Ім’я: Співачка Юта

Дата народження: 20 червня 1979 р. (37 років)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Коза

Місце народження: р. Свердловськ (Єкатеринбург)

Діяльність: співачка, автор пісень

Вага: 55 кг

Зріст: 165 см

Біографія співачки Юти

Співачка Юта (Ганна Сьоміна) – це ще одна яскрава зірка російської музичної естради. Її авторству належить безліч чудових композицій, багато з яких написані для різних кінофільмів і телевізійних серіалів. Саме в якості автора пісень для фільмів Юта стала найбільш відома серед слухачів. Але які ще цікаві факти можна відшукати в долі цієї неординарної співачки? Вибудувати всі події в логічний ряд, а також пролити світло на основні події з життя нашої сьогоднішньої героїні ми постараємося в рамках своєї нової статті.

Дитинство і родина співачки Юти

Ганна Володимирівна Сьоміна з’явилася на світ у місті Свердловську (нині Єкатеринбург) 20 червня 1979 року. Її мама була оперною співачкою, а тому вже з ранніх років батьки приділяли велику увагу музичної освіти дочки. Спочатку Аня пройшла курс навчання грі на флейті, а згодом стала ще й співати. Однак, до жахливого здивування матері, співала вона не класичні вокальні партії, а переважно блатні пісні, які так котирувалися в робочих кварталах Єкатеринбурга, де жила сім’я.

Співачка Юта знову на піку популярності

Крім цього Юта також захоплювалася спортом – ходила на плавання і художню гімнастику. Але якихось дійсно яскравих перемог в цій області не добилася, а тому незабаром вирішила зосередити свою увагу на музичному творчості.

Переїзд Анни Семиной в Москву

В одинадцять років дівчина почала освоювати фортепіано, а вже кілька років потому твердо вирішила переїхати в Москву, щоб там продовжити навчання на фортепіанному відділенні знаменитої «Гнесинки». Як зізнається сама артистка, таке рішення вона прийняла наперекір всім своїм рідним і друзям. В неї ніхто не вірив, проте вона своїм колосальним працею довела, що може домогтися успіху. В результаті Ганна Сьоміна все-таки вступила в Гнесинськоє училище, однак платою за це стало повна відсутність особистого життя і юності як такої.

У підсумку Юта провчилася в «Гнесинці» кілька років і вже зовсім скоро з успіхом закінчила цей навчальний заклад. Але практично відразу після цього її інтерес до фортепіанної музики несподівано зник. Зробивши крутий поворот у своїй кар’єрі, Аня вирішила зайнятися джазовим вокалом і, на подив багатьох, непогано досягла успіху на цьому терені.

«Правда 24». Інтерв’ю із співачкою Юта Але зміни в творчих уподобаннях на цьому аж ніяк не вичерпали свій ліміт. У 1999-му році Юта раптом почала серйозно захоплюватися важкою музикою. В цей період її другом і «соратником» став музикант Олександр Семенов. Спочатку артисти дуже не сподобалися один одному, однак згодом, на диво, відмінно спрацювалися в музичній студії. Незабаром до них додалися й інші музиканти. Так на російській естраді з’явилася група «Юта».

Зоряний шлях співачки Юти: перші альбоми

На початку 2000-х років музичний колектив грав переважно «хардові» композиції в стилі поп-грандж. Однак згодом «тяжкість» музики дещо зменшилася. Група стала працювати у стилі, схожому з музичним амплуа Ширлі Менсон і колективу Garbage. Саме цей жанр згодом і приніс колективу чималий успіх.

За час існування групи склад її учасників неодноразово змінювався. Незмінним ланкою залишалася, власне, тільки сама Юта. Але для успіху всього проекту цього, здавалося, було цілком достатньо.

Юта — Хміль і солод За дванадцять років свого існування гурт «Юта» випустила шість студійних альбомів, а також безліч різних збірок, «концертников» та платівок з реміксам. Один з альбомів – «Легко і навіть витончено» — видавався двічі в 2001-му і 2004-му роках.

Кращі пісні Юти

Платівки та концерти нашої сьогоднішньої героїні завжди були дуже популярні серед глядачів. Довгий час група «Юта» входила в ТОП-10 найпопулярніших колективів Росії. Проте найбільшу славу даного проекту принесли все-таки композиції, написані для різних телесеріалів.

Першими ластівками у цьому плані стали пісня «Юність у чоботях», а також деякі інші композиції, написані для серіалу «Солдати». Дані музичні роботи стали справжніми хітами, а тому вже незабаром Ганна Сьоміна стала часто писати пісні для телесеріалів і фільмів.

Так, найбільш відомими стали композиції, написані для проектів «Студенти», «Метод Лаврової», «Чоловіча жіноча гра». Згодом багато з цих пісень стали головними хітами на альбомах Юти.

Співачка Юта в даний час

У 2012-му році після тривалої співпраці наша сьогоднішня героїня оголосила про те, що розпускає групу і починає працювати в якості сольної виконавиці. Вельми примітно, що нову сторінку в своїй творчості артистка почала під псевдонімом Ганна Герцен. Даний проект, однак, проіснував менше року. Визнавши невдалим досвід сольної творчості, співачка знову зібрала групу «Юта», в рамках якої працює і сьогодні.

Співачка Юта з чоловіком і дитиною

Зараз наша сьогоднішня героїня працює над новими музичними композиціями, які повинні бути представлені вже в найближчі роки.

Приватне життя співачки Юти

В кінці 2006 року Сьоміна Анна вийшла заміж за кінопродюсера Олега Осипова, роман з яким до цього тривав близько двох років. Після реєстрації шлюбу дівчина змінила прізвище і стала скрізь з’являтися під ім’ям Ганна Осипова. Первісток артистки – син Анатолій — з’явився на світ у 2007-му році. Після цього наша сьогоднішня героїня народила ще дочок-близнюків, яких назвала Катерина і Марія.

Довгий час сім’я Ганни і Олега була абсолютно щасливою, однак у 2011-му році чоловік співачки несподівано для всіх помер від кардіосклерозу. Після цього в пресі стали з’являтися чутки, що ділові партнери Осипова можуть позбавити співачку спадщини померлого чоловіка. Однак у підсумку все закінчилося добре. В даний час Юта живе в Москві зі своїми трьома дітьми.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: