Ім’я: Севіль Велієва

Дата народження: 20 листопада 1992 р. (24 роки)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: р. Ташкент, Узбекистан

Діяльність: співачка, композитор

Вага: 62 кг

Зріст: 175 см

Біографія Севіль Велієвої

Севіль Велієва – талановита співачка з Сімферополя. Дівчина ніколи не вчилася музиці, однак її виконання нікого не може залишити байдужим. Велієва – учасниця третього сезону супершоу «Голос», де його наставниками були Леонід Агутін і Діма Білан.

Дитинство і родина Севіль Велієвої

Севіль народилася в сонячному Узбекистані. Сім’я переїхала на Україну в місто Сімферополь в 1995-му році. Вперше свій голос Майбутня співачка продемонструвала ще в дитячому садку, виконавши композицію «Умчить мене олень». До п’ятого класу дівчинка займалася стрільбою, легкою атлетикою, в’язала, вишивала, танцювала, вчилася грати на барабанах.

Батько майбутньої співачки хотів, щоб його дочка серйозно займалася спортом. Він записав її в школу єдиноборств у секцію шотокан-карате. Севіль займалася там більше п’яти років і досягла чималих результатів. Дівчина навіть полягала в збірній України. З-за травми Велієва була змушена піти зі спорту.

Севіль Велієва свої перші пісні виконала в Узбекистані

Навчання в школі давалося легко, проте відмінницею Севіль не була. Мама прагнула прищепити дочці смак. Вже в старших класах вона нарешті почала носити сукні і туфлі. Після школи дівчина стала студенткою Кримського інженерно-педагогічного університету. Вона навчалася на історико-філологічному факультеті. З першого ж курсу Севіль почала брати участь у всіх оглядах і музичних конкурсах, причому посідала провідні місця. Так само студентка полягала в університетській команді КВН «Люди Т».

Перші творчі успіхи Севіль Велієвої

З першого ж курсу Севіль, щоб матеріально не залежати від батьків, після занять в університеті працювала в мережі «Макдоналдс». Коли мережа ресторанів по всьому світу оголосила про конкурс «Голос», в якому міг взяти участь будь-працівник ресторану, Велієва вирішила, що обов’язково братиме участь. Спочатку вона зайняла перше місце у своєму місті, потім здобула перемогу в Україні, потім вирушила на Мальту, Амстердам, Лондон і Америку. На світовому етапі в Орландо вона представляла Україну. Всього в цьому конкурсі взяли участь п’ятдесят вісім тисяч осіб.

Батьки довгий час не сприймали серйозно захоплення дочки співом. Проте коли вона почала здобувати перемогу за перемогою, перестали наполягати на тому, щоб їх дочка більше часу приділяла отриманої в інституті спеціальності. Дівчина займалася вокалом приватним чином, але офіційного музичної освіти так і не отримала.

Участь Севіль Велієвої в шоу «Голос»

Бажаючи спробувати свої сили у суперпопулярному шоу «Голос», Велієва відправила на конкурс свою анкету. В результаті, вона виявилася в числі запрошених на «сліпі» прослуховування. Там дівчина виконала пісню англійською мовою. Її назва – «Listen»», пісня входить до репертуару Beyonce. Практично на перших секундах виступу на кнопку натиснув Дмитро Білан. Приблизно через хвилину до нього приєднався і Леонід Агутін.

Наставником Севіль Велієвої на шоу Голос стали Діма Білан і Леонід Агутін

За словами співачки, вона дуже хотіла надати в команді Агутіна, тому воліла його. Дівчина вважала, що необхідно вибирати того наставника, який зможе підтягти її вокал. Таким вона вважала Леоніда Агутіна. На наступному етапі «Голоси», який називається «поєдинки», дівчина зустрілася з Людмилою Соколової. Разом вони заспівали пісню

«Якщо ти чуєш» співачки Поліни Грифит. І Людмила, і Севіль показали себе прекрасними виконавицями, але наставник віддав перевагу Соколової. Він вважав, що Велієвої ця композиція не вдалася. Під час інтерв’ю після виступу обидві конкурсантки розповіли, що репетиції проходили з деякими труднощами, тому і виконання далося нелегко. І все ж виступ дуету зал зустрів оваціями. Коли був оголошений вибір наставника, натиснув на кнопку і врятував Севіль Діма Білан. Так дівчина опинилася в команді наставника, який на «сліпих» прослуховуваннях повернувся до неї першим. Севіль досить складно було конкурувати з такою досвідченою вокалісткою, як Людмила Соколова. Юної виконавиці довелося тримати планку, відповідати рівню Людмили. За її відчуттям, що вона з цим досить добре впоралася, проте емоції завадили викластися на повну силу.

Севіль Велієва і Людмила Соколова

У «нокаути» Велієва виконала на сцені «Я шукала тебе». Її конкурентками на цьому етапі були Ксана Сергієнко і Ольга Олейникова. Виконання конкурсантки не влаштувало Білана. Він залишив на проекті Олейникову і Сергієнко. Севіль ж, сказавши прощальну промову, покинула проект.

Дівчина в інтерв’ю після виступу на третьому етапі «Голоси» сказала, що результат змагання був досить передбачуваний. Вона отримала сильний заряд адреналіну і тепер готова до нових перемог та підкорення інших вершин. У планах співачки було виконання на проекті ряду пісень англійською мовою. На жаль, цим планам не дано було збутися.

Особисте життя Севіль Велієвої

Перед поїздкою на «Голос» батьки не хотіли відпускати дочку, хоча звикли, що її може довго не бути вдома. Мама не раз казала їй, що та занадто рано стала дорослою. Батько вокалістки взагалі проти будь-яких подібних конкурсів і вважає участь у них непотрібною тратою нервів і часу. У Москві живе рідна тітка Севіль, до якої та й подалася з метою участі в «Голосі».

Зараз дівчина живе у Москві, де працює у мережевому магазині одягу. Графік роботи дозволяє їй репетирувати і займатися вокалом.

На Україні Севіль брала участь в конкурсі «Суперзірка», однак вилетіла до початку прямих ефірів. Через два роки вона стала учасницею конкурсу «Х-Фактор», вилетівши на стадії прямих ефірів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: