Ім’я: Стас Костюшкін

Дата народження: 20 серпня 1971 р. (45 років)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: Одеса, Українська РСР

Діяльність: співак, актор

Вага: 85 кг

Зріст: 192 см

Біографія Стас Костюшкін

Стас Костюшкін – один з тих артистів, до яких найчастіше відносяться несерйозно з-за їх миловидної зовнішності і «попсового» репертуару. Про таких зірок говорять, що вони спалахують і потухают. Однак Стас успішно довів, що його поява на російській сцені – це всерйоз і надовго. Кар’єра цього артиста – це яскравий приклад того, чого можна домогтися, викладаючись по максимуму і ніколи не збавляючи обертів. Сьогодні про Стаса Костюшкине відомо практично все. Але невже в життя знаменитого артиста не залишилася місця для таємниць? Це ми і постараємося з’ясувати сьогодні.

Дитинство і юність Стас Костюшкін

Майбутній відомий співак з’явився на світ у простій одеській сім’ї. Його батько був джазовим саксофоністом, а мама – відомої манекенницею (сьогодні вона володіє власним агентством модельного одягу). Незважаючи на те, що Стас з’явився на світ в Україні, практично все його дитинство пройшло в Санкт-Петербурзі (сім’я переїхала в Пітер через рік після народження сина).

Стас Костюшкін - улюбленець мільйонів

Саме тут Костюшкін став серйозно займатися музикою. У вісім років він вступає до музичної школи, а потім починає виконувати соло в хорі. Вельми примітно, що в дитинстві багато педагоги пророкували Стасу успішну кар’єру на оперній сцені. Однак розкішні зали Ла Скали ніколи не спокушали Костюшкін. Хоча сталість ніколи не було властиво майбутнього музиканта. Відсунувши в бік захоплення музикою, в 14 років Стас серйозно займатися спортом. Днями він практично не вилазив із спортзалу, а незабаром записався в секцію дзюдо.

За захопленістю спортом прийшла інша мрія – мрія про кар’єру драматичного актора. Слідуючи за нею, після закінчення школи Костюшкін поніс документи в Ленінградський державний інститут театру, музики і кінематографії. Однак по дорозі до ВУЗу зустрів свою стару знайому, з якою дружив раніше в музичній школі. Після недовгої розмови дівчина вмовила Стаса здатися педагогам з консерваторії, де викладала її мама. Недовго думаючи Костюшкін погодився.

«У вас чудовий баритон», — сказала викладачка вокалу, але потім зазначила, що Стас ще занадто юний для консерваторії.

Стас Костюшкін — Сольний Проект «Приходьте на наступний рік», — порадила вона. Однак чекати, як йому тоді здалося, «цілу вічність» Костюшкін не побажав. Через кілька днів майбутній співак відніс документи до Ленінградське музичне училище імені Римського-Корсакова і через деякий час дізнався, що успішно пройшов випробування на вокальне відділення.

Роки навчання

Педагоги захоплювалися талантом і голосом Костюшкін, і вже після першого курсу рекомендували молодого співака в ленінградську консерваторію. Однак з-за того, що Костюшкину в той момент було лише 17 років, йому довелося надходити спочатку на підготовчий курс.

Майбутнє здавалося безхмарним, але у справу втрутився випадок. На одному з тренувань з дзюдо Костюшкину зламали ніс. В результаті травми виявилася зміщена носова перегородка, а це звучало як вирок для молодого співака. Його вокальні дані різко зіпсувалися, і вже після другого курсу консерваторії він був відрахований.

Костюшкін - незмінний соліст групи «Чай удвох»

Однак подібний епізод тільки зміцнило рішучість хлопця. Твердо сказавши собі, що він буде співати, як співав колись, Стас відправляється в Нідерланди і вже там з кращими педагогами Амстердамської консерваторії знову повертається до занять із вокалу. В результаті голос співака благополучно відновився. Проте в пітерську консерваторію він більше не повернеться.

Замість цього він поступає на роботу в дитячий театр «Задзеркалля», де знаходить своїх перших глядачів. Дитячі постановки стали справжньою віддушиною для молодого артиста. Тут він знову починає співати, кожен раз зриваючи заслужені (і щирі) оплески. Саме під час роботи в театрі Костюшкін знайомиться з Денисом Клявером. Двоє артистів швидко знайшли спільну мову і вже незабаром стали замислюватися про створення власної групи.

Стас Костюшкін та Денис Клявер

Стас Костюшкін та «Чай вдвоем»

У 1994 році Стас Костюшкін та Денис Клявер знайшли свого першого продюсера і, придумавши назву для своєї нової групи, стали виступати в пітерських клубах. Незабаром «Чай удвох» став активно співпрацювати з Лаймою Вайкуле, виконуючи по кілька пісень на концертах латвійської співачки. Отримавши необхідний досвід і обзавівшись необхідними зв’язками в світі шоу-бізнесу, артисти приступили до запису свого першого сольного альбому. Платівка під назвою «Я не забуду…» стала першим справжнім успіхом молодої групи. Колектив «Чай удвох» став багато гастролювати, і вже незабаром про них заговорили по всій Росії.

У період з 1998 по 2012 рік група записала ще дев’ять пластинок, утвердившись у ранзі одного з найпопулярніших груп на російській естраді. За час свого існування група «Чай вдвоем» записала більше ста пісень і дала незліченну безліч концертів у Росії, Україні, Білорусі, Ізраїлі та багатьох інших державах світу.

У 2011 році артисти заявили про намір розпустити дует, заявивши, що їх альбом «Біла сукня» (2012) стане для колективу останньою спільною роботою.

А. Костюшкін — Тільки ти (live 2006)

Подальше творчість Стас Костюшкін

У 2011 році Стас Костюшкін переніс операцію, в результаті якої мучавшие його протягом багатьох років проблеми з носоглоткою були успішно усунені. Після цього співак нарешті зміг повернутися до своєї давньої мрії про серйозне вокальній творчості. Довгий час ходили чутки про його сольному проекті Костюшкін, однак той, непомітно для самого співака, перетворився в нову групу. Колектив отримав назву «Stanley Schulman’s Band». Його основний репертуар склали композиції 30-40-х років в нових аранжуваннях. У 2012 році Стас Костюшкін представив на суд публіки ще один свій проект – поп-групу A-Dessa.

Особисте життя Стас Костюшкін

Ще під час роботи в дитячому театрі «Задзеркалля» співак познайомився з Маріанною Костюшкіної, яка незабаром стала його першою дружиною. Шлюб двох акторів тривав п’ятнадцять років, проте все-таки розпався через напружений гастрольний графік Стас Костюшкін.

Другою дружиною співака стала танцівниця на ім’я Ольга. З нею артист познайомився під час спільного виступу. Пара узаконила свої стосунки в травні 2003-го року, а вже через місяць народилася їхня перша дитина – син Мартін.

Стас Костюшкін був тричі одружений

З Ольгою Костюшкіної співак прожив у шлюбі три роки. У 2006-му році Стас одружився втретє. Новою дружиною артиста стала Юлія Клокова – одна з постійних танцівниць, гастролерів разом з групою «Чай удвох». У 2006-му році у пари народився син Богдан.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: