Ім’я: Стефанія Малікова

Дата народження: 13 лютого 2000 р. (16 років)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: р. Москва

Діяльність: починаюча модель

Вага: 50 кг

Зріст: 163 см

Біографія Стефанії Маліковій

Дитинство і родина Стефанії Маліковій

Стефанія народилася в Москві. Її батько – Дмитро Маліков. Дівчинка, яка народилася в родині відомого співака і композитора, не могла залишитися непоміченою журналістами і громадськістю.

У Стефанії є сестра по матері. Коли Дмитро зустрів маму Стефанії – Олену, у неї вже була дочка Ольга від першого шлюбу. Незадовго до появи їх спільної дочки на світ, вони офіційно зареєстрували свій шлюб.

Всі, хто бачить цю сім’ю, то, як вони виглядають, як спілкуються один з одним, відзначають, що ця родина дуже гармонійна. Навіть дивно стає те, наскільки люди бувають гарними.

Стефанія Малікова з татом Дмитром Маліковим

Стефанія з раннього дитинства ніколи не залишалася без батьківської любові і батьківської уваги. Вона завжди обожнювала свого тата, а мама була для неї у всьому предметом для наслідування.

Дівчинка росла, оточена музикою. Як вона висловилася в тринадцятирічному віці, вона нею, швидше за все, отруїлася, так як зараз у неї немає до музики особливого інтересу. Тим не менш, дочка відомого співака вчиться грати на фортепіано і на гітарі, крім цього, займається танцями, малюванням.

Особливе захоплення Стефанії – модельний бізнес. Вже в дев’ять років, даючи інтерв’ю, вона заявила, що хоче стати модельєром і мріє вчитися у Флоренції, Лондоні або Парижі. Дмитро та Олена – зовсім не суворі батьки, однак для дочки найсуворіше покарання – це коли вони з нею не розмовляють, але таке буває вкрай рідко. Батьки ласкаво називають дочка – Стеха.

VIP діти: чи легко бути знаменитим з народження? Вона викладає в Інтернет свої щоденні образи, і якщо буде потрібно портфоліо, вона запросто його складе з цих знімків. Її профіль в Instagram запросто зібрав більш ніж десять тисяч передплатників. Секрет не в зоряних батьків, а в тому, що майже всі фото для її фотоблога робить професійний фотограф, ну а сама Стеха відмінно працює на камеру.

Початок модельної кар’єри Стефанії Маліковій

На питання, чи подобається Стефанії співати, вона відповіла, що співати вона не любить. Її улюбленим заняттям є малювання і фешн-дизайн, яким дівчинка займається з викладачем. Її мрія – стати відомим дизайнером молодіжної моди. Вона вже зараз іноді допомагає батькові підбирати одяг для сцени. Нещодавно Стефанія порадила йому придбати білу майку з зображенням мультиплікаційного героя під строгий костюм темного кольору. Вона вважає, що батько не має на сцені виглядати офіційно.

Дівчинка робить перші начерки, працюючи над своєю пробної колекцією одягу. Стефанія вважає, що речі повинні бути такими, щоб самій хотілося їх носити, в цьому випадку вони сподобаються іншим. Вона впевнена, що тато їй допоможе в здійсненні мрії.

Стефанія Малікова «класна-Класна» Сам же Дмитро каже, що поки трохи зарано планувати щось грандіозне. Він вважає, що треба пробувати з невеликого проекту, якщо все вийде і добре піде, можна буде вкладати в це великі суми. Так само не можна забувати і про необхідний для цього освіті. Звичайно, він підтримає і допоможе дочці. Не дивлячись на те, що їй ще немає і чотирнадцяти батьки замислюються над тим, де вона далі продовжить навчання. Поки вони розглядають чотири міста – це Москва, Мілан, Париж або Лондон. Але все-таки зоряний батько сподівається, що дочка з віком може повернутися до серйозного заняття музикою.

В мережі Інтернет з’явилося багато модельних знімків Стефанії, ніж вона викликала справжній фурор. У неї чудово виходить позувати перед камерою, більше того, їй це подобається. Вона продемонструвала багато стильних нарядів. Особливо користувачів мережі вразила її промениста усмішка.

Захоплення своєї дочки модельним бізнесом, Маликовы повністю підтримують і схвалюють, тим більше, що з раннього віку вона знімалася разом з ними в різних рекламних кампаніях.

Цілком можливо, що юну особу чекає кар’єра моделі. Не виключено, що Стефанія отримає кілька цікавих пропозицій від Будинків моди. Для порівняння можна навести приклад – дочка Сінді Кроуфорд вперше знімалася в рекламній кампанії в десятирічному віці.

Стефанія Малікова викладає свої фото в instagram

У Маліковій для модельного бізнесу є всі дані. Варто їй тільки прийняти рішення про початок «руху» в цю сторону, залишиться лише вибрати агентство. Так чи інакше, але їй пророкують блискуче майбутнє.

З такими даними вона може стати не просто донькою відомого співака і композитора, а відомою особистістю. Дівчинка займається вокалом, є ймовірність, що незабаром вона стане співачкою чи буде писати пісні, не вважаючи більш ймовірного заняття – початку розвитку кар’єри моделі.

Особисте життя Стефанії Маліковій

Дівчинка живе на Рубльовці разом зі своїми відомими батьками. Зараз вона навчається в ліцеї «Жуковка». У вільний час Стефанія любить зустрічатися з друзями, ходити з ними на ковзанку, в ресторани, кіно.

Її друг – п’ятнадцятирічний син співачки Валерії – Арсеній. Вони багато часу проводять разом, але як стверджує Стефанія, вони не зустрічаються, Арсенія Шульгіна дівчинка вважає своїм найкращим другом. Вона захоплюється тим, як він грає на фортепіано, радіє його успіхам на конкурсах, в тому числі і міжнародних. Підлітки списуються і телефонують щодня. Вони люблять ходити в галереї, на виставки, у кіно.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: