Ім’я: Сергій Захаров

Дата народження: 1 травня 1950 р. (66 років)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: р. Миколаїв, УРСР

Діяльність: естрадний співак

Вага: 85 кг

Зріст: 190 см

Біографія Сергія Захарова

Дитинство і юність Сергія Захарова

Майбутній «містер ікс» радянської естради народився в приморському місті Миколаєві. Оскільки батько, Георгій Михайлович Захаров, був військовослужбовцем, сім’я недовго прожила на Україні. Наступним місцем проживання став Казахстан, місто Байконур.

Одного разу 5-річному малюкові довелося почути арію Містера Ікса з оперети Імре Кальмана «Принцеса цирку». Співав її чудовий Георг Отс. Музичне дарування Сергія відгукнулося на прекрасний голос виконавця. Так майбутній артистичний шлях був визначений від самого раннього дитинства.

Треба сказати, що дідусь знаменитого співака був у числі перших трубачів оркестру, що грав в Одеському оперному театрі. Там він прослужив 30 років.

Сергій Захаров в молодості

Після закінчення школи юнак продовжив навчання у радіотехнічному технікумі. Потім була служба в лавах Радянської Армії, де яскраво проявилися здібності Сергія. Він став солістом ансамблю пісні і танцю «Дружба» Будинку Радянської Армії Середньоазіатського військового округу.

Після дострокової демобілізації в 1971 році Сергій Захаров здобував музичну освіту в Москві. У музичному училищі імені Гнесіних його наставником стала Маргарита Йосипівна Ланда. Через два роки навчання доля склалася так, що треба було переїжджати в Ленінград.

Сергій Захаров: пісні та фільмографія

У 1973 році Він почав працювати в Ленінградському Мюзик-холі, а освіту продовжив у музичному училищі ім. Римського-Корсакова. Перші концертні виступи в складі Мюзик-холу в Москві збирали повні зали. Публіка захоплено аплодувала молодому співакові з бездонними очима кольору чорного оксамиту, пишними кучерями і сліпучою посмішкою.

Сергій Захаров підкоряв не тільки чарівністю. Сильний і унікальний баритон не залишав байдужою публіку, ні музичних критиків. У 1974 році в Болгарії відбувся Міжнародний конкурс «Золотий орфей». Захаров був його учасником і переможцем.

Сергій Захаров — Арія Містера Ікс Відома тоді у Радянському Союзі фірма грамзапису «Мелодія» через місяць після блискучої перемоги в Болгарії запросила Сергія Захарова виступити у ще одному конкурсі міжнародного рівня «Сопот-74», який проходив у Польщі.

Співак знову став лауреатом, що визначило успіх «Мелодії» на міжнародному ринку. Фірма отримала замовлення від інших фірм-учасниць на 7000 найменувань пластинок.

Далі були стрімкі і впевнені перемоги на конкурсах в Зеленій Гурі, Дрездені, «Братиславській лірі», а також на конкурсі в Буенос-Айресі під назвою «Золотий соловей».

Про чудовому Містера Ікса говорили світові знаменитості. Наприклад, Маріо Гонзалес, який отримав звання «золотого голосу Перу», оцінював Захарова, як мега зірку, засиявшую на естрадному небосхилі планети. Популярний польський співак Єжи Полонськи називав творчість співака самим неординарним і унікальним явищем музичного світу.

Неабиякий акторський талант Сергія Захарова проявився у фільмі «Небесні ластівки», де він зіграв з незрівнянною Людмилою Гурченко і Андрієм Мироновим. Робота над роллю в оточенні таких маститих знаменитостей була для молодого актора великим досягненням.

У Москві, в самому престижному концертному залі «Росія» в 1986 році Сергія Захаров співав свій перший сольний концерт. Приголомшливий голос, сценічний імідж співака, який незмінно з’являвся перед публікою в елегантному чорному або білому фраку, зачаровував його шанувальників.

Сергій Захаров Повернення романсу Він полонив щирою сповіддю Містера Ікса, пристрасністю Дон Жуана, лірикою і глибиною російського романсу. Багатогранний, яскравий талант приніс йому перемогу в численних конкурсах, звання Народного артиста Росії (1996 рік), Орден Миколи Чудотворця (1998 рік), а також ще два ордена Дружби і «Зірка слави вітчизни».

Сергій Захаров виступає з концертами в Москві і Санкт-Петербурзі, дуже багато часу приділяє оперному мистецтву. Займається благодійністю, більшість концертів присвячує іменами видатних людей, які були його вчителями і наставниками.

Особисте життя Сергія Захарова

Сергій Захаров одружився зовсім юним. Його дружині було 16 років, Сергію — 17 ( в Казахській РСР були дозволені шлюби з 16 років). Скоро буде півстоліття, як вони з дружиною Аллою крокують по життю разом. З’їли не один пуд солі, і не одне поле перейшли. Однак, життєві перипетії тільки скріпили їх союз.

Сергій Захаров з дружиною Аллою

У Сергія Георгійовича чудова дочка Наталія і двоє прекрасних онуків — Ян і Станіслава. Діти та онуки не пішли по стопах батька. Однак, це не засмучує артиста. Він вважає, що кожен повинен займатися своєю справою.

У домі Сергія Захарова, мистецьки оформленому руками самого співака і розташованому в 60 км від Санкт-Петербурга в сосновому бору, часто збирається вся родина. Тоді настає справжнє свято. Свято щасливого чоловіка, батька, дідуся і улюбленого співака тисяч росіян, українців, поляків і жителів багатьох країн, плеще в долоні неповторному Містерові Иксу.

Захоплення

Сергій Захаров, натхненний творчістю Георга Отса і Мусліма Магомаєва, обожнює слухати музику у виконанні оркестру Герберта фон Караяна. Він прихильник Леоніда Утьосова і Федора Шаляпіна.

Улюблені співаки — Лучано Паваротті, Марія Каллас, Тітта Руффо,Тіто Гоббі, Джоан Сазерленд. Як справжній співак, Захаров також справжній меломан. Він власник унікальної бібліотеки з записами зірок оперного мистецтва, зберігає понад 400 дисків з джазовими композиціями і симфонічною музикою.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: