Ім’я: Сергій Железняк

Дата народження: 10 липня 1970 р. (46 років)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: Ленінград р.

Діяльність: керівник, політик

Вага: 87 кг

Зріст: 173 см

Біографія Сергія Железняка

Сергій Володимирович Железняк – парламентарій, заступник голови Держдуми, один з лідерів «Єдиної Росії», якого багато хто називає її головним реформатором.

Железняков Сергій Володимирович

Він – автор і співавтор багатьох законодавчих ініціатив, які викликали суспільний резонанс – про індексацію пенсій, захист персональних даних, заборону на усиновлення дітей американцями, про оподаткування блогерів, блокування сайтів з піратським контентом (фільмами, музикою, книгами), про посилення покарань за участь у несанкціонованих акціях і інших.

Дитинство і родина Сергія Железняка

Майбутній політик з’явився на світ 10 липня 1970 року в місті на Неві. З дитинства він мріяв про море і військовій службі, тому в 14 років вступив в Нахімовське училище, а потім став студентом військового Вузу – Київського морполита. У 1991 році після випуску з училища Сергій Железняк отримав профільну спеціальність политработника і був направлений офіцером на Балтійський флот, в Лієпаї.

Сергій Железняк закінчив військовий вуз

Однак радянським гардемарином він пробув недовго. У 1992 році Сергій Володимирович прийняв, за його словами, найскладніше рішення у своєму житті – піти зі служби, пов’язане з розпадом СРСР, скороченням штатів і розформуванням військових частин, і переїхав у Москву. Його батьки тоді тільки перебралися до столиці (у зв’язку із зміною місця роботи батька – перекладом в московське підрозділ), а молодший брат вчився в Плехановском економічному університеті.

Опинившись на волі, молодий чоловік вмів тільки командувати особовим складом і формувати його стійкий морально-психологічний стан. Але подальшого успішного розвитку його трудової діяльності допоміг випадок — зустріч на заняттях для майбутніх батьків (його дружина якраз була вагітна) з Олексієм Юровым, познакомившим його з «термінатором від реклами» Арнольдом Уваровим. Прийнявши до уваги, що в училищі Сергій отримав солідний обсяг знань і навичок в області наочної агітації, пропаганди і контрпропаганди, його взяли в команду, яка вирішила зайнятися проектом зовнішньої реклами.

Кар’єра Сергія Железняка

Дуже скоро їх агентство APR-group, де він був спочатку керівником відділу, потім (з 1995 року) – виконавчим директором, зайняло одну з провідних позицій на рекламному ринку країни. Вони працювали в 94 містах, їх замовниками були такі компанії як Marlboro, Adidas, Sony, Toshiba, «Техно-сервіс», «Дока-інвест», а оборот підприємства вже до кінця 1993 року досягав 8 мільйонів доларів.

Сергій Железняк перекваліфікувався в рекламщики

Пізніше Сергій Володимирович очолював Національну асоціацію зовнішньої реклами та інформації, входив до колегіальний орган по рекламі Торгово-Промислової Палати, Рада Асоціацій Медіа Індустрії. З 2001 року він працював у керівництві News Outdoor Russia, власником якої був найвідоміший у світі медіамагнат Руперт Мердок. За п’ять років їх оборот компанії виріс на порядок, досягнувши до 2006 року $250 млн. Одночасно він вступив в Лозанні в одну з кращих в Європі бізнес-шкіл – інститут управлінського розвитку IMD – і в 2007-му став її випускником.

Сергій Железняк згадує останній переглянутий російський фільм Обранням в нижню палату парламенту (в тому ж році) почалася його політична кар’єра. У Держдуму він увійшов до складу комісії по підприємництву і економічній політиці, займався Кавказ, потім Сибір. Запропонований ним законопроект про розміщення рекламних конструкцій прийнятий не був (за деякими даними, він викликав підозри парламентаріїв про лобіювання депутатом інтересів News Outdoor).

Особисте життя Сергія Железняка

Сергій Железняк одружений, він – багатодітний батько. Зі своєю обраницею, Катериною, політик познайомився ще в 1992 році. Вона – москвичка, на 4 роки молодша за свого чоловіка, за фахом – економіст. У сімейної пари – чотири дочки. Публічні заходи глава сім’ї зазвичай відвідує один, мабуть, охороняючи спокій свого приватного життя.

Сергій Железняк на заходах з'являється без дружини

Колеги-депутати (зокрема, Юрій Савенко) характеризують його як розумного, не страждає зарозумілістю і зневагою до інших людей. Проявляється їм активність на законодавчому терені дозволяє визнати його працьовитість, відповідальність, прагнення і бажання на високому рівні відстоювати інтереси громадян і розвиток вітчизняних розробників прогресивних ІТ-технологій.

За 2013 рік він задекларував дохід у сумі трьох мільйонів рублів і повідомив податкові органи про наступне нерухоме майно — двох квартирах (приблизно за 126 кв. м кожна) і двох мотоциклах Harley-Davidson FLSTF/FLSTFI, які байкери називають Fat Boy.

Старша дочка Сергія Железняка вийшла заміж за шотландця

У 2014 році Австралія, Євросоюз, США, Канада і Швейцарія його включили в список осіб, стосовно яких вони ввели санкції за приєднання Росією українського Криму.

Сергій Железняк сьогодні

У 2011 році політик був обраний в нижню палату парламенту на другий термін. На цей раз він очолив Комітет ГД з інформаційної політики, інформаційних технологій та зв’язку. Наступного літа він зайняв пост віце-спікера і заступник керівника фракції єдиноросів.

Сергій Железняк підняв питання щодо етичності виступи Д. Гудкова в будівлі Сенату США, був ініціатором цілого блоку неоднозначних і важливих законопроектів. Серед них — законодавчий акт про «іноземних агентів», про захист національного кінематографа, про заборонні заходи на публікацію в ЗМІ інфопродуктів, містять нецензурні вислови та пропозиції у сфері сексуальних послуг.

Сергій Железняк про свободу слова на Заході Сергій Володимирович – противник іноземних усиновлень, збільшення пенсійного віку, лікування наркозалежних росіян метадоном (в якості прийнятої за кордоном замісної терапії).

Опозиціонер російської влади Олексій Навальний у 2012 році піддав критиці нібито лицемірну патріотичну позицію Залізняка, викривши його в розходженні дій і слів. Єдинорос неодноразово висловлювався в пресі про важливість высокопатриотического виховання молоді, але трьох своїх власних чад відправив на проживання на Захід. Причому у 2011 році він заплатив за навчання дітей більше 4 млн., за унікальний Chrysler Prowler – 5,5 млн., за Lexus – близько трьох млн. рублів, тоді як заробив три з половиною мільйони (згідно декларації про доходи), тобто, набагато менше суми фактичних витрат.

Олексій Навальний про патріотизм Сергія Железняка заступник Голови ГД пояснив походження цих коштів, та обставина, чому його дочки поїхали до Лондона і Відня. З’ясувалося, що Ліза воліла жити і вчитися в столиці Сполученого королівства, Настя – в Queen Mary University of London, Катя – в елітній американській школі The American School in Switzerland, а отримання освіти за межами країни, на його думку, не є ознакою нелюбові до Батьківщини.

Гроші він заробив у компанії News Outdoor, ще до приходу в Держдуму. Окремо політик підкреслив, що не має за кордоном майна і рахунків. Хоча соратник Навального Георгій Албуров оприлюднив у 2014 році звинувачення політика в приховуванні його доходу в півтора млн. доларів в «ліхтенштейнському офшорі» від продажу частки в Dream Yacht Complex Limited, співзасновником якої нібито був парламентарій.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: