Ім’я: Сосо Павліашвілі

Дата народження: 29 червня 1964 р. (52 роки)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: р. Тбілісі, Грузинська РСР

Діяльність: співак, актор

Вага: 83 кг

Зріст: 178 см

Біографія Сосо Павліашвілі

Сосо Павліашвілі – це відомий грузинський співак, в даний час велику частину часу працює в Росії. Його пісні відомі багатьом глядачам, його образ був і залишається одним з найяскравіших на російській сцені. Саме тому, дивлячись на цього артиста, деколи, здається, що ми знаємо його вже дуже-дуже давно. Але чи так це насправді? І що нам насправді відомо про талановитого грузинському виконавця? Відшукати всі найцікавіші факти з життя популярного естрадного виконавця ми спробуємо сьогодні, представивши увазі наших читачів короткий розповідь про життя і творчість талановитого грузина.

Ранні роки, дитинство і родина Сосо Павліашвілі

Майбутній відомий естрадний виконавець народився в столиці Грузія – місті Тбілісі. Його батько – Рамін Йосипович – був за професією архітектором. Мама – Аза Олександрівна – домогосподаркою. Саме за її наполяганням наш сьогоднішній герой вперше почав займатися музикою.

Співак Сосо Павліашвілі опинився в центрі скандалу Вже у шість років він навчився непогано грати на скрипці, а також почав виступати на різних конкурсах і концертах для талановитої молоді. В даній області Сосо Павліашвілі зумів домогтися великого успіху, а тому після закінчення загальноосвітньої школи навіть не думав про те, куди йому чинити далі. Єдиною мрією того періоду для молодого музиканта було надходження в тбіліську консерваторію. І дуже скоро вона перетворилася в реальність. Наш сьогоднішній герой почав навчатися грі на скрипці в кращих педагогів Грузії. Він вкладав душу в музичні заняття, і така самовіддача виявилася ненапрасной. На випускних іспитах Сосо отримав вищий бал і став одним з найвідоміших випускників тбіліської консерваторії за весь час її існування.

Після закінчення навчання наш сьогоднішній герой відправився служити. Вельми примітно, що саме в армійському клубі самодіяльності Йосип Павліашвілі вперше узяв в руки мікрофон і почав виступати в якості вокаліста. Вийшло непогано, а тому вже дуже скоро молодий артист прийняв для себе рішення, що згодом буде розвиватися саме в якості естрадного виконавця. У той період йому було 24 роки.

Зоряний шлях Сосо Павліашвілі, пісні і великий успіх

Після демобілізації наш сьогоднішній герой практично відразу потрапив у легендарний грузинський музичний колектив «Іверія», який у сімдесяті роки був відомий в усіх куточках СРСР. У цьому ансамблі молодий артист пропрацював лише рік, проте за ці місяці зумів набратися безцінного досвіду і стати по-справжньому успішною і професійним співаком.

Грузинський хлопчик Сосо Павліашвілі - співак в дитинстві

У 1989-му році Сосо Павліашвілі вирішив довести всім і вся, що може бути цікавий публіці в якості сольного виконавця. З цим бажанням він відправився на конкурс в Юрмалу, де дуже скоро виграв головний приз фестивалю.

З цього моменту для молодого артиста почалося зовсім інше життя. Підписавши кілька вигідних контрактів, він почав гастролювати по країнам СНД, а також записувати сольні композиції. У 1993-му році матеріалу набралося достатньо для випуску першого студійного альбому, який приніс грузинського співака ще більший успіх.

Слідом за першою платівкою послідувала ще одна, яка також стала дуже успішною. У 1997-му році популярність артиста зміцнила також вийшла на екрани картина «Найновіші пригоди Буратіно», в якій Сосо Павліашвілі виконав одну з ролей.

Варто відзначити, що в кінці дев’яностих років наш сьогоднішній герой почав часто бувати з гастролями в Росії, а дуже скоро і зовсім переїхав жити до Москви. Через деякий час грузинський співак отримав російське громадянство і почав працювати над виходом нових альбомів.

httpss://www.youtube.com/watch?v=EsQ6_s7AE5o У 1998-му році на прилавках російських музичних магазинів з’явився альбом «Я і ти», слідом за яким послідувало також ще кілька пластинок. Найбільшу популярність придбав альбом 2003-го року «Чекає тебе грузин». Саме в цей період кар’єра Сосо Павліашвілі, здається, досягла свого апогею.

У загальній складності до теперішнього моменту грузино-російський співак випустив вісім студійних альбомів, багато з яких стали дуже популярні. В даному контексті варто відзначити і той факт, що велика частина представлених композицій написана артистом самостійно. Лише зрідка Сосо Павліашвілі вирішувалося включати у свій репертуар композиції інших авторів. Так в даний час в репертуарі артиста є пісні Іллі Резніка Михайла Таніча, Симона Осіашвілі і деяких інших не менш відомих композиторів.

Крім того, протягом своєї кар’єри співак і музикант неодноразово працював також в якості кіноактора. На сьогоднішній день його фільмографія включає в себе дванадцять різних фільмів і телевізійних серіалів.

Звинувачення у вбивстві. Сосо Павліашвілі зараз

У березні 2013 року Грузію і Росію сколихнула звістка про те, що популярний співак може постати перед судом. Кількома тижнями раніше офіційний ордер на арешт Сосо Павліашвілі видали правоохоронні органи Тбілісі. У провину артистові ставилося замовне вбивство його давнього друга підприємця Автанділа Адуашвили.

Крім самого Йосипа по даній справі були затримані ще шестеро осіб, у тому числі і шурин естрадного виконавця Вахтанг Чхапелия.

Після затяжного розгляду справу стосовно Сосо Павліашвілі було припинено. Прокуратура Грузії зняла з нього всі висунуті раніше звинувачення і випустила артиста на свободу.

Особисте життя Сосо Павліашвілі

Завершуючи нашу розповідь на більш позитивній ноті, скажемо кілька слів про особисте життя відомого грузино-російського виконавця. Так, у різні роки Сосо Павліашвілі полягав у серйозних відносинах з трьома різними жінками.

Сосо і Ірина Павліашвілі «Ангел» Першою дружиною співака стала жінка по імені Ніно Учанейшвілі. У шлюбі з нею на світ з’явився старший син артиста — Леван Павліашвілі (1987 р. н.). Незважаючи на той факт, що Сосо і Ніно вже давно розлучилися, за словами естрадного виконавця, вони до цих пір знаходяться в дружніх відносинах.

Сосо Павліашвілі з дружиною Іриною Патлах і дочками Лізою і Сандрою

Після першого шлюбу Сосо Павліашвілі тривалий час жив разом з відомою співачкою Іриною Понаровської. Узаконити свої стосунки двоє знаменитостей так і не зважилися.

З 1997-го року грузинський співак перебуває у шлюбі з колишньою бек-вокалісткою групи «Мирони» Іриною Патлах. Від цієї жінки у Сосо Павліашвілі є двоє дітей – дочки Ліза і Сандра.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: