Ім’я: Сергій Єршов

Дата народження: 17 травня 1967 р. (49 років)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Коза

Місце народження: Карпінське

Діяльність: гуморист, актор

Вага: 98 кг

Зріст: 178 см

Біографія Сергія Єршова

Сергій Єршов – талановитий російський гуморист і актор, з першого погляду підкорює своїм оптимізмом, енергією і життєлюбством. Першу хвилю популярності чоловік отримав ще в далеких 90-х, коли почав виступати за команду КВН «Уральські пельмені». Його команда не тільки стабільно перебувала вищій лізі, але і неодноразово вигравала престижні кубки. У 2010 році, після зйомок в комедійному серіалі «Реальні пацани» Сергія наздогнала друга хвиля популярності завдяки ідеально зіграної ролі місцевого кримінального авторитета.

Актор Сергій Геннадійович Єршов

Дитинство Сергія Єршова

Сергій Єршов з’явився на світ 17 травня 1967 року в Карпинске, Свердловська область. Його мамі доводилося нелегко, так як самотужки виховувати двох синів (старшого брата Сергія звуть Саша) було вкрай важко. Батько хлопців кинув сім’ю, коли вони були ще зовсім маленькі.

Інтерв’ю Сергія Єршова у його рідної школи №6 у Карпинске Сергій навчався у спортивному класі, де захоплювався волейболом. У вільний від занять час він пропадав на сцені, адже йому подобалося виступати, так і вести концерти. Крім того юний Єршов дуже любив писати вірші, а також захоплювався музикою.

Пристрасть до творчості юнакові прищепив саме брат. Завдяки його настановам у досить юному віці Сергій демонстрував чудову гру на фортепіано. У 1984 році юнак отримав атестат і переїхав в Єкатеринбург, де без особливих проблем поступив в Уральський політехнічний університет.

Гумористична кар’єра Сергія Єршова

У 1987 році Сергій Єршов провів свою першу гру за команду КВК УПІ. Був актором команди «Уральських пельменів» з дня її заснування. З часом він сам почав писати для товаришів по команді жарти. У 1991 році юнак отримав диплом і був визнаний ветераном студентського будівельного загону «Едельвейс». Через рік Єршов став редактором Уральської ліги КВН.

Сергій Єршов в «Уральських пельменів» З 1991 молодий чоловік був невід’ємною частиною рідної команди КВК. У нього відмінно виходило жартувати і перевтілюватися в личини поліцейських, бандитів, ув’язнених та інших кримінальних персонажів. У 2000 році команда Сергія стала переможцем КВН, а через 2 роки – переможцем літнього кубку. У 2006 році він брав участь в лізі «Азія», а в 2007 – лізі «Урал». Багато гумористи часто змінюють команди протягом своєї кар’єри, але Єршов був відданий тільки «Уральських пельменів».

Сергій Єршов починав свою кар'єру з «Уральських пельменів»

Акторська кар’єра Сергія Єршова. «Реальні пацани» та інші проекти

У 2007 році на екрани вийшов комедійний телесеріал «Татусеві дочки», сценаристами якого стали вихідці з КВК. Примітно те, що чоловік не сприяв написанню сценарію проекту, але в його честь все одно назвали дідуся головних героїнь – Сергій Геннадійович Єршов. У 2010 році гуморист став сценаристом комедійної мелодрами «Викрутаси». Головні ролі дісталися професійним акторам: Костянтину Хабенському, Мілі Йовович та Івана Урганта.

Сергій Єршов в ролі колишнього авторитету Сергія Оборіна

З 2010 року Сергій Єршов знімався у комедійному телесеріалі «Реальні пацани», де грав кримінального авторитета. Чоловікові не склало праці перевтілитися в жорсткого, але одночасно харизматичного бандита, який намагається перевиховати дурного нареченого своєї дочки. Віддані шанувальники вважають, ніби Єршову не вперше зніматися в серіалах, але насправді для нього роль Сергія Оборіна була дебютною. Його ім’я і прізвище фігурують у таких проектах як «Горячев та інші», «Життя триває» та «Невидимки», але, як стверджує сам комік, — це його однофамілець.

Роль івана Івановича принесла Сергію Єршову народну популярність У 2011 році Єршов став креативним продюсером серіалу «Нереальна історія», де знімалися всі його друзі з КВН: Дмитро Брекоткін, Андрій Рожков, Михайло Башкатов і Сергій Дорогов. Гумористи знайомили глядачів з різними часовими епохами, але робили це дуже веселим і цікавим чином. Адже хто знав, що IPhone винайшли ще в 1930 році, а Наталія Гончарова була засновницею гламурних тусовок?

Сергій Єршов – продюсер скетч-шоу «Нереальна історія» У 2013 році гуморист поставив свій перший мюзикл під назвою «Випускний». У 2014 його можна було побачити на розважальному шоу «Велике питання», суть якого полягала в каверзних питаннях: якщо зіркам вдавалося впоратися з поставленими завданнями, вони йшли додому з великими грошима.

В березні цього ж року Сергій відкрив у центрі Єкатеринбурга престижний клуб «Hills 18/36».

Клуб Сергія Єршова знаходиться в Єкатеринбурзі

У 2015 році Артур Румунська, режисер детективного телесеріалу «Небезпечна омана», запропонував Єршову роль головного лікаря. Сюжет серіалу крутиться навколо талановитого вірусолога Аліни. Дівчині вдається створити вакцину від смертельно небезпечного вірусу, але внаслідок пожежі вона втрачає пам’ять. Сергій зіграв головного лікаря лікарні.

Особисте життя Сергія Єршова

Хто став першою обраницею талановитого коміка, невідомо. Напевно можна сказати, що в 1988 році на світ з’явилася її донька Катя. У 1994 році Сергій зв’язав себе узами шлюбу з привабливою дівчиною Тетяною, яка молодша за нього на 11 років. У 1998 році на світ з’явився його старший син, Захаре, а що народилося у 2005 році хлопчика батьки назвали Назаром.

На фото: Сергій Єршов з дружиною

Що стосується хобі Єршова, йому подобаються радянські фільми, а також книги Марка Твена. Саме його він вважає основоположником гумору. У вільний від турбот час гуморист воліє слухати реп і пити пиво з друзями.

Сергій Єршов сьогодні

На початку 2016 року Єршову дісталася одна з основних ролей в сімейній комедії «Байкальські канікули». На цей раз чоловікові довелося перевтілитися в турботливого директора літнього табору, куди потрапив тямущий хлопчик Коля Голіков. Перший час юнак не може подружитися з хлопцями, але потім йому на очі попадається «капсула часу», залишена піонерами в далекому 1985 році.

Сергій Єршов про «Байкальських канікулах»

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: