Ім’я: Севара Назархан

Дата народження: 23 грудня 1976 р. (40 років)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: р. Андижан, Узбекистан

Діяльність: співачка, автор пісень

Вага: 56 кг

Зріст: 168 см

Біографія Севари Назархан

Севара Назархан – одна з найуспішніших естрадних виконавиць в історії сучасного Узбекистану. Її пісні відомі і популярні за межами рідної країни. Географія її гастрольних турів простяглася від Азії до Європи. Її талант незаперечний, проте, як здається, нинішня популярність – це тільки початок. Адже цієї яскравої узбецької співачці, напевно, є, що сказати світові.

Передбачаючи події, сьогодні ми представимо вашій увазі історію життя Севари Назархан – без сумніву, кращої співачки суверенної Узбекистану.

Дитинство Севари

Севара Назархан з’явилася на світ сонячному Андижані. Сім’я майбутньої співачки суцільно складалася з представників творчих професій, а тому з ранніх років життя юної дівчини була просякнута музикою. Особливо важливою в долі Севари Назархан була роль її матері. Будучи викладачкою музики, вона часто давала своїй дочці уроки вокалу, допомагаючи порадами і в інших галузях. Таким чином, вже в ранньому віці майбутня співачка отримала необхідний базис знань, який допоміг їй у подальшій кар’єрі.

Севара Назархан - учасниця шоу Голос

Взяв участь у становленні Севари і її батько. З ранніх років він грав їй на дутарі -старовинному узбецькому інструменті – прищеплюючи дівчинці любов до народної азійських музиці.

Так, завдяки впливу батьків Севара почала захоплюватися музикою. У 1998-му році дівчина переїхала в Ташкент, де подала документи в Державну консерваторію Узбекистану. Тут вона продовжила розвивати свій вроджений талант і вивчати особливості сценічного вокалу. У деякому роді цей період став періодом становлення Севари Назархан в якості професійної співачки. Під час навчання в консерваторії вона обзавелася безліччю зв’язків і дуже скоро стала виступати на великій сцені.

Становлення в якості естрадної співачки Севара Назархан і перший успіх

За деякими даними Севара Назархан почала свою професійну кар’єру з джазу. Виступаючи увечері в барах і ресторанах Ташкента, дівчина виконувала класичні джазові композиції Луї Армстронга та Елли Фітцджеральд, за що отримувала свої перші співочі гонорари.

Як джазової співачки Севара стала добре відома в певних колах, а тому дуже скоро почала отримувати перші серйозні пропозиції від режисерів і продюсерів Узбекистану. Ще будучи студенткою, вона виконала одну з головних ролей в ташкентському мюзиклі «Майсара — суперзірка», а незабаром увійшла до складу жіночого колективу Sideris, в якому вона співала разом з трьома іншими дівчатами. Незважаючи на те, що за даним проектом стояв народний артист Узбекистану Мансур Ташматов, група не стала широко популярна і через деякий час припинила своє існування. Незважаючи на даний факт, означений період у творчості Севари складно назвати провальним. Вона отримала необхідний досвід, обзавелася численними зв’язками. Все це згодом сильно допоможе їй при побудові сольної кар’єри.

Севара Назархан — Там, де немає мене

Сольна кар’єра Севари Назархан

Сходження Севари до вершин музичного Олімпу було яскравим і стрімким. У 2000-му році дівчина записала альбом «Bahtimdan», який вмить став популярний у всьому Узбекистані. Після цього послідувало виступ на міжнародному фестивалі етнічної музики Womad, під час якого співачка познайомилася з англійським музикантом Пітер Гебріел, який запропонував узбецької артистці записати сольний альбом на його студії Real world Records.

Таким чином, вже через декілька місяців в Лондоні був записаний другий альбом Севари – «Yol Bolsin» («Щасливої дороги»). Музичним продюсером платівки став відомий французький музикант Гектор Зазу. У підсумку успіх нового альбому перевершив всі очікування. Платівка узбецької співачки була тепло сприйнята європейською публікою, і дуже скоро Севара Назархан вирушила у гастрольне турне по країнах Заходу.

Гастрольний тур, який отримав назву Growing Up вмістив в себе виступи на кращих майданчиках США, Канади та Західної Європи. У 2005-му році на хвилі успіху Севара Назархан стала лауреатом премії BBC World Music Award, в рамках якої була визнана «Кращим артистом Азії».

Після цього українська співачка звернула свій погляд на схід. Концерти виконавиці пройшли в Росії, Китаї та інших країнах Азії.

Учасники шоу Вишка: Севара Назархан, співачка В 2006-му і 2007-му роках на прилавках музичних магазинів по всьому світу з’явилися два нових альбоми Севари Назархан – «Bu Sevgi» і «Sen» (останній записаний у співпраці з продюсерами Бруно Эллингэмом і Віктором Сологубом). Релізи виявилися успішними, хоча в рідному для Севари Узбекистані все ще лунали голоси критиків, які називали, естрадне виконання народної музики блюзнірством. Однак подібні репліки мало ким з фанатів артистки сприймалися всерйоз.

Севара Назархан зараз

У 2010-му році під псевдонімом «Севара & Ельф» був виданий альбом «Так легко» — перша російськомовна платівка співачки. Після цього артистка стала частіше з’являтися в Росії і виступати з живими концертами. У 2012-му і 2013-му роках Севара Назархан взяла участь у кількох телевізійних проектах російського телебачення, серед яких були програми «Голос» та «Вишка». Дані появи зміцнили популярність узбецької співачки і залучили додаткову увагу до її пісень та концертних програм.

Останньою платівкою Севари Назархан на даний момент є альбом «Tortadur», який складається з узбецьких народних пісень. Запис цієї платівки проходила в Узбекистані. Зведенням зібраного матеріалу займалися фахівці лондонській студії Abbey Road Studios.

Особисте життя Севари Назархан

У 2007-му році Севара Назархан поєднувалася шлюбом з Бахрамом Пиримкуловым. Чим займається чоловік нашої сьогоднішньої героїні достеменно невідомо. Сама ж Севара, відповідаючи на запитання, сказала вельми багатозначну фразу, зазначивши, що її чоловік «і шофер, і кухар, і дизайнер».

Севара Назархан заміжня, але особисте життя не афішує

У пари є маленький син Денгіз. Зараз сім’я живе в Узбекистані. На питання про переїзд в Європу або США, Севара відповідає відмовою, підкреслюючи, що вона патріотка своєї країни.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: