійович Демура утримував представників ЗМІ як можна далі від своєї сім’ї. Серед всіх нечисленних подробиць про це фінансовому аналітику та епатажному телеведучого відомо, що він перебуває у шлюбі і має двох дочок. Багато в чому така убогість інформації про особисте життя Степана Демури обґрунтована тим, що свою роботу він сприймає як хобі і віддає їй практично весь свій час.

Степан Демура про Панамському архіві

Степан Демура зараз

Для Степана Демури звільнення з РБК стало поштовхом для створення власної передачі під назвою «Чесно про все зі Степаном Демурой» на радіо «Ехо Москва-Вологда». Однак восени 2015 року проект був закритий. Нинішня діяльність Демури пов’язана з проведенням семінарів на фінансову тематику у Росії і за кордоном.

Семінар Степана Демури (Вологда, 14.04.2016)

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: