Ім’я: Ширлі Менсон

Дата народження: 26 серпня 1966 р. (50 років)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: Единбург, Шотландія, Великобританія

Діяльність: співачка, актриса

Вага: 69 кг

Зріст: 170 см

Біографія Ширлі Менсон

Походження Ширлі Менсон

Батько майбутньої співачки, Джон Менсон, був викладачем генетики, а мати, Мюріел Менсон – джазової виконавицею. Своє ім’я дівчинка отримала на честь тітки Ширлі, а тітка в свій час отримала це ім’я на честь повісті «Ширлі» англійської письменниці Шарлотти Бронте. У Ширлі є старша сестра Лінді-Джейн і молодша Сара. З семи років дівчинка почала навчатися грі на фортепіано, а в більш старшому віці вступила до музичної школи Единбурга. Під час навчання в музичній школі Ширлі захопилася театром, активно займалася у шкільному театральному гуртку. Першими виставами дівчинки стали «Чарівник країни Оз» і «Американська мрія».

Ширлі Менсон народилася в інтелігентній сім'ї

В школі над Ширлі часто глузували з-за її великих очей і рудого волосся. Хлопчаки з її класу прозвали її «Жаб’ячі очі», після чого Ширлі, до цього не мала проблем з успішністю, стала вчитися все гірше і гірше. Дівчинка стала шукати смерті, носила взуття гострі предмети і намагалася порізати собі вени, однак незабаром знайшла інший вихід з ситуації – зв’язавшись з компанією хуліганів, Ширлі почала прогулювати школу. Майже весь останній рік навчання дівчинка не з’являлася на заняттях. Погана компанія зробила свій вплив на спосіб життя Ширлі: вона почала вживати алкоголь, спробувала наркотики, пристрастилася до куріння марихуани, часто нюхала клей, крала в місцевих магазинах.

Після школи Ширлі працювала волонтером в кафетерії лікарні, офіціанткою, помічницею продавця. Незважаючи на упереджене ставлення дівчини до власної зовнішності, деякий час Ширлі пропрацювала моделлю місцевого журналу «Jackie».

«Goodbye Mr. Mackenzie»

Ширлі Менсон після роботи в магазині косметики проводила час на клубній сцені Единбурга, ставши її членом. Маючи безкоштовні «пробники» косметики зі складу свого магазину, Менсон стала популярним стилістом для декількох груп, часто виступали в Единбурзьких клубах. Крім того, Ширлі пробувала себе в якості вокалістки в колективі «The Wild Indians» і була бек-вокалісткою групи «Autumn 1904», однак ці групи швидко розпалися, практично не давши Ширлі ніякого вокального та сценічного досвіду.

Першим серйозним проектом вокалістки став колектив «Goodbye Mr. Mackenzie», засновником якої, Мартіном Мэткалфом, Ширлі незабаром почала займатися любов’ю. Пізніше вони деякий час провстречались, однак і після офіційного розриву Ширлі залишилася в групі в якості бек-вокалістки, клавишниці і частково менеджера колективу.

Інтерв’ю Ширлі Менсон, солістки Garbage Дебютний альбом гурту вийшов у світ в 1984 році і отримав назву «Death of a Salesman». Звукозаписний лейбл групи зацікавився вокальними даними Ширлі і в 1993 році уклав з нею контракт як з сольною виконавицею. З цього часу шляху Ширлі Менсон і «Goodbye Mr. Mackenzie» розійшлися, а колектив незабаром після відходу дівчата розпався.

«Angelfish»

Після того, як «Goodbye Mr. Mackenzie» розпався, багато музиканти створили нову групу, названу «Angelfish». До складу «Angelfish» увійшли четверо учасників колишньої групи, в тому числі Ширлі Менсон в якості основної вокалістки. Після запису дебютного альбому і двох синглів в лютому 1994 року група відправилася в гастрольний тур по Європі, США і Канаді. В ротацію MTV потрапляє кліп на композицію «Suffocate Me», в рамках передачі «120 хвилин». Кліп потрапляє на очі продюсеру і музиканту Стіву Маркер, який вирішує запросити Ширлі Менсон на роль вокалістки у своєму новому проекті «Garbage».

Ширлі Менсон і «Garbage»

Незабаром з Ширлі Менсон зв’язався по телефону Бутч Віг. Під час телефонної розмови він запропонував дівчині стати вокалісткою в новій групі. Спілкуючись з Вігом, Ширлі навіть не підозрювала, хто це. Співачка вирішила порадитися зі своїм лейблом «Radioactive Records», де їй пояснили, що Віг – вкрай впливовий продюсер, і ні в якому разі не можна відмовлятися від співпраці з ним. У підсумку Ширлі дає згоду на участь у проекті. Однак прослуховування пройшло жахливо, і в підсумку Ширлі повернулася в «Angelfish». Однак після закінчення концертного туру група припинила своє існування, і тоді Ширлі сама зателефонувала продюсеру, попросившись на повторне прослуховування. Друга спроба виявилася успішною, і Ширлі була прийнята до складу «Garbage».

Ширлі Менсон стала солісткою «Garbage».

Офіційно Ширлі Менсон увійшла до складу групи в серпні 1994 року. Через рік у групи виходить перша однойменна платівка, продана в результаті тиражем понад чотири мільйони примірників. У 1996 році під час гастролей колективу Ширлі швидко стає обличчям групи. Для другого і третього альбому практично всі пісні писалися вокалісткою. Альбом 2000 року «Beautiful Garbage» було не настільки успішним, однак музичними критиками і шанувальниками був сприйнятий як містить найбільш серцеві тексти Менсон. Під час туру на підтримку платівки у вокалістки виявилися серйозні проблеми зі здоров’ям, в результаті яких вона не змогла співати. Діагноз – кіста голосових зв’язок.

Після проведення операції з видалення кісти та періоду відновлення група записує в 2005 році четвертий альбом «Bleed Like Me», який вийшов досить політизованим та соціально спрямованим. Після виходу цієї платівки, зайняла високі позиції в чартах за всю історію колективу, група робить хворий перерву у творчій та концертної діяльності, який в підсумку закінчується розпуском «Garbage» з 2008 року учасники групи займаються власними проектами, проте в 2010 році «Garbage» возз’єднується і приступає до роботи над новим альбомом. Платівка, що отримала назву «Not Your Kind of People», що виходить у 2012 році.

Сольна кар’єра і особисте життя Ширлі Менсон

З березня 2006 року Ширлі Менсон працює над сольним проектом. Після переговорів з декількома торговельними марками, такими, що відхилили запропонований співачкою матеріал, і неодноразових заяв про закінчення музичної кар’єри, в 2012 році Ширлі розповсюдила інформацію про те, що реліз сольного альбому остаточно скасовано. У вересні 2006 року вокалістка вийшла заміж. Чоловіком Ширлі став архітектор Едді Фаррелл. З Едді співачка розлучилася в 2003 році, а в травні 2010 року оголосила про новий шлюб зі звукорежисером Біллі Бушем.

Shirley Manson gets angry

Благодійність

З 2002 року Ширлі Менсон активно займається благодійністю. Вступивши в фонд «M•A•C AIDS», разом з Елтоном Джоном вокалістка очолила благодійну кампанію з продажу засобів косметики «VIVAMAC». Доходи від кампанії пішли на лікування хворих на ВІЛ та Снід. У результаті сума пожертв на лікування ВІЛ-інфікованих становила більше мільйона доларів. У 2008 році Ширлі представила невидану раніше композицію групи «Garbage» «Witness to Your Love», кошти від релізу якої були спрямовані на підтримку дітей, які страждають на онкозахворювання. В 2010 році дві футболки авторської роботи Ширлі Менсон були придбані на благодійному аукціоні за півтора мільйони доларів, які Ширлі направила в якості допомоги постраждалим від землетрусу на острові Гаїті.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: