Ім’я: Станіслав Садальський

Дата народження: 8 серпня 1951 р. (65 років)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: д. Чкаловське, Чуваська АРСР

Діяльність: актор, радіоведучий

Вага: 110 кг

Зріст: 190 см

Біографія Станіслава Садальського

Дитинство Станіслава Садальського

Станіслав Юрійович Садальський народився в Чувашії, в селі Чкаловське. Батьки Станіслава Юрій Олександрович Садальський і Ніна Василівна Прокопенко приїхали в Чувашию в 1950 році. Батько був викладачем фізкультури в технікумі, а мати вчителькою географії. У них також був другий син Сергій 1958 року народження. Пізніше родина переїхала в місто Канаш, де Станіслав пішов у школу.

Станіслав Садальський у дитинстві

Дитинство Стаса було важким, коли йому виповнилося 12 років, померла його мати, яка була важко хвора. Батько зневажливо ставився до неї і не відвідував її, синів він часто бив, а після смерті матері, здав їх в інтернат міста Воронеж.

Станіслав Садальський в юності

В інтернаті Станіслав став брати участь в театральній студії «Орлятко», на сцені якого зіграв свою першу роль, це був синьйор Помідор «Чиполліно». Після чого він загорівся бажанням стати професійним актором, ніж його підтримувала завуч інтернату Шевцова Олександра Степанівна.

Освіта Станіслава Садальського

У 16 років Садальський переїхав до Москви і подав документи в театральне училище імені Щукіна, але його відмовилися прийняти, пославшись на неправильний прикус. Тоді він відправився в Ярославль, де став працювати учнем токаря на моторному заводі, а також відвідував гурток драматичного мистецтва Палацу культури моторостроителей.

ЖЖ Садальсокого користується популярністю в інтернеті

Станіслав був наділений хорошим почуттям гумору, чарівністю і вмів привернути до себе людей, навіть заводське начальство, суворе зазвичай з іншими, при спілкуванні зі Стасом дивним чином добрело, ніж він часто користувався. Протягом року Станіслав Садальський став справжньою «зіркою» місцевого масштабу. По святах він влаштовував в цеху заводу концерти, які збирали весь завод, а його виступи супроводжувалися нестримним реготом і оваціями.

У 1969 році Садальський знову вирішив спробувати щастя і поступити в театральний ВУЗ, він повернувся до Москви і подав документи в Державний інститут театрального мистецтва, куди його взяли. Навчався Станіслав на курсі Станіславського і Немировича-Данченко, а його викладачами були: народний артист РРФСР Р. Р. Кінський і народна артистка СРСР О. Н. Андровская.

Станіслав Садальський у театрі

Після закінчення Гітісу в 1973 році Садальського запросили відразу в чотири театри столиці, він вирішив вибрати театр імені Маяковського, але вже через два дні роботи пішов з нього, причиною чого стала сварка з Андрієм Гончаровим. Далі Станіслав вступив в трупу московського театру «Современник», в якому працював з 1973 по 1981 роки. За весь час роботи в театрі Садальський не отримав ні одну головну роль і в підсумку вирішив піти з театру. Далі якийсь час працював в театрі На Південно-Заході», але через розбіжності з режисером довго там не затримався.

Садальський пече на Хвилині слави

Станіслав Садальський в кіно, фільмографія

Кінодебют Садальського відбувся в 1970 році. В мелодрамі «Місто першого кохання» він виконав роль Владика Сергєєва.

Герої Садальського як правило дурнуваті і невдачливі люди, але при цьому самовпевнені. Актор зіграв чимало головних ролей, серед яких нахабнуватий Герман Миколайович Коробков в картині «Три дні в Москві» (1974), багатодітний батько Русланыч в комедії «Кіт у мішку» (1978), лихий гусар Олексій Васильович в картині «Про бідного гусара замовте слово» (1980), бродячий артист Петро Колесов в драмі «Без права на провал» (1984), адміністратор поп-зірки Озеран в картині «Презумпція невинності» (1988) та інші.

Одна з найкращих ролей актора злодій-кишеньковий Костя Саприкін по кличці Цегла в детективі «Місце зустрічі змінити не можна». З Володимира Висоцького і Станіслава Садальського вийшов чудовий тандем. У драмі «Кат» Станіслав зіграв роль одного з ґвалтівників молодої журналістки — лікаря Віктора. Фільм є дуже повчальним і намагається донести до глядача думку, що помста (яку в картині зробила дівчина) ніколи не приносить морального задоволення, а навпаки має руйнує силою, під яку потрапляє душа помстився.

Одна з найкращих ролей актора — Павло Хлюздин в комедії 1994 року «На кого Бог пошле». За неї він отримав приз на кінофестивалі «Біле сонце Адлера-96» в номінації «краща чоловіча роль». За свою кар’єру Садальський зіграв понад 90 ролей в кіно. Також встановив своєрідний рекорд – знявся в семи випусках кіножурналу «Єралаш».

Садальський: Екран і сцена не смітник!

Інша діяльність Станіслава Садальського

У середині 90-х Станіслав Садальський вів рубрику «Скандальскіе новини» в «Експрес-газеті». Також був ведучим радіостанції «Срібний дощ», «РДВ» і «ROKS». Є автором програми «Шоу самотнього блазня». Є автором біографічних книг «Король скандалу», «Король скандалу II», «Король скандалу III». Працював ведучим програми на телеканалі М-1. Веде блог в Живому Журналі. Є членом Спілки журналістів Росії.

У 2007 році Станіслав Садальський став почесним громадянином Михайла Саакашвілі.

Особисте життя Станіслава Садальського

У Станіслава Садальського є дочка Пирио-Лииза 1975 року народження. Її матір’ю є якась піддана Фінляндії, з якою він познайомився в 1971 році, вона на 15 років старше Станіслава. У них почався бурхливий роман, що закінчився шлюбом.

Станіслав Садальський про особисте життя не розповідає

Але незабаром вони розлучилися, і мати разом з дочкою поїхала Гельсінкі. З цією жінкою Садальський досі не розлучений. Зі своєю дочкою він бачився всього два рази.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: