Ім’я: Симона Да Сільва

Дата народження: 5 травня 1992 р. (24 роки)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: р. Липецьк

Діяльність: співачка

Вага: 52 кг

Зріст: 155 см

Біографія Сімони Да Сільви

Вокалістка з рідкісним ім’ям Симона Да Сільва стала відомою всій україні завдяки участі в шоу «Голос». Талановита співачка дійшла до чвертьфіналу. Всі її виступи були яскравими і незвичайними. У Сімони великі творчі плани.

Дитинство Сімони Да Сільви

Дівчинка народилася в Липецьку. Батьки дали їй нестандартне ім’я. Можливо, що завдяки цьому її життя наповнена яскравими і незвичайними подіями. Мама Сімони російська, а у батька греко-португальське коріння. Її справжнє ім’я — Симона Лаврентьєва.

Свою музикальність Симона проявила дуже рано. Її записали в музичну школу, яку вона закінчила за двома напрямками – «фортепіано» і «класичний вокал». З п’яти до семи років дівчинка займалася художньою гімнастикою. Подорослішавши, вона ходила на балет.

Симона Да Сільва народилася в Липецьку

Після закінчення середньої школи талановита дівчина продовжила навчання в коледжі мистецтв імені Костянтина Ігумнова, де займалася академічним співом. Це навчальний заклад починаюча співачка закінчила у 2013-му році. На цьому Симона не зупинилася. Відправившись в столицю, вона поступила в університет культури і мистецтва, обравши спеціальність «Естрадно-джазовий вокал». Співачка навчається заочно.

Перші виступи Сімони Да Сільви

Ще в Липецьку Симона почала виступати на сцені, увійшовши в групу «Just Like Heaven». В межах міста цей колектив був на слуху, а завдяки обдарованої співачки незабаром його стали вважати одним з найбільш перспективних. Репертуар «Just Like Heaven» можна було назвати ексклюзивним. Симона нерідко можна було бачити на місцевому та обласному телебаченні, де вона знімалася в музичних передачах і шоу. У 2013-му році дівчина взяла участь у передачі «BR BAND SHOW».

У 2013-му співачка стала учасницею Міжнародних Дельфійських ігор, де представляла Росію. Сімоне був вручений диплом у номінації «Створення яскравого сценічного образу».

Сьогодні Да Сільва займається сольною кар’єрою. Для того щоб про Симона дізналося якомога більше число слухачів, щоб продемонструвати всій країні свої вокальні можливості і позмагатися із сильними голосами Росії, виконавиця подала заявку на участь у проекті «Голос». Вона пройшла кастинг і була запрошена на «сліпі» прослуховування.

Симона Да Сільви на шоу «Голос»

На «сліпих» прослуховуваннях дівчина виконала пісню ««If I ain’t Got You»». Таку композицію неможливо виконати без наявності сильного голосу. Співачка продемонструвала сильний вокал. Вона не просто скопіювала манеру виконання цієї пісні Аліша Кіс, а зуміла переробити її під себе, зробивши для цього чималу роботу.

Пісня у виконанні Сімони Да Сільви Небеса стала хітом

Незрозуміло, чому до співачки повернувся тільки Діма Білан, і то вже на момент кульмінації. Було видно, що Пелагея теж оцінила виступ гідно, однак її крісло залишилося в початковому положенні. Виконання вокалістки заслуговувала більшого схвалення. Дівчина до виступу вирішила що, скільки б наставників до неї не повернеться, вона відправиться в команду першого повернувшегося. Друзі ж радили їй вибрати команду Білана. За словами вокалістки, вона прагнула максимально викластися з тим, щоб знати, що нею було зроблено все можливе. Так по закінченні «сліпого» прослуховування Симона опинилася в команді Діми Білана. Наставнику потрібно було продумати репертуар вокалістки так, щоб вона розкрилася в більшій мірі і змогла закохати в себе аудиторію і журі.

На етапі «поєдинків» суперником співачки був Рамін Альханский. Наставник вибрав для них пісню «A Great Big World feat Christina Aguilera Say something». Виступ вийшов дуже незвичайним. Симона під час виступу була без взуття. Співачка з Липецька почала співати, сидячи на роялі. Здивував глядачів акробатичний переворот, сповнений вокалісткою. Білану складно було зробити вибір, однак він віддав свій голос Сімоне. Раміна «спас» Олександр Градський.

Симона дійшла в шоу до етапу «нокаутів», що для співачки вже було неабияким досягненням. Цей етап для конкурсантки виявився найбільш складним, так як практично перед самим виступом їй змінили пісню. Можна сказати, що номер Сімони в черговий раз вийшов ризикованим. Вона заспівала пісню Валерії «Небеса».

Симона Да Сільва не змогла дійти до півфіналу

Конкурсантка конкурувала на третьому етапі шоу з Євгеном Крафтом і Євгенією Благовой. Наставник після їх виступу вирішив залишити дівчат, Євген Крафт пішов з проекту. Таким чином збулася мрія Сімони Де Сільва – вона пройшла до чвертьфіналу.

А ось у півфінал вокалістка не потрапила. Далі шоу тривало вже без неї. У чвертьфіналі вона боролася з такими конкурсантами, як Олександр Бон і Ольга Олейникова. У виконанні Сімони глядачі почули «Wrecking Ball» співачки Майлі Сайрус. Наставник після виступу віддав своєї підопічної тільки 30% голосів.

Особисте життя Сімони Да Сільви

Мама Сімони – це той чоловік, який підтримує її в творчому плані більше всіх. Мама переконала доньку в тому, що якщо б вона і не пройшов «сліпі» прослуховування, для неї це був би цінний досвід.

Молодий чоловік Сімони – діджей. Його ім’я — Алекс Veron. Вони спільно виступають з програмою, де вона танцює і співає, а він стоїть за пультом. Програма побудована в стилі «електроденс мьюзік».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: