Ім’я: Скриллекс

Дата народження: 15 січня 1988 р. (28 років)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: Лос-Анджелес

Діяльність: музикант, продюсер

Вага: 62 кг

Зріст: 168 см

Біографія Скриллекса

Часом, життя людини може бути дійсно неисповедима. Бідний хлопчик з бунтарським характером і своїм власним поглядом на світ стає зіркою великої сцени і одним з найбільш популярних музикантів в своєму стилі… Схоже на сюжет кінофільму? Можливо. Але саме таким було життя Соні Мура більше відомого під псевдонімом Скриллекс. Здавалося, життя не раз намагалась його зламати, але в кінцевому підсумку з будь битви він завжди виходив переможцем. Його внутрішні переживання перетворювалися в нові пісні. А стукіт скажено б’ється серце — в черговий музичний біт. Він жив музикою, дихав музикою, щоб одного разу назавжди стати з нею чимось єдиним.

Дитинство Скриллекса

Соні Мур з’явився на світ у 1988 році в одному з передмість Лос-Анджелеса. Коли майбутньому музикантові було всього два роки його батьки переїхали у Сан-Франциско. Тут хлопчик вперше став відвідувати школу. Однак відносини з однолітками не ладналися, хлопчика часто били, а тому в дитинстві Соні постійно доводилося переходити з одного класу в інший.

Скриллекс виявився прийомним дитиною в сім'ї

У дев’ять років батьки подарували своєму синові гітару. Однак, спочатку, особливого інтересу вона не викликала. Інструмент припадав пилом у кутку майже три роки до тих пір, поки сім’я Мурів знову не переїхала в Лос-Анджелес. У цей період хлопчик став замикатися в собі, цілодобово пропадаючи в своїй кімнаті. У нього майже не було друзів, і єдиною його віддушиною стала музика. Скачавши програму FL Studio, Соні вперше став створювати свої власні треки, експериментуючи з ритмом і електронним звучанням.

Користуючись самовчителями з Інтернету, Мур без чиєї-небудь допомоги навчився грати на гітарі. Перебираючи струни, він знову намагався писати музику, створюючи щось принципово нове, змішуючи гітарні мелодії з електронним звучанням комп’ютерних програм.

Приблизно в цей же період він став часто бігати на різні рок-шоу в східних передмістях Лос-Анджелеса. Він захоплювався музикою, нарешті, починаємо розуміти, в чому його справжнє призначення.

Втеча Скриллекса і перші кроки до слави

У віці п’ятнадцяти років Соні Мур познайомився в інтернеті з ще одним молодим музикантом Меттом Гудом. Друзі почали спілкуватися, і через якийсь час Метт розповів Соні, що групі, у якій він грає, терміново потрібен новий гітарист. Соні сумнівався.

Скриллекс в Південній Африці Однак потужним поштовхом до прийняття рішення послужило визнання його батьків про те, що він не був для них рідним сином. Соні усиновили, і ця новина зводила його з розуму. Покидавши в рюкзак тільки найнеобхідніше, він втік з дому і попрямував в найближчий аеропорт, з якого негайно вилетів в Валдосту – невелике містечко на півдні штату Джорджія. Саме тут жив його друг Метт Гуд, саме тут почалася свідома кар’єра двох музикантів.

«From First To Last»

Хлопці швидко знайшли спільну мову, і незабаром Соні став повноправним учасником групи. Колектив носив назву «From First To Last». Мур писав для неї пісні і виконував усі гітарні партії. Соні цілком влаштовувала його роль в групі, однак через деякий час, почувши, як він співає, інші учасники колективу наполягли на тому, щоб саме він взяв на себе роль соліста. Незабаром всі існуючі до цього пісні «From First To Last» були перезаписані

Через деякий час на прилавках музичних магазинів з’явився перший альбом групи «Dear Diary, My Teen Angst Has a Bodycount». На дворі був 2004 рік.

Платівка мала успіх, і FFTL стали багато гастролювати. Мур помирився з сім’єю. Справи йшли в гору. Саме в цей період в різних музичних виданнях інтерв’ю Соні стали з’являтися під псевдонімом Скриллекс. Вельми примітно, що дане слово не несе в собі абсолютно ніякого сенсу. Принаймні так говорить сам артист. Існує версія, що «Скриллекс» — це «вдосконалена» версія дружнього ніка музиканта (друзі звуть його Скрілл або Скріллі).

Skrillex — Rock n Roll (Will Take You to the Mountain) У 2006 році група Соні Мура випустила новий студійний альбом. Платівка «Heroine» зробила колектив популярним у всіх куточках Америки. Команда знову вирушила в затяжне турне, але в самий його розпал Скриллекс заявив, що хоче покинути групу. Таке несподіване рішення пояснювалося бажанням почати сольну кар’єру.

Сольна кар’єра Скриллекса

Після розставання з групою, Соні записав три демо-композиції, які виклав в Інтернеті. Треки мали великий успіх, і незабаром Скриллекс став виступати сольно. Хоча «сольними» в повному сенсі цього слова його виступу ніколи не були. На початку кар’єри музикант співпрацював з арфисткой Керол Роббінс. Пізніше навколо нього зібралася ціла група.

У 2007 році він вирушив у своє перше сольне турне по клубах Америки. У цьому турі його супроводжували американські рок-групи Strata, а також Monster in the Machine.

З 2009 по 2011 Скриллекс випустив 12 (!) платівок, паралельно співпрацюючи з виконавицею Ноа Шейн в якості продюсера і автора пісень. Незабаром Соні з’явився на обкладинці журналу Alternative Press, де очолив щорічний рейтинг «100 груп, про які ви повинні знати». У 2011 році вперше він був номінований на Греммі. Притому відразу в п’яти номінаціях. Тоді нагороди обійшли його стороною. Проте вже роком пізніше Скриллекс отримав відразу три премії Греммі. Його альбом «Scary Monsters and Nice Sprites» став кращим у своєму жанрі. Три нагороди дісталися виконавцю і роком пізніше.

У 2012-му Скриллекс став другим у рейтингу найбільш високооплачуваних діджеїв.

Скриллекс приховує своє особисте життя

Особисте життя Скриллекса

Про романи Соні Мура відомо дуже і дуже мало. Як можна судити за випусками американської преси, найбільш яскравий і тривалий роман був у виконавця з британською виконавицею Еллі Голдінг. Знайомство двох молодих людей почалося з короткого листа Скриллекса, в якому той зізнався (у вельми своєрідній формі) про свою симпатію до творчості Еллі. Знаменитості стали листуватися, а невдовзі під час гастролей Голдінг по США відбулася їхня особиста зустріч. Двоє закоханих почали зустрічатися. Проте через напружений гастрольний графік і того факту, що вони проживають в різних країнах, їх роман тривав недовго. Про нові романи Соні Мура нічого не відомо.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: