Ім’я: Сергій Воронов

Дата народження: 3 жовтня 1987 р. (29 років)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: р. Москва

Діяльність: фігурист

Вага: 68 кг

Зріст: 176 см

Біографія Сергія Воронова

Дитинство і родина Сергія Воронова

Сергій народився в Москві. Хлопчик вийшов на лід у чотири роки, завдяки батькам, які відвели його до Рафаелю Арутюняну, який і навчав маленького Сергія азам фігурного катання. У 2002-му році тренер переїхав до США. Хлопчик не міг слідувати за ним, так як він був неповнолітнім.

Сергій переїхав у Санкт-Петербург. Там він продовжив тренуватися, потрапивши до Галини Кашиної. Через деякий час він перейшов до Олексія Урманову.

Спортивна кар’єра фігуриста Сергія Воронова

У Олексія Урманова Сергій тренувався кілька років. Юніорський чемпіонат країни приніс йому срібну медаль. Це був 2005-ий рік. Завдяки такій нагороди Сергій мав право прийняти участь у ЧС серед юніорів. Він вирушив туди, але участі в ньому не взяв з-за травми.

У наступному сезоні початківець фігурист знову зайняв другу позицію на чемпіонаті країни. Перше його Гран-прі довелося на сезон 2006-07 років. Змагаючись на чемпіонаті країни на цей раз серед «дорослих», він опинився лише на шостій позиції, тому не отримав право стати учасником Чемпіонату Європи. А ось на ЧС, який проводився в Токіо, він непогано виступив, ставши дев’ятнадцятим.

Фігурист Сергій Воронов готується до Олімпіади в Сочі 2014

Сезон 2007-08 хоч і розпочався з деяких проблем зі здоров’ям, які заважали Воронову в повну силу працювати над зубцовыми стрибками, однак приніс чимало перемог. Так, він зумів стати першим на чемпіонаті країни, отримав медаль етапу Гран-прі, став четвертим на чемпіонаті Європи, і сьомим на ЧС.

Виступи фігуриста в серії Гран-прі у сезоні 2007-08 було не дуже вдалим, через місяць після цього Сергій повинен був виступити на Чемпіонаті країни. Часу залишалося не багато, але спільно з тренером він вирішив змінити коротку програму, будучи незадоволеним вибором музики. На чемпіонаті спортсмен зміг підтвердити свій статус, ставши чемпіоном.

Участь у чемпіонаті Європи у 2009-му принесло Воронову дев’яте місце. Такий результат викликав чимало критики, як з боку Федерації фігурного катання, так і з боку тренерів. Вони вважали, що фігурист недостатня кількість часу і сил віддає тренуванням, що він лінується.

Поїхавши на чемпіонат світу, Сергій знову показав невисокі результати. Він зміг зайняти лише тринадцяте місце. Однак йому разом з іншим фігуристом – Андрієм Лутаем, все ж вдалося зберегти два місця для чоловіків одиночників на ЧС 2010 і два місця на Олімпіаду. У цьому сезоні участь Воронова у командному чемпіонаті світу принесло йому сьоме місце в особистому заліку, російська команда посіла п’яте місце.

Невдалий сезон і переїзд у Москву

Сезон 2009-2010 був для фігуриста вдалим, то невдалим. Етап Гран-прі, що проходить в Китаї, приніс йому срібло, а етап у Парижі лише шосте місце. Сергій добре виступив на чемпіонаті країни, чим забезпечив собі участь на Чемпіонаті Європи.

Однак виступ там виявилося для Воронова невдалим, він зірвав коротку програму, в підсумку зайнявши лише чотирнадцяте місце. Ці результати були більш ніж низькими, з-за цього було вирішено, що замість Воронова на Олімпіаду відправиться Артем Бородулін, який на національному турнірі був третім. Воронов був включений у збірну як запасний.

Сергій Воронов 2014 На ЧС в Турині Сергій теж був заявлений запасним, однак Євген Плющенко зняв свою кандидатуру з змагань за медичними показаннями, і Воронов виступив на турнірі в основному складі. Спортсмен став чотирнадцятим. Після такого результату Воронов прийняв рішення припинити тренуватися у Олексія Урманова. Він повернувся в Москву.

Пошук тренера: нові успіхи Сергія Воронова

Новим тренером Сергія став Микола Морозов. Як казав новий тренер Воронова, черговий сезон став для нього переломним, так як довелося дуже багато чого змінити, починаючи від ставлення до роботи до розуміння фігурного катання. Тренування проходили в США. Додатково Воронов брав уроки у бродвейських хореографів. Тренер разом з Сергієм підготував нову коротку і нову довільної програми.

Сергій Воронов прес-конференція після FS питання про олімпіаду ЧЄ 2014 Будапешт Пішовши з групи Морозова, Сергій деякий час перебував у «вільному польоті». Порадившись з Тетяною Тарасовою, він почав тренуватися у Етері Тутберидзе. Тарасова ж допомогла йому і з музикою, і з програмами. Ф

игурист вважає, що Етері Георгіївна повністю віддається роботі, заражаючи всіх своїм настроєм. Як сказав Сергій, її південний темперамент і емоційність тільки допомагають йому на тренуваннях. Воронов вважає, що у нього вийде поміняти загальний образ, постати в новій якості.

Сергій Воронов сьогодні

У планах Воронова – участь у ряді міжнародних змагань, де він хоче показати стабільне катання. Звичайно, в планах було і участь в Олімпіаді, але тільки одна, і воно дісталося Євгену Плющенко. Сергій відправиться в Сочі в якості запасного.

У Сочі Сергій Воронов не складе конкуренцію Євгену Плющенко

Як стверджує колишній тренер Сергія – Олексій Урмань, якщо б у свій час той повірив йому і розкрився в спорті повністю, то на Олімпіаду поїхав би він, а не Плющенко.

В січні 2014-го року Воронов посів друге місце на ЧС в Будапешті. Його обійшов Хав’єр Фернандес. Третє місце дісталося іншому російського фігуриста — Костянтину Меньшову.

Особисте життя Сергія Воронова

Воронов не одружений. В даний час у нього є дівчина. Як він сам сказав – це дівчина з південним темпераментом. Мама допомагає синові, піклуючись про те, щоб він добре харчувався. Самому спортсмену колись за цим стежити з-за сильних навантажень і зайнятості на тренуваннях.

Сергій – студент інституту фізичної культури Санкт-Петербурга.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: