Ім’я: Стефані Майєр

Дата народження: 24 грудня 1973 р. (43 роки)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: р. Хартфорд, штат Коннектикут, США

Діяльність: письменниця

Вага: 70 кг

Зріст: 163 см

Біографія Стефані Майєр

Стефані Майєр – це сучасна письменниця, відома сьогодні, мабуть, кожному підлітку. Її книги популярні серед молоді, а тому в останні роки вона незмінно перебуває в числі найбільш успішних письменників сучасності.

Вампірські саги, книги про прибульців – все це ще далеко не повний перелік тем, що розкриваються у романах письменниці. Але що ж таїть в собі історія життя самої Стефані Майєр? Які цікаві сюжети можна відшукати в її власній долі? Розкрити загадку життя нашої сьогоднішньої героїні ми постараємося в цій статті.

Ранні роки, дитинство і родина Стефані Майєр

Стефані Майєр з’явилася на світ у містечку Хартфорд (Коннектікут) 24 грудня 1973 року. Однак, як це часто буває, в цьому місці вона практично не жила. Велика частина її дитинства пройшла в більш великому і багатолюдному Фініксі. Вельми примітно, що саме в цьому місті згодом «оселилася» і головна героїня книги «Сутінки».

Американська письменниця Стефані Майєр створила легендарну сагу Сутінки

Сім’я нашої сьогоднішньої героїні була дуже релігійною, а також досить великий. Крім неї самої колекції Майєр було ще п’ятеро дітей — дві сестри письменниці і три брати. Саме в їх компанії Стефані проводила більшу частину свого часу. Крім того, варто зазначити, що вже з дитячих років одним з улюблених занять дівчини було читання.

На початку дев’яностих років Стефані поїхала в штат Юта, де поступила в Університет Бригама Янга. В цьому місці вона вивчала англійську філологію і незабаром отримала ступінь бакалавра.

Зоряний шлях письменниці Стефані Майєр

Як зізнається сама письменниця, ідея її першого роману «Сутінки» прийшла до неї уві сні. У червні 2003-го року вона побачила у своїх сновидіннях двох закоханих – дівчину і юнака-вампіра. Вони сиділи на лузі і дивилися один на одного.

З цього моменту Стефані стала буквально одержима ідеєю написання книги. Буквально через кілька тижнів двадцятидев’ятирічна домогосподарка стала потихеньку знаходити час між домашніми справами і писати ті чи глави свого першого роману. Спочатку вона записувала ідеї і сюжети. А потім зайнялася повноцінним написанням книги. У результаті через кілька місяців роман «Сутінки» був готовий.

Після цього наша сьогоднішня героїня знайшла в інтернеті номери телефонів кількох літературних агентів, яким згодом запропонувала свою книгу, проте довгий час роман ніхто не хотів друкувати. Після декількох невдалих спроб Стефані Майєр все-таки знайшла підходяще видавництво, яке зацікавилося її творінням. У підсумку роман «Сутінки» був надрукований у видавництві «Літтл, Браун і До». Гонорар за першу книгу склав 750 доларів.

Фантастика «Гостя» (Стефані Майєр) Російський Тизер Проте зовсім скоро наша сьогоднішня героїня підписала з видавництвом контракт ще на три книги. Роман «Сутінки», що надійшов у продаж восени 2005-го року, мав приголомшливий успіх. Читачі змітали книги з полиць одну за одною. А тому зовсім скоро перша частина вампірської саги стала національним бестселером. В рейтингу найпопулярніших книг «Сутінки» зайняли п’яте місце за підсумками продажів. Подібні успіхи чекали і всі інші книги серії.

Романи видавалися в середньому раз на рік. «Молодик» надійшла в продаж в 2006-му році. «Затемнення» і «Світанок» — в 2007-м і 2008-м відповідно. Згодом крім класичної історії з’явилися також своєрідні спін-оффы «Сутінків».

В одній з книг Стефані Майєр («Сонце опівночі») відома історія любові людської дівчини і вампіра була розказана з боку хлопця (Едварда Каллена). Крім того, в 2010-му році на суд глядачів було представлено невеликий роман «До світанку. Недовга друге життя Брі Таннер», що розповідає історію однієї з другорядних героїнь вже раніше виданих книг.

Завершенням всього став «Офіційний гід» по всесвіту «Сутінків», виданий у 2011-му році. У підсумку загальний тираж усіх книг перевищив 85 мільйонів примірників. Романи були переведені на 37 мов, у тому числі на українську та російську.

У 2008-му році режисер Кетрін Хардвік взялася за екранізацію серії романів Стефані Майєр. Головні ролі у фільмах зіграли Роберт Паттінсон і Крістен Стюарт. Картини вийшли у світовий прокат у період з 2008-го по 2012-й і мали величезний успіх. Вельми цікаво, що в одному з фільмів глядачі змогли побачити і саму Стефані Майєр. Вона зіграла жінку в кафе і з’явилася в кадрі лише на кілька миттєвостей.

Інтерв’ю зі Стефані Майєр Що стосується інших робіт письменниці, то в цьому контексті потрібно відзначити роман «Гостя», що розповідає про взаємини людей і прибульців. Дана книга згодом також була екранізована. Фільм вийшов на екрани в 2013-му році. Однак став все ж не настільки популярний, як «Сутінки».

Стефані Майєр сьогодні

Завершуючи розповідь про творчість Стефані Майєр, відзначимо, що в даний момент наша сьогоднішня героїня є не тільки однією з найпопулярніших письменниць у світі, але й однією з найбільш критикованих. Багато відомі автори, в тому числі і відомий Стівен Кінг, відверто називали її бездарністю

Критиці піддається нарочито проста манера викладу матеріалу, а також досить простакуваті сюжети книг Стефані Майєр. Крім того, у багатьох журналах і популярних таблоїдах неодноразово відзначався той факт, що історії про кохання дівчини і вампіра були вже багато разів розказані іншими авторами. Зокрема, практично аналогічний базис мають сюжету книги Лізи Джейн Сміт із серії «Щоденники вампіра», які були опубліковані в 1991-му році.

Книги американської письменниці Стефані Майєр популярні в усьому світі

Однак сама Стефані Майєр не звертає уваги на критику. В даний час письменниця працює над двома новими романами – «Душа» і «Шукач», які стануть продовженням історії, розказаної в книзі «Гостя». Крім того, в планах нашої сьогоднішньої героїні книги про привидів і русалок.

Особисте життя Стефані Майєр

Ще в підлітковому віці письменниця зустріла хлопця на ім’я Крістіан, який згодом став її чоловіком. В даний час у пари троє дітей. Сім’я письменниці дуже релігійна.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: