Ім’я: Стас Старовойтов

Дата народження: 11 жовтня 1982 р. (34 роки)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: с. Бакчар, Томської обл.

Діяльність: комік, актор

Вага: 74 кг

Зріст: 178 см

Біографія Стаса Старовойтова

Стас Старовойтов став одним з піонерів нового для Росії комедійного жанру стендап. Він знайшов свою аудиторію і в клубах, і біля екранів телевізора. А жарти про дружині, доньці та тещі зробили Стаса найвідомішим російським «сімейним коміком».

Дитинство Стаса Старовойтова

Стас Старовойтов народився 11 жовтня 1982 року в селі Бакчар Томської області. Батьки хлопчика розійшлися, коли він був малюком. Стас ріс без батька, але не залишився без чоловічої уваги.

Комік Стас Старовойтов

Був період, коли вихованням хлопчика займалися бабуся і дідусь. Комік згадує ці роки з теплотою і навіть зізнається, що був улюбленим онуком: «І хоча мені дуже соромно перед іншими двоюрідними братами та сестрами, але, схоже, я — бабушкін улюбленець».

Мама Стаса працювала хореографом, тому, що таке сцена, він знав з раннього дитинства. Професія мами навіть допомогла майбутній зірці схуднути: «У мене був період, коли бабусині пиріжки створили зі мною страшне діло! Але потім мамині танці повернули все назад».

Навчання Стаса Старовойтова

Стас навчався у школі №1 міста Рясний в Ставропольському краї. Після закінчення 9 класу він планував вступати в Ставропольське хореографічне училище, але потім передумав і привіз документи в Томський політехнічний технікум.

Стас Старовойтов на сцені

Старовойтов вирішив продовжити технічна освіта, і в 2001 році вступив до Томський політехнічний університет на факультет «Електротехнічний інститут». Але диплом про вищу освіту він так і не отримав, оскільки в 2003 році кинув навчання.

Початок кар’єри Стаса Старовойтова

В університеті Старовойтов став учасником команди КВК Електротехнічного інституту. Так він уперше потрапив на велику сцену. Але з КВН-ом у Стаса не склалося, хоча він грав до 2007 року, а потім ще 2 роки писав жарти для різних команд.

Комік вважає, що командне творчість – це не його ніша: «Воно пахне колгоспом». Старовойтова також напружувала КВН-ська структура, оскільки «ця жорстка вертикаль влади просто заважає творчості». Стас упевнений, що в програмі КВК дуже багато штампів і занадто мало оригінального гумору.

Стас Старовойтов починав кар'єру в КВН

Паралельно Старовойтов розвивався і в інших комедійних жанрах. У 2004 році він переїхав в Красноярськ, де став спочатку резидентом регіонального Comedy Club, а пізніше одним із творчих редакторів гумористичного шоу. Деякий час Стас грав в панк-групі.

У 2006 році він влаштувався копірайтером в красноярське бренд-агентство «Медиафабрика», що було відзначено в його трудовій книжці. До речі, ця посада стала останнім офіційним місцем роботи Старовойтова. «З тих пір я не користувався трудовою книжкою, — зізнався комік. — Мене взагалі її існування завжди вражало. Адже ти можеш монетизувати все, чим займаєшся, — було б бажання!».

У 2007 році Старовойтов повернувся в рідний Томськ, де продовжив працювати редактором і ведучим регіональної філії Comedy Club.

Відео-ролики Стаса Старовойтова дуже популярні в ютубі В Красноярську у Стаса залишилося дуже багато друзів і знайомих. З одним із них – Сергієм Платицыным — він організував дует «Револьвер». Саме у складі цього творчого тандему Старовойтов вперше з’явився на телебаченні. Дует виступав в трьох сезонах шоу «Сміх без правил», а в 7 і 8 сезонах навіть був фіналістом, що дозволило Стасу і Сергію з’явитися в телешоу «Забійна ліга» і стати «гладіаторами».

Кар’єра стендап-комік Стаса Старовойтова

У 2009 році для Старовойтова закінчилася епоха КВК і Comedy Club, адже він вперше побачив виступ легендарного британського коміка Едді Иззарда. Стас не уявляв, як можна так смішити публіку, тому почав переглядати виступи американських стендап-комедіантів — Едді Мерфі, Мартіна Лоуренса і Джорджа Карліна. З часом у нього з’явилися свої кумири, справжнім відкриттям для початківця стендап-комік стали монологи Луїса Сі Кея.

Натхнення Старовойтов черпав в оточуючому середовищу, а от писати монологи він навчався на радах з книг Джуді Картер «Comedy Bible», Грега Діна «Крок за кроком до стендап комедії» і Роба Дархема «Не одягайте шорти на сцену».

Інтерв’ю Стаса Старовойтова В Томську Старовойтов почав виступати сольно, він відзняв кілька своїх монологів у клубі «Еліт» і «Маяк» і виклав їх в інтернет. Виступи Стаса побачив продюсер Руслан Білий і запросив гумориста в своє нове шоу Stand Up.

Окрилений комік зібрав речі і переїхав у Москву. З осені 2012 року Старовойтов почав виступати в основному складі шоу Stand Up, яке виходило на телеканалі ТНТ.

Стендап Стас Старовойтов

В репертуарі Стаса з’явилося дуже багато жартів про дружині, тещі і проблеми сімейного життя, тому за ним мимоволі закріпився статус «сімейного коміка». У своїх виступах Старовойтов часто використовував вираз «моя дружина», але пізніше він зізнався, що це просто збірний і умовний спосіб: «Сміття з хати я не виношу. У мене дві жінки, одна в житті, а інша на екрані!».

Особисте життя Стаса Старовойтова

Зі своєю дружиною Мариною Маматовой Старовойтов познайомився в 2009 році в Томську. Спочатку вони просто спілкувалися в одній компанії. Марина має диплом перекладача, також навчалася у Федерації бодібілдингу та фітнесу в Томській області та була учасницею фітнес-конвенцій. Деякий час дівчина працювала танцівницею в нічному клубі.

Стас Старовойтов з дочкою

Пара зустрічалася рік, і в 2010 році Стас зробив дівчині пропозицію руки і серця. Через рік після весілля у них народилася дочка Марія. У Москву Старовойтов переїхав спочатку один, а через деякий час перевіз сім’ю. Парі довелося залишити квартиру в центрі Томська, яку Стас купив, взявши кредит у банку.

Стас Старовойтов сьогодні

Шоу Stand Up успішно стартувало на ТНТ, і Старовойтов сподівається, що канал буде транслювати ще не один сезон цієї гумористичної програми, а він буде її постійним учасником. Комік також розширив тематичні межі своїх виступів і шукає нові ніші в стендап.

Виступ Стаса Старовойтова Stund Up У квітні 2014 року він офіційно оформив індивідуальне підприємництво, де основним видом діяльності вказав мистецьке, літературне та виконавська творчість.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: