Ім’я: Сергій Жигунов

Дата народження: 2 січня 1963 р. (54 роки)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: р. Ростов-на-Дону

Діяльність: актор, продюсер

Вага: 87 кг

Зріст: 185 см

Біографія Сергія Жигунова

Сергій Жигунов – це актор, представляти якого, напевно, немає ніякої необхідності. У його фільмографії є величезна безліч яскравих екранних робіт, а тому кожен з наших читачів, напевно, зможе без праці згадати найцікавіші екранні ролі цього талановитого актора. Але чи варто говорити, що ми знаємо про нашого сьогоднішнього героя абсолютно всі? Як починалася кар’єра Сергія Жигунова? Які основні етапи вмістив в себе його творчий шлях? Про все це, а також багато іншого ми постараємося розповісти в рамках нашого біографічного огляду.

Дитинство і родина Сергія Жигунова

Сергій Жигунов з’явився на світ 2 січня 1963 року в місті Ростов-на-Дону. Батьки нашого сьогоднішнього героя були провідними акторами ростовських обласних театрів. Мама Сергійка – Галина Іванівна – в більш похилому віці і зовсім стала головним режисером одного з них.

Сергій Жигунов в ролі гардемарина

Що стосується самого Жигунова-молодшого, то він завжди був енергійним і творчою дитиною. Однак у перший час все це доставляло батькам хлопця чимало клопоту. Свій творчий потенціал Сергій використовував для винаходу різних витівок, а енергію частіше за все направляв у деструктивне русло. Саме тому вже в підлітковому віці Сергія двічі виганяли з музичної школи. Один раз хуліганистого восьмикласника відсіяли також і з загальноосвітньої школи (що, погодьтеся, буває досить рідко). У підсумку атестат про середню освіту Сергій Жигунов отримав вже в іншому навчальному закладі.

Перші ролі Сергія Жигунова: шкільний театр

Бачачи, що їх синові нікуди подіти свою хлоп’ячу енергію, батьки вже з дитячих років стали залучати його до своїх спектаклів. У постановках, режиссированием яких займалася мама Сергія Жигунова, маленькому хлопчикові часто діставалися ті чи інші невеликі ролі. Він був Чебурашкою, юним «Новим роком», шакалом Тютюн, а також багатьма іншими персонажами. Однак, незважаючи на це, пов’язувати своє життя з театром і акторським творчістю тривалий час не збирався.

Все змінилося в той момент, коли на гастролі в Ростов-на-Дону приїхав театр Ленком. Протягом цілого тижня Сергій Жигунов регулярно приходив на вистави місцевої трупи, насолоджуючись грою першокласних театральних акторів. Найбільше враження на молодого хлопця справив Микола Караченцов. Саме його прониклива гра змусила нашого сьогоднішнього героя вперше серйозно задуматися про акторську кар’єру.

А. Заворотнюк і С. Жигунов Історії в деталях 1/2 Закінчивши середню школу, наш сьогоднішній герой відправився до Москви, де незабаром поступив в Театральне училище імені Щукіна. Однак закінчити ВУЗ так і не зумів. Як це ні дивно, але на цей раз причиною відрахування Жигунова став не його хуліганський норов, а тяга молодого хлопця до мистецтва. Він знімався в кіно, писав вірші, складав музику. Саме тому в певний момент «Рада курсу» ухвалив рішення клопотати перед ректором про його відрахування. У підсумку Сергій опинився на вулиці.

Зваживши всі «за» і «проти», наш сьогоднішній герой повернувся назад в Ростов-на-Дону, де став грати різні ролі в місцевому Тюгу. Проте так тривало недовго. І вже через рік хлопець знову повернувся в Москву. Як це ні дивно, але, опинившись в російській столиці, Сергій Жигунов знову відновився в Щукінському училищі і в підсумку закінчив його у 1986-му році.

Перші фільми Сергія Жигунова

Свої перші екранні ролі наш сьогоднішній герой зіграв ще в студентські роки. Спочатку Сергій з’являвся на екрані виключно в якості другорядних персонажів, однак потім почав отримувати більш великі ролі в кіно. Першою великою роботою для молодого актора став фільм «Два гусари» з Олександром Абдуловим у головній ролі. Після цього були інші роботи і нові картини. Кар’єра Жигунова рухалася вгору поступально. Однак в один прекрасний момент в ній все-таки відбувся різкий стрибок.

В житті і творчій долі нашого сьогоднішнього героя все змінила одна єдина роль – роль хороброго і сміливого Олександра Бєлова в міні-серіалі «Гардемарини, вперед». Саме цей проект згодом приніс молодому хлопцеві всесоюзну славу. Картина стала справжнім хітом в радянському кінопрокаті. Глядачі вишикувалися в чергу перед кінотеатрами, а всі покази проходили з незмінним аншлагом. Таким чином, відразу після релізу картини всі актори проекту стали справжніми зірками. І яскравим прикладом тому був сам Сергій Жигунов.

Три мушкетери 2013 (режисер Сергій Жигунов) З тих пір наш сьогоднішній герой став з’являтися в різних радянських і російський кінопроектах з вражаючою регулярністю. Зокрема, актор зіграв центральні ролі у фільмах «Підземелля відьом», «Серця трьох», «Принцеса на бобах», а також у новій частині відомої франшизи «Віват, гардемарини». Ці, а також деякі інші роботи остаточно затвердили Сергія Жигунова в якості нової зірки російського кінематографа. Він регулярно з’являвся на телебаченні, давав різні інтерв’ю, а також одну за одною отримував найпрестижніші кінонагороди.

У певний момент наш сьогоднішній герой вирішив спробувати себе в якості продюсера. Він успішно реалізував кілька проектів, а тому згодом цей вид діяльності став для нього основним. Протягом своєї кар’єри актор продюсував близько тридцяти різних фільмів і телесеріалів. Серед них найбільш відомими стали проекти «Одного разу в Ростові», «Місяцем був повний сад», «Що сказав небіжчик», «Графиня де Монсоро», а також багато інші стрічки.

Сергій Жигунов в даний час: «Три мушкетери»

У 2013-му році Сергій Жигунов спробував себе в новому амплуа, в якості режисера і сценариста представивши глядачам фільм (а потім і серіал) «Три мушкетери». Картина отримала досить низькі оцінки від глядачів і критиків, однак, незважаючи на це, зібрала досить непогану касу в прокаті.

Сергій Жигунов з дружиною Вірою Новіковою

Що стосується останніх акторських робіт, то у цьому плані для Сергія Жигунова все складалося більш вдало. Картини «Про нього», «Щастя за контрактом», а також серіал «Моя прекрасна няня» вийшли дуже успішними і принесли акторові нову дещицю слави. Крім того, відомо, що в 2014-му році на екрани країн СНД вийде новий фільм за участю Сергія Жигунова – фантастична комедія «Таємниця принцес». Крім самого Жигунова в картині з’являться Юлія Паршута, Вадим Галигін, Крістіна Орбакайте і багато хто інші зірки.

Особисте життя Сергія Жигунова

Сергій Жигунов одружений на актрисі по імені Віра Новікова. Вельми примітно, що шлюб між ними був зареєстрований двічі. З 2007-го по 2009-й рік подружжя в розлученні. У цей момент актор зустрічався із зіркою серіалу «Моя прекрасна няня» — Анастасією Заворотнюк.

Від Віри Новікової у актора є дочка Марія, а також падчерка Анастасія. Остання з названих дівчат у 2008-му році народила акторові онуку.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: