Ім’я: Софіко Шеварднадзе

Дата народження: 23 вересня 1973 р. (43 роки)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: Тбілісі, Грузинська РСР

Діяльність: телеведуча, журналістка

Вага: 57 кг

Зріст: 169 см

Біографія Софіко Шеварднадзе

Софіко Шеварднадзе – старша внучка екс-президента Грузії Едуарда Шеварднадзе, випускниця Бостонського і Нью-Йоркського університетів, політичний діяч, радіо — і телеведуча.

Журналістка і телеведуча Софіко Шеварднадзе

Дитинство Софіко Шеварднадзе. Освіта

Маленька Софіко Шеварднадзе народилася в Тбілісі. Мама дівчинки, Ніно Гурамовна, жінка з істинно грузинським виховання, все своє життя присвятила будинку і дітям. Крім Софіко у родині підростали її сестри Марія та Нанулі, а також брат Лаша. Тато, Паат Едуардович, юрист за освітою, був дипломатом, пізніше став підприємцем. Але головною «зіркою» в будинку був улюблений дідусь – Едуард Шеварднадзе, екс-президент Грузії.

Коли Софіко виповнилося чотири роки, сім’я переїхала до Москви заради дипломатичної кар’єри батька. Прожили вони там всього 1,5 року, після чого повернулися до Грузії. Однак і цих місяців вистачило, щоб Софіко буквально закохалася в Росію. У 1985 році Едуарда Шеварднадзе призначали міністром закордонних справ СРСР, тому йому довелося переїхати в Росію. З тих пір кожні літні канікули Софіко проводила в Москві.

Маленька Софіко Шеварднадзе і її дідусь (1992 рік)

Але коли Софі виповнилося 11 років, батька перевели в Париж. Багато хто б хотіли опинитися на місці Софіко, але для неї цей період часу став морально важким. Дівчинка, яка виросла й виховувалася за грузинськими традиціями, потрапила в європейське суспільство. Для неї були чужі ці сучасні погляди. Її ровесниці зустрічалися з хлопцями, носили джинси, а вона ходила в скромному шовковій сукні і соромилася підняти очі побачивши симпатичного хлопчика.

Крім того, батько змусив її кинути балет, вважаючи це неприйнятним заняттям для підлітка. А адже вона присвятила цій справі більше чотирьох років, і мріяла, що пов’яже своє життя з цим мистецтвом. Батько змусив її займатися фортепіано. Від ненависті до інструменту дівчина, образно кажучи, впивався в кришку зубами і мовчки намагалася подолати злість. За бажанням папи вона вступила до консерваторії, але так і не закінчила її, кинувши за місяць до випуску. Єдиною радістю в житті були канікули у дідуся на дачі.

«Танці з зірками»: Софіко Шеварднадзе і Іван Оганесян Як тільки Софіко Шеварднадзе закінчила школу, вона отримала право вибору. Їй, волелюбною вдачею, страшенно набридла батьківська опіка, тому вона без роздумів вирішила продовжити освіту подалі від сім’ї, в США. Софа завжди була старанною ученицею, тому без проблем вступила на факультет театру і кіно Бостонського університету.

«Наодинці з усіма»: Софіко Шевардназде Цей час було безтурботним і веселим: вона знімала квартиру з подружками, ходила на дискотеки. Тоді вона і познайомилася зі студентом з Туреччини, Башаром. Їх роман тривав три роки і закінчився після чергових літніх канікул в Грузії.

Як раз в те літо вона вирішила зняти документальний фільм про свого дідуся. Режисером на зйомках був молодий чоловік, який підкорив її своєю простотою, розумом і талантом. Незабаром було оголошено про заручини. Але за 1,5 місяці до весілля Софіко розірвала заручини з невідомих причин і повернулася в Америку.

Кар’єра Софіко Шеварднадзе

Після Бостонського університету вона отримала другу освіту, закінчивши Школу телебачення і журналістики при Нью-Йоркському університеті. В Америці вона спробувала себе в ролі кореспондента грузинської версії програми «Намедни» на каналі ABC.

Софіко Шеварднадзе працювала на американському каналі ABC

У 2005 році на телеканалі НТВ закрилася програма «Намедни». Софіко доручили зняти про це репортаж, і вона в терміновому порядку змушена була полетіти в Москву. Перше що її зустрів у столиці Росії – брудний аеропорт, похмурий персонал і дощова погода. Але в душі вона відразу зрозуміла, що хоче залишитися тут. Незабаром вона отримала робочу візу і влаштувалася помічником режисера на Мосфільм.

Софіко на врученні премії GQ-2012

Їй, що має за плечима дві вищі освіти в університетах з світовим ім’ям і знання п’яти мов, цього було недостатньо. Вона вже планувала повернутися в Америку, коли їй зателефонували і запропонували роботу на телеканалі Russia Today. Спочатку Софіко вела програму «Вести», а потім стала провідною власної програми «SophieCo», тричі на тиждень інтерв’юючи відомих людей у себе в студії, в тому числі і Володимира Путіна. Крім того, дівчина вела передачу «Своїми очима» на радіостанції «Ехо Москви».

Софіко Шеверднадзе бере інтерв’ю у Путіна (2013 рік)

Таємна особисте життя Софіко Шеварднадзе

Софіко ретельно оберігає своє особисте життя. В особистих інтерв’ю вона лише розповідає про те, що «її чоловік розумний, багатий і розумний». Після першого невдалого досвіду відносин, коли вона ледь не вийшла заміж, Шеварднадзе зізнавалася, що шукає такого ж однолюба, як її дід і тато, які все життя прожили з однією жінкою.

Софіко Шеверднадзе без макіяжу

Відповідаючи на питання про стосунки з родиною, Софіко зізнається, що її рідні розкидані по всьому світу: в Лондоні, Швейцарії, Франції, але все ж кожен рік вся родина намагається зібратися в повному складі Грузії.

Софіко Шеварднадзе і її племінник Едуард

Якщо спочатку батьки були проти того, щоб їхня донька жила в Росії, то з часом вони змирилися з цим. Навіть більше того – вони допомогли купити їй квартиру на Патріарших ставках.

Хобі Софіко Шеварднадзе – стрибки з парашутом

Життя Софіко Шеварднадзе сповнена подій і вирує так само, як і її гаряча грузинська кров. Головне хобі Софіко – це стрибки з парашутами, число яких перевалило за 25.

Софіко Шеварднадзе зараз

Восени 2016 року на Першому каналі вийшло ток-шоу «Про любов». Софіко Шеварднадзе стала однією з ведучих проекту. Її співведучим став епатажний Сергій Шнуров. Досвід був новим і незвичайним, адже раніше Софіко вела тільки політичні програми і аналітику.

Ведучі шоу «Про любов» Софіко Шеварднадзе і Сергій Шнуров

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: