Ім’я: Сергій Юшкевич

Дата народження: 9 липня 1967 р. (49 років)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Коза

Місце народження: р. Чернівці, Українська РСР

Діяльність: актор театру, телебачення та кіно

Вага: 93 кг

Зріст: 190 см

Біографія Сергія Юшкевича

Сергій Юшкевич – це відомий актор, який в даний час часто знімається в самих різних проектах російського телебачення. У його фільмографії є мелодрами, комедії, детективи, а також фільми багатьох інших жанрів. На екрані наш сьогоднішній герой вміє бути дуже різним. Але яким же він залишається в звичайному житті? Відповіддю на це питання стане дана стаття.

Дитинство і родина Сергія Юшкевича

Сергій Юшкевич з’явився на світ у Чернівцях в одному з найбільш відомих міст Західної України. Свого батька він практично не знав, а тому з ранніх років найближчою людиною для нього була мама. Заміж повторно вона не вийшла, а тому виховувала дитину одна, хоча далеко не завжди скупий зарплати інженера вистачало на все необхідне.

Актор Сергій Юшкевич починав свою кар'єру з роботи в театрі

З перших років життя наш сьогоднішній герой завжди виявляв надзвичайну тягу до мистецтва. Він любив відвідувати різні театри і практично не пропускав жодної кінопрем’єри. Сергій мріяв стати актором, а тому після закінчення школи стандартним питанням «Ким бути?» він не задавався. Залишивши Україну, майбутній відомий актор, вирушив у далеку і невідому Москви, де згодом подав документи в Театральний інститут імені Бориса Щукіна. Там він навчався на курсі А. Р. Бурова, якого завжди називав своїм учителем і наставником.

Зоряний шлях Сергія Юшкевича: кіно і театр

Отримавши диплом про закінчення театрального Вузу, молодий український актор відправився шукати роботу в московських театрах. Пошуки тривали надовго, проте, врешті-решт, Сергій Юшкевич все-таки зумів підшукати для себе підходяще місце роботи. Таким став Московський академічний театр імені Ст. Маяковського. Тут Сергій Юшкевич практично відразу знайшов спільну мову з колегами та режисерами. А тому досить скоро став отримувати провідні ролі в різних спектаклях, що ставилися на місцевій сцені. Серед найбільш примітних ролей нашого сьогоднішнього героя варто згадати постановки «Любов студента», «Собачий вальс», «Розенкранц і Гільденстерн мертві», а також багато інших.

Паралельно з цим Сергій Юшкевич став поступово вибудовувати свою кінематографічну кар’єру. У 1993-му році він дебютував в кіно з невеликою роллю у фільмі «повний Місяць». Після цього він також відзначився в кінострічці «золоте Колечко. Букет з червоних троянд», але після цього в його кінокар’єрі настало певне затишшя.

Дівчинка,дівчина,жінка. Тихий центр. Сергій Юшкевич. Зробивши вибір на користь театру, актор не знімався майже чотири роки. Лише в 1998-му році наш сьогоднішній герой знову повернувся на екрани, виконавши одну з ролей у відомій російсько-французькій драмі «Країна глухих». У тому ж році Сергій Юшкевич знявся ще в трьох чудових фільмах, однак після цього знову з головою поринув у світ театрального мистецтва.

У 1999-му наш сьогоднішній герой перейшов на роботу в театр «Современник». На новій сцені актор дебютував у виставі «Три товариша», який згодом став лише першим пунктом у довгому переліку театральних робіт талановитого актора. Згодом актор зіграв ролі в постановках «Три сестри», «Граємо Шиллера», «Анфіса», «Біси», а також деяких інших.

Нові фільми з Сергієм Юшкевичем

На початку двохтисячних років Сергій Юшкевич став знову зніматися в кіно. У цей період він почав часто з’являтися в російських серіалах, а також грати у фільмах детективного жанру. Прикладом тому є фільми «Каменська», «101-й кілометр», «Закон», «Червона капела», «Олігарх» і деякі інші. Партнерами Сергія Юшкевича по знімальному майданчику ставали кращі актори російського кіно Марат Башаров, Андрій Краско, Володимир Машков. Граючи з такими яскравими акторами, наш сьогоднішній герой завжди залишався на увазі, а тому в якийсь момент пропозиції про зйомки стали надходити йому помітно частіше.

Трейлер до серіалу Справжні з Сергієм Юшкевичем В 2000-е роки актор знімався в телевізійних, так і в кінематографічних проектах. Серед найбільш помітних робіт даного періоду варто виділити стрічки «Слухаючи тишу», «Срібний самурай», «Іван Грозний», «Скелелазка і Останній з Сьомої колиски», а також деякі інші.

Кінематографічна і телевізійна кар’єра актора йшла в гору. Однак і театральної стежки наш сьогоднішній герой також не залишав. У 2004-му році він виконав одну з ролей в Театрі імені Пушкіна, а згодом почав знову плідно працювати в якості актора трупи театру «Сучасник». У 2011-му році Сергій Юшкевич виконав одну з ролей у виставі «Вороги: Історія любові», за яку згодом отримав престижну театральну премію «Зірка театрала».

Сергій Юшкевич в даний час

Що стосується нових телевізійних та кінематографічних ролей, то їх також було чимало. Серед найбільш помітних робіт серіали «Контргра», «Ангел в серці», «Мати й мачуха», а також фільми «Ховайся», «Обрив» і багато інших. На даному етапі кар’єри Сергій Юшкевич досить рідко грав головні ролі, однак, незважаючи на це, втілені ним персонажі завжди були яскравими, помітними і по-справжньому значущими для загальної лінії сценарію.

Актор Сергій Юшкевич сьогодні не тільки грає в кіно, але і озвучує мультфільми

Що стосується «факультативного» творчості, то в цьому плані варто згадати мультиплікаційний фільм «Білка та Стрілка. Зоряні собаки». У роботі над названої анімаційною стрічкою наш сьогоднішній герой брав участь як актор озвучування. Його голосом говорить «Кіт-психіатр».

Завершуючи нашу розповідь про творчий шлях актора, зазначимо, фільми, над створенням яких Сергій Юшкевич працює в даний момент. У 2014-му році на екрани повинні вийти картини «Професіонал», «Орел і решка», «Дві жінки», а також деякі інші фільми. У кожному з цих глядачі зможуть побачити Сергія Юшкевича.

Особисте життя Сергія Юшкевича

У повсякденному житті наш сьогоднішній герой є відданим чоловіком і добрим батьком. Зі своєю дружиною Оленою Рашевской він виховує двох дочок. За словами актора, сім’я завжди буде для нього на першому місці. Адже фільми підуть, а рідні залишаться.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: