Ім’я: Лінда

Дата народження: 29 квітня 1977 р. (39 років)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: р. Кентау, Казахська РСР

Діяльність: співачка

Вага: 49 кг

Зріст: 161 см

Біографія співачки Лінди

Співачка Лінда – це, напевно, одна з найяскравіших російських співачок епохи дев’яностих. Її неординарні і самобутні композиції в якійсь мірі є відображенням того часу. Тонка мелодійна смуток переплітається в них з сучасними музичними обробками; неординарні тексти несуть в собі якийсь глибинний ледь вловимий сенс.

З’явившись на російській естраді, немов з нізвідки, співачка Лінда внесла безліч свіжих нот в звучанням музики дев’яностих, ставши однією з найпопулярніших артисток свого покоління. Сьогодні її кар’єра триває, однак про колишньої популярності вже говорити не доводиться. Так що ж сьогодні являє з себе кар’єра цієї естрадної знаменитості? Зрозуміти це ми спробуємо сьогодні.

Дитинство і родина Лінди

Співачка Лінда, а вірніше – дівчина по імені Світлана Гейман – з’явилася на світ 29 квітня 1977 року в казахському місті Кентау. Як зазначає сама співачка, про цьому місці у неї залишилися дуже розпливчасті спогади. Все що вона пам’ятає – це гори, вітер і холоду. Можливо, саме ця сувора місцевість і внесла свій невловимий внесок у все подальше творчість співачки. Хоча відповідь на це питання, звичайно, відомий лише самої Лінде.

Співачка Лінда в дев'яності шокувала публіку своїм образом

Коли наша сьогоднішня героїня вчилася в другому класі, її сім’я переїхала в російський місто Тольятті, де згодом майбутня співачка прожила кілька років. У цьому місці артистка закінчила початкову школу, однак відзначитися чимось серйозним не встигла. У тринадцять років Світлана переїхала разом з батьками в Москву. Саме в російській столиці Лінда початку вперше займатися музикою. Вона відвідувала колектив народної творчості, який працював при театрі «Ермітаж», а також брала участь в різних театральних постановках цієї студії.

У цей період, як згадує Лінда, їй було дуже важко заводити друзів. Вона росла самотньою і нелюдимої. А тому дуже скоро була змушена покинути колектив театру.

Однак мистецтво співачка все-таки не залишила. У 1993-му році Лінда подала документи на Державне училище імені Гнесіних, де згодом стала вчитися на відділенні вокалу. В цей період її наставником був відомий педагог Володимир Хачатуров. Саме він вперше запропонував співачці спробувати себе на музичних конкурсах. Лінда так і вчинила, і вже дуже скоро зуміла дістатися до фіналу юрмальського конкурсу «Покоління». Саме тут під час виступу в курортному місті Латвії дівчину помітив продюсер Юрій Айзеншпіс, запропонував їй довгострокове співробітництво.

Лінда — Ворона (Ворона, 1997)

Творчість Лінди — перші пісні і великий успіх

На початковому етапі творчості артистка співпрацювала з композиторами Володимиром Матецьким і Віталієм Окороковим. Разом з ними вона записала свої перші хіти «Нон-стоп», «Гра з вогнем». На останню з названих композицій незабаром був знятий кліп, який заклав основи стилю артистки. Режисером відео став Федір Бондарчук. За основу кліпу був узятий образ співачки Мадонни зразка початку дев’яностих.

На даному етапі продюсером Лінди був Юрій Айзеншпіс, однак згодом їхні стосунки розладналися. Після цього артистка почала співпрацювати з молодим композитором і аранжувальником Максимом Фадєєвим. Їх спільний проект в підсумку запалив на російській естраді відразу дві нові зірки – продюсера і артистки.

У 1994-му році Фадєєв і Лінда записали перший спільний альбом «Пісні тибетських лам», який був розпроданий тиражем в 250 тисяч примірників і приніс артистці перший успіх. Однак по-справжньому популярною співачкою Лінда стала після виходу своєї другої студійної платівки – «Ворона». Робота над цим альбомом почалася в 1996-му році і проходила з використанням унікальних інструментів і абсолютно особливих музикантів. Так, зокрема, для запису платівки був запрошений хор шотландських бабусь, який відрізнявся абсолютно незвичайним тембром звучання, а також музиканти-інструменталісти, які грають на окремих інструментах.

Після багаторічного мовчання співачка Лінда виступила В результаті платівка вийшла дуже незвичайною. Її звучання було в деякому роді холодним і похмурим, проте одночасно з цим – дуже привабливим і неймовірно захоплюючим. Альбом був виданий у 1996-му році і відразу ж був розкуплений накладом 1,5 мільйона копій. В період з 1994-го по 1998-й артистка 9 раз отримала престижне звання «Співачка року». У вересні 1997-го року спільний виступ Лінди і Фадєєва зібрало 400 тисяч глядачів на концерті в Києві. Даний показник довгий час залишався рекордним для всіх російських виконавців.

Лінда в даний час

Після цього Фадєєв і Лінда записали альбом реміксів, а слідом за ним ще один диск – «Плацента», який, однак, чекав комерційний провал, який став багато в чому несподіваним. У цей період відносини між продюсером і співачкою розладналися. Фадєєв і Лінда перервали співпрацю. Після цього співачка почала працювати з іншими композиторами. Деякий час вона виконувала пісні, написані Марою, Любашою, Євгеном Поздняковим. За їх допомогою артистка записала ще п’ять альбомів, проте популярними і успішними стали лише деякі з них. Особливо виділяється в цьому плані альбом «АтакА», який був розпроданий в кількості 500 тисяч копій. Інші платівки були менш комерційно успішними.

Сьогодні Лінда вже не так популярна

У середині двотисячних років Лінда деякий час жила в Греції, де познайомилася з продюсером Стефаносом Корколисом. Разом з ним артистка записала два останніх альбому, а також створила спільну групу Bloody Faeries. В даний час Лінда працює в рамках цього проекту. Наприкінці 2012-го року новий колектив представив публіці дебютний альбом з похмурою назвою – «Acoustics by Bloody Faeries».

Приватне життя співачки Лінди

З 2012-го року чоловіком співачки є її грецький продюсер Стефанос Корколис, з яким вона зустрічалася до цього сім років. Дітей у них немає. Пара поперемінно живе в Росії і Греції.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: