Ім’я: Станіслав Ярушин

Дата народження: 14 січня 1981 р. (36 років)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: р. Челябінськ

Діяльність: актор, ведучий, сценарист

Вага: 78 кг

Зріст: 180 см

Біографія Станіслава Ярушина

Станіслав Ярушин – це відомий молодий гуморист, чемпіон Клубу Веселих та Кмітливих, а також зірка деяких молодіжних серіалів. Завдяки своїм численним успіхів в самих різних галузях, наш сьогоднішній герой став повномасштабної зіркою російського телебачення.

Його люблять глядачі від мала до велика. А тому вже зараз можна впевнено сказати, що наша розповідь про творчій кар’єрі цього персонажа не буде обділений увагу читачів.

Ранні роки: кар’єра Станіслава Ярушина у КВК

Станіслав Сергійович Ярушин з’явився на світ 14 січня 1981 року в промисловому місті Челябінськ. У цьому місці він дорослішав і формувався як особистість. Середня освіта наш сьогоднішній герой отримав в місцевій школі №46. Тут же він вперше почав виступати в місцевій команді КВК, назва якої зараз вже навряд чи хто-небудь згадає.

Станіслав Ярушин - зірка серіалу Універ

Вельми примітно, що активно цікавився гумором також і батько нашого сьогоднішнього героя – Сергій Валентинович. Як це ні дивно, однак керівником тієї самої шкільної команди КВК був саме Ярушин-старший. Можливо, саме завдяки його участі Станіслав почав серйозно захоплюватися гумором. Після закінчення середньої школи він вступив до Челябінський державний університет агроінженерний, де відразу ж увійшов до складу тамтешньої КВН-івської команди «Лінія відриву». Цей колектив виступав у деяких «молодших» лігах Клубу Веселих і Кмітливих, проте великої слави не здобув.

Незважаючи на це, Станіслав Ярушин завжди вигідно виділявся на тлі інших своїх товаришів по команді. Його гру оцінили старші колеги, і в один прекрасний момент молодий гуморист опинився в складі збірної команди Челябінська «Земляки».

Перший час команда виступала під цією назвою, однак найбільших успіхів означений колектив домігся вже після об’єднання зі збірною сусіднього Магнітогорська. В результаті злиття на КВН-івської карті з’явилася команда «Повітове місто», яка моментально висунулася на провідні позиції в Клубі Веселих і Кмітливих.

Стас Ярушин (актор серіалу Універ). Інтерв’ю В 1999-му році Станіслав Ярушин і його товариші по команді зуміли стати чемпіонами Першої ліги КВК і заслужити право виступати у Вищій лізі клубу. З цього моменту наш сьогоднішній герой став добре відомий серед шанувальників Клубу веселих і кмітливих. Команда «Повітове місто» швидко вийшла на лідируючі позиції в КВН-вському світі. А тому титули та нагороди стали сипатися на гумористів один за іншим. «Малий Ківін», «Великий Ківін в світлому», «Літній кубок», а також звання чемпіонів Вищої ліги КВН (2002) – всі ці призи лише мала дещиця успіху команди з Челябінськ і Магнітогорськ.

Після цього «Повітове місто» на довгий час фактично припинив своє існування. Однак Станіслав Ярушин не залишив ігор клубу. У 2003-му році наш сьогоднішній герой став лідером і ідейним натхненником нової челябінської команди – ЛУНА («Особи Уральської Національності»). Протягом усієї своєї історії команда виступала дуже яскраво, проте виграти золоті медалі Вищої ліги все-таки не зуміла. Найвищим досягненням в історії команди друге місце в сезоні-2006.

Кар’єра після КВН, фільмографія Станіслава Ярушина

Зумівши заробити собі ім’я за роки виступів у Клубі Веселих та Кмітливих, Станіслав Ярушин не загубився і після завершення своєї КВН-івської кар’єри. Деякий час наш сьогоднішній герой працював над написанням жартів для інших команд та виконавців. Однак у 2008-му році Станіслав отримав пропозицію стати частиною нового проекту. Разом з іншим КВН-ком Сангаджі Тарбаевым він почав вести на каналі СТС розважальну передачу «Цвіт нації».

MIX TV: «Comedy Club 2013»: Станіслав Ярушин Дане телешоу стало лише першим досвідом роботи для талановитого хлопця. У травні 2009-го року Станіслав Ярушин з’явився в рамках музично-гумористичної програми «Все по-нашому», а вже через кілька місяців став також вести разом з Тетяною Арно, Іреною Понарошку і деякими іншими провідними інформаційно-розважальний проект «Велике місто».

У вересні 2010-го року Станіслав Ярушин також приєднався до гумористичного шоу «Yesterday live», яке стало новим важливим етапом у його житті та кар’єрі.

У 2011-му році талановитий уродженець Челябінська також приєднався до акторського складу молодіжного серіалу «Універ». В рамках даного проекту він вперше спробував себе в якості професійного актора. Він працював разом з такими акторами, як Арарат Кещян, Марія Кожевнікова, Віталій Гогунський, Андрій Гайдулян та інші. «Перший млинець» виявився цілком вдалим, а тому вже незабаром наш сьогоднішній герой став постійним учасником молодіжного серіалу. Вельми примітно, що над створенням даного серіалу Станіслав Ярушин працював також і в якості сценариста (в компанії з деякими іншими колишніми учасниками команди КВН «ЛУНА»).

Незважаючи на початкову роль антагоніста, його персонаж швидко полюбився глядачам. Завдяки цьому, Стас дуже скоро став одним з постійних акторів серіалу. Згодом Ярушин також взяв участь у новому сезоні проекту – «Універ. Нова общага», а також знявся в декількох епізодах спін-офф’а серіалу – шоу «САШАТАНЯ».

Станіслав Ярушин в даний час

В даний час Станіслав Ярушин знімається в нових сезонах серіалу. Крім того, вже відомо, що в 2014-му році наш сьогоднішній герой повинен з’явитися ще в одному серіалі – «Генерал Соболєв». Що буде представляти собою даний проект на даний момент точно невідомо.

Актор Станіслав Ярушин з дружиною

Що стосується інших професійних справ, то в цьому плані варто відзначити той факт, що в даний час Станіслав Ярушин виступає в якості фронтмена московської баскетбольної команди «ЦСКА». У цій якості він часто з’являється на іграх клубу.

Крім усього іншого в останні роки відомий шоумен також працює в якості артиста озвучування («Університет монстрів» та ін).

Особисте життя Станіслава Ярушина

Ще у період своєї КВН-івської кар’єри Станіслав познайомився в клубі з дочкою мера Копейська Поліною Бисеровой. У той період Ярушин вважався одним із самих завидних женихів Челябінська і Челябінської області. А тому добитися розташування дівчини не склало праці. Закохані довго зустрічалися, а після цього узаконили свої стосунки.

Згодом у пресі з’являлися повідомлення про те, що даний шлюб, нібито, був укладений за розрахунком. Однак точних підтверджень цьому немає.

Так чи інакше, після реєстрації шлюбу закохані разом прожили недовго. Після розлучення Ярушин також не сильно журився, а тому дуже скоро завів собі нову пасію. Кохану актора звали Олена. Після нетривалого роману закохані розписалися. В даний час у Олени і Станіслава є спільна дочка Стефанія.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: