Ім’я: Станіслав Дужников

Дата народження: 17 травня 1973 р. (43 роки)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: р. Саранськ

Діяльність: актор

Вага: 90 кг

Зріст: 192 см

Біографія Станіслава Дужникова

Дитинство Станіслава Дужникова

Станіслав Дужников народився в сім’ї лікарів. Перший акторський дебют відбувся ще в шкільних постановках. Призовий там виявилася роль однієї з дочок мачухи в «Попелюшці».

Після школи один за іншим закінчив 3 акторських інституту. Перше – Саранское училище культури (професія – режисер заходів), другий – Московський інститут сучасного мистецтва, і лише з четвертої спроби потрапив в Щукінське театральне училище.

Театральна кар’єра Станіслава Дужникова

Починаючи з 1998 року Станіслав почав акторську кар’єру в Театрі ім. Гоголя. Але в 2001 році перейшов в театр Армена Джигарханяна.

Найбільш примітні театральні образи в його біографії як актора пов’язані з Художнім театром ім. Чехова. Туди його взяли тільки в 2009 році.

Станіслав Дужников у фільмі ДМБ

Серед найбільш помітних такі вистави, як «Піквікський клуб» (роль Джо), «Одруження» (роль Подколесина), «Дім» (роль Савелова), «Примари» (роль Раффеле), «Примадонни» (роль Доктора Майерса) і «Минулого літа в Чулимську» (роль Мечеткина).

Фільмографія Станіслава Дужникова

Перша роль Станіславу Дужникову дісталася ще в період навчання. Це була стрічка «Панночка-селянка», що вийшла в 1995 році.

Потім до 1998 року нікуди йому не вдавалося потрапити. Тоді йому був запропонований спосіб бармена у стрічці «Погань хороша, погань погана».

Активно зніматися актор Станіслав Дужников почав лише з 2000 року. Тоді він став героєм відразу в 4 стрічках: «ДМБ» та його продовження «Дмб-002» (роль Бомби), «Марш Турецького» і «Зупинки на вимогу» (роль Саші, фізрука школи).

2001 рік був відзначений участю в наступних частинах «ДМБ» (третьої, четвертої та частини Знову в бою»). Крім того, став героєм фільмів «Даун хаус» (роль боярина Свиньина) і «Далекобійники» (роль охоронця Нати).

2002-2003 роки відзначений участю в зйомках другої і третьої частини «Каменської» в образі «Міші Доценко». Також у 2003 він відзнявся в новій частині «ДМБ» під назвою «Героїчний епос» і в «Теорії запою» (роль тракториста).

Відеозвернення Стаса Дужникова 2004 рік був менш продуктивний. Тоді Станіслав Дужников відзнявся тільки протягом більш раннього серіалу «Далекобійники-2» і в стрічці «Француз» (роль Толіка).

У 2005 році Станіслав Дужников знімався відразу в 5 фільмах. Першим був славнозвісний «Турецький Гамбіт», де він в образі буфетника Насіння. Другим – «Персона нон-грата», де він зіграв Слона. Третім і четвертим практично з одночасними зйомками були фільми «Херувим» і «Примножує печаль». Слідом за ними відзнявся в ролі Васі в «Шахраї». 2006 рік відзначений участю у фільмі з трьох частин «Кидали»: «Кидали», Кидали в бігах» і «Кидали в грі».

2007 рік був відзначений великою кількістю зйомок. Серед ролей того періоду варто відзначити образ Любові в «Параграф 78» (перший, другий фільм), роль брата Насті в стрічці «Від любові до кохання», роль Данила в «Любов-морква», образ Штурмина в «Мустанга», роль Міті, брата Бориса у «Місяці-Одесі», а також ролі в «Давай пограємо», «Невловимою четвірці», «Прилетить раптом чарівник» і «Гонитві за ангелом».

За кадром — Станіслав Дужников 2008 рік був менш значущий для акторської кар’єри Станіслава Дужникова. Тоді він відзнявся тільки в «Колечку з бірюзою» і п’ятої частини «Каменської».

Станіслав в різний час працював з такими чудовими акторами, як Іван Охлобистін, Олексій Панін, Олена Яковлєва та інші.

Станіслав Дужников в даний час

Після початку зйомок у 2009 році серіалу «Вороніни» стався справжній злет кар’єри Станіслава Дужникова. Саме образ Леоніда Вороніна став для нього зараз ключовим і пізнаваним. Серіал йде вже протягом більше 4 років, і інтерес до нього і всім його героям поки не згас.

Крім зйомок у серіалі Станіслав знаходить час і для інших стрічок. У 2009 році він додатково відзнявся в «Ганнуся» (роль дяді Васі), короткометражному «Ігри для дорослих» і в ролі головного героя Богдана Неходи у фільмі «Люди Шпака».

2010 рік виявився теж дуже продуктивним. Йому дісталися ролі Сергія Свірського в «Энигме», Валентина Смирнова в «Неудачников.net», Юрія Мамонтова в «Замаху» Іллі Муромця «Пригоди в тридесятому царстві» і Олексія Івановича в «Трамваї в Париж».

У 2011 році він продовжив зніматися у шостій частині «Каменської» (у п’яти фільмах). Тоді ж почалися зйомки у фільмі «Молодята», які тривали і в 2012 році. Крім того, на той період припали ролі в «Уланської баладі» і «Метро».

У 2013 році продовжилася серія його міліцейських ролей. Тоді він з’явився в образі слідчого Сергія Прядко у 8 частинах фільму «Льодовиків». Крім того, ще у виробництві фільм з його безпосередньою участю під назвою «Хороший поганий день».

Особисте життя Станіслава Дужникова

Актор Станіслав Дужников з дружиною і донькою

Актор на даний момент розлучена. Його вже колишня дружина – Христина Бабушкіна – також актриса. З нею він познайомився на святкуванні дня народження Андрія Мерзлікіна, при цьому знайомство було підлаштовано.

Однак серйозні почуття зародилися в їх серцях лише через 18 місяців випадкових зустрічей. У любові Станіслав зізнався допомогою SMS. Весілля було тихим – мінімум гостей і розголосу. Незабаром після церемонії у молодят народилася дочка – Устинья.

Станіслав Дужников, Христина Бабушкіна і їх дочка Устинья

У 2012 році пара розійшлася. Справжня причина залишилася невідомою громадськості. Після розриву Станіслав і Христина зберегли дружні стосунки. Устинья або, як її називають батьки, Стеха з ранніх років проявила творчі нахили: цікавилася архітектурою, бібліотечною справою, музикою і театром.

Станіслав Дужников зараз

У 2016 році Станіслав Дужников продовжував виступати на сцені художнього театру імені Чехова, де був задіяний у постановках «Ведмідь», «№13D», «Однокласники» та ін. Також відомо, що йому дісталася одна з головних ролей у фантастичній картині «Невський п’ятачок», прем’єра якої було заплановано на 2017 рік. Також він спробував себе в ролі ведучого розважального шоу «Суботній вечір».

Станіслав Дужников в шоу «Суботній вечір»

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: