Ім’я: Натан

Дата народження: 17 березня 1986 р. (30 років)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: р. Алма-Ата, Казахстан

Діяльність: співак, репер

Вага: 74 кг

Зріст: 171 см

Біографія Натана

Дуже часто на тусовках і в нічних клубах ми чуємо музичну композицію зі словами «Чуєш, ти че така зухвала?», яка останнім часом підкорила багато молодих сердець. Виконавець цього всіма улюбленого хіта – Натан Світів. Це молодий, повний енергії і творчого ентузіазму, красивий зовні і в душі виконавець, увага до якого останнім часом тільки зростає.

Натан Світів або Natan

Персона співака не раз була об’єктом палкого уваги і журналістів, і музикантів, і шанувальників. Але зазначимо, що Натан Світів не досить відомий широким колам. Це пов’язано з тим, що співак в основному бере участь в нічних клубних вечірках, виконує РЕП, який не всі схвалюють і розуміють. Натан також є автором багатьох віршів до власних пісень.

Дитинство і родина Натана

Родом Натан Світів з Казахстану. Він досить скромний і чутливий, що можна сказати, дивлячись на його брутальну і мужню зовнішність. Можна припускати, що чуттєва натура Натана – це результат виховання, або ж риса характеру, встановлено зірками – співак за знаком зодіаку Риби, адже народився він 17 березня 1986 року в казахському місті алмати.

Репер Натан в дитинстві

Натан Світів народився в робітничій сім’ї, в якій не було музикантів. Мати співака – вчитель, батько – лікар. Натан з самого дитинства виявляв свою творчу натуру – вже в четвертому класі хлопчик писав і читав власні вірші.

У 16 років майбутній співак вперше представив свої вірші на сцені, які викликали захват у публіки. З 14 років Натан вчився грати на духових музичних інструментах.

Співак каже, що потяг до музики було в його житті постійно, і це проявлялося у всіх діях чоловіка.

Natan вибрав напрямок хіп-хоп

У школі Натан добре вчився, закінчив школу без трійок. Починаючи з підліткового віку, він захоплювався популярної в той період музикою – Репом. Це і вплинуло на стиль власної музики молодої людини. Захоплення саме цим стилем музики допомогло знайти застосування і поетичним талантам Натана.

Вища освіта Натан Світів отримав в Інституті Мистецтв на акторському факультеті. Він закінчив навчання в 2009 році, але музика завжди була йому ближче, ніж акторство.

Початок кар’єри Натана

Перші кроки в музичній кар’єрі Натан починав робити разом з групою «Синдикат» ще в 1999 році. У 2003 р. вийшов невеликим накладом перший альбом колективу, який сподобався шанувальникам. Цей альбом став поштовхом для Натана, і він разом з колективом почав стрімко рухатися вперед – виступали в клубах.

Натан почав свою кар'єру в групі «Синдикат»

Натан усвідомив, що музика – це його справа, і він хоче пов’язати своє подальше життя з музичним мистецтвом. співак мріяв, щоб музика стала не просто захопленням, а його професією.

Разом з групою «Синдикат» Натан відкрив студію і з того моменту повністю поринув у роботу. Але не завжди все було гладко: група переживала і злети, і падіння. Хлопці намагалися встояти на ногах, розвиватися і рухатися вперед. Колектив брав участь у багатьох відомих фестивалях, але не завжди їх переслідував успіх. З 2008 року музичний колектив перейменували на «Fucke ли Hustla».

Натан за національністю казах

Закінчивши у 2009 році Інститут Мистецтв, співак прийняв рішення почати сольну кар’єру, що дало непогані результати. До 2010 року Натан записав кілька пісень, де показав свої досить хороші вокальні дані.

Натан (Natan) і Олена Темнікова – Напевно протягом 2011 року Натан працював разом зі своїм братом. Співак записав музичний матеріал, який значно відрізнявся від його попередніх робіт. Стиль Натана Мірова кардинально змінився. Наочний приклад цьому пісні «Віскі з льодом» і «Happy end».

Особисте життя Натана

Особисте життя співака, як і творчість, завжди уваги публіки, журналістів та шанувальників. Але не завжди співак готовий відверто говорити з чужими людьми про свої душевні справи.

Натан і його дружина Анастасія

В інтерв’ю Натан Світів розповів про образ ідеальної жінки. Співак каже, що його дама серця скоріше романтична і ніжна, ніж зухвала і хижа.

Нині Натан Світів купається в жіночій увазі, нерідко його можна побачити з довгоногими красунями. У своїх соцаккаунтах він часто викладає фотографії з привабливими дівчатами.

У Натана є син

Але, за наявною інформацією, репер вже одружений. Його дружину звуть Анастасією Швецової, після весілля в 2012 році вона взяла прізвище чоловіка. Дівчина працює дизайнером і прагне залишитися в тіні свого чоловіка, у якого амплуа холостого і привабливого хлопця. У 2012 році в сім’ї народився син, а ще через рік вони втрьох переїхали в Москву.

Натан зараз

З 2013 року Натан Світів живе в Москві. Приводом такої кардинальної переміни став конкурс «Молода кров», який був організований продюсерським центром Black Star Incorporated. Це лейбл звукозапису, який заснував музикант Тіматі (Тимур Юнусов).

Натан і Христина Сі – Ти готовий почути ні? Мета конкурсу – знайти талановиту і музичну молодь. Пройшли випробування Натан Світів і Ксенія Павлова. Ця перемога стала новим етапом життя Натана Мірова.

У 2014 році Натан випустив нові пісні «Дівчинка Бомба» (разом із співаком Тіматі), «Частина мене», «Майкрофон», «Просто історія». Але все ж найвідомішим і, безперечно, вдалим хітом Натана стала композиція «Чуєш, ти че така зухвала?». Після цієї пісні Натана спіткала справжня популярність.

Натан і Тіматі

Співак Натан Світів – веселий і щирий чоловік, який проти зла і насильства. Молодий чоловік каже, що варто тягнутися до доброти і світла.

Співак наполегливий і знає, чого хоче від цього життя. Чоловік поставив перед собою конкретні цілі і впевнено йде до них. Натан прагне рухатися тільки вперед, не повертаючись у минуле.

Співак радий, що опинився саме в команді Black Star Inc., адже люди з цієї команди мають такі ж пріоритети в житті, як і Натан, – це відсутність наркотиків і алкоголю, зла і насильства, спортивні і повністю занурені в музику. Саме так прагне жити Натан Світів.

Натан і Моп – Молода Кров Репер має власну філософію – йти строго до своєї мети. він має безліч планів на майбутнє, цікавих ідей, а головне – бажання до підкорення вершин.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: