Ім’я: Анастасія Минцковская

Дата народження: 4 серпня 1965 р. (51 рік)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: р. Москва

Діяльність: співачка

Вага: 60 кг

Зріст: 167 см

Біографія співачки Анастасії

Дитинство Анастасії Минцковской

Настя народилася в Москві. Дівчинку виховувала бабуся. Батьків практично ніколи не було вдома. Батько Анастасії – актор, мама – режисер-документаліст. Володимир Протасенко (батько) працював в театрі і іноді знімався в кіно, виїжджав на гастролі або репетирував. Людмила Солдадзе (мама) взагалі була фанатом своєї справи, для неї існувала тільки робота. Не дивно, що довго такий шлюб не протримався, і батьки Насті розлучилися. Для дівчинки це стало серйозним потрясінням. Вона дуже близько сприйняла цю подію. Батько через час одружився. У Насті є брат по батькові – Гліб Протасенко.

Анастасія не відрізнялася зразковою поведінкою, її відрахували за це з садка в трирічному віці. Батько був змушений брати її з собою в театр. Це виявилося не найкращим виходом, так як під час однієї з вистав вона вискочила на сцену і повідомила глядачам, що стоїть солдат зовсім не солдат, а її тато. Цей монолог можна назвати дебютом Анастасії в театрі.

Співачка Анастасія Минцковская стала популярною ще в Радянському Союзі

Настя закінчила музичну школу, де її педагогом була Олена Анісімова. Після школи дівчинка стала студенткою Щукінського училища, потрапивши на курс Тер-Захарової. Дівчинка підробляла в студентські роки в театрі Дурова, виконуючи пісні Вовка, Борсука, Лисиці і Ведмедя.

Початок кар’єри співачки Анастасії: перші пісні і великий успіх

Після отримання диплома Анастасія надійшла в театр драми. У неї була потреба розвиватися творчо, вона зрозуміла, що театр не може їй цього дати, тому з театру Настя пішла.

Опинившись у вільному плаванні, майбутня співачка спробувала себе у ролі телеведучої програми «Ширше коло». Як рок-співачка вона з’явилася на сцені в місті Брянську. Популярною співачка прокинулася після виходу її першого альбому, який називався «Високий каблук». Перша її платівка вийшла в 1992-му з тією ж назвою. 1993-го вона була названа «кращою співачкою року». Анастасія в ті роки була учасницею багатьох фестивалів та міських заходів. З гастролями вона відвідала США і країни Європи.

Анастасія Минцковская «Люба Фигельман», «А мені не треба» В 1996-му співачка була запрошена на передачу «Акули пера». Під час інтерв’ю, вона привселюдно заявила, що співаки і артисти за те, щоб їх показали на телебаченні, змушені платити. Це було дуже сміливо. Про це ніхто в ті роки не говорив.

Протягом 1997-го року Анастасія зуміла випустити чотири альбоми, ще один був практично готовий до випуску. Презентуючи один з альбомів з назвою «Губа не дура», вона виступила в ДКЗ «Росія», давши сольний концерт. У тому ж 1997-му співачка виступила з ще одним сольним концертом в тому ж залі.

Далі співачка продовжувала працювати, іноді з’являючись з сольними концертами, в тому числі і в Москві. За п’ять років вона записала близько п’ятдесяти нових пісень.

Анастасія Минцковская. Королева золотого піску На сцені Минцковская завжди прагне створити невелике уявлення з кожної пісні. Вона вважає себе співаючою акторкою. Для неї завжди особливо важливі сценічні костюми, їх вона підбирає особливо ретельно. У Анастасії є правило – вона завжди співає «наживо», викладаючись до останнього. Виступати під фонограму Минцковская вважає ганебним.

У 2002-му співачка працювала над випуском нового, на цей раз подвійного альбому. Вона назвала його «Без тебе …» і присвятила своїй бабусі.

Далі Анастасія з’являлася на сцені лише іноді. Так, в 2007-му і 2009-му вона виступала в театрі Естради з сольними концертами. Наступного разу глядачі побачили її в 2010-му в Москві, як учасницю проекту «Імена на всі часи».

Співачки Анастасія сьогодні

Наприкінці 2012-го Анастасія з’явилася у програмі «Нехай говорять». Програму назвали «Повернення співачки Анастасії». Навесні 2013-го на каналі «Довіра. Москва» співачка стала учасницею передачі «Приватна історія». У вересні 2013-го Анастасія заспівала на концерті в честь дня народження Москви. З усього цього можна зробити висновок, що співачка повернулася до активної творчості.

Приватне життя співачки Анастасії

Анастасія вийшла заміж і народила дівчинку ще під час навчання в Щукінському училищі. Сьогодні її дочка теж мама, у неї є маленький син – онук Анастасії. Першим чоловіком співачки був Олексій Минцковский, з якими вона була знайома з дитинства. Шлюб незабаром розпався. Сьогодні Анастасія Минцковская полягає в шостому шлюбі. Її чоловік і за сумісництвом продюсер – Володимир Зудін.

Співачка Анастасія повернулася на естраду

Анастасія вважає, що між сім’єю і кар’єрою у неї перекіс у бік кар’єри. З-за цього, вона вкрай рідко бачить свого онука.

У 2011-му році співачка купила велику ділянку землі в Тверській області, продала свою нерухомість і всі гроші вклала в будівництво будинку. Площа ділянки – один гектар, розташований в сосновому бору. Живучи на природі, за словами Анастасії, вона знайшла душевний спокій, там вона відпочиває від численних шлюбів і сварок зі своїм батьком.

У ці місця для участі у місцевих святах Анастасія приїжджала на протязі 12-ти років, там же проживає поетеса, вірші якої Анастасія написала двадцять пісень. Коли адміністрація району запропонувала їй ділянку, для співачки головною умовою стала його площу. Вона мріяла не просто про дачі, Минцковской хотілося, щоб це було справжнє господарство, площею не менше гектара. Її умова задовольнили. Обстановка дачі дуже незвичайна. Вся меблі привезена з Гани Володимиром Зудиным.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: