Ім’я: Сергій Волков

Дата народження: 6 грудня 1987 р. (29 років)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: р. Чусовой, Пермський край

Діяльність: спортсмен (фрістайл, могул)

Вага: 82 кг

Зріст: 187 см

Біографія Сергія Волкова

Дитинство Сергія Волкова

Сергій народився в місті Чусовой (Пермський край). Це місто відоме тим, що там проходять різноманітні змагання з зимових видів спорту (з фрістайлу в тому числі). Старший брат займався гірськими лижами з семи років. Тому не дивно, що і молодший теж захопився цим видом спорту. Різниця у віці братів всього один рік. Це дозволило їм спільно займатися і їздити на змагання. В місті не було секції з фрістайлу. Спочатку хлопці займалися гірськими лижами, а фрістайл виник вже пізніше.

Брати сконцентрувалися на такій дисципліні фрістайлу, як могул. В могулі при швидкісному спуску по горбистій горі виконуються стрибки на трамплінах. Він буває теплим і індивідуальним.

Сергій Волков займається фрістайлом та могулом

Характер Сергія такий, що йому більше до душі парний могул, так як він додає елемент суперництва, коли можна подратувати свого конкурента, змусити його зробити помилку, занервувати. Відповідно в парному могулі він почав показувати кращі результати в порівнянні з індивідуальним. Треба зазначити, що парний могул не є Олімпійською дисципліною, тому тренуватися було необхідно і в могулі, і в парному могулі.

Початок спортивної кар’єри Сергія Волкова

Вже з 2003 року Волков виступав у стартах Кубка Європи. У 2005 році був учасником чемпіонату світу і виявився тридцять третім у парному могулі.

Перший Кубок світу відбувся для Сергія сезону 20092010. З того часу він провів більше тридцяти стартів.

На юніорській першості у 2006 році Волков став п’ятим у парному могулі, в могулі ж – тридцять четвертим. А в першості 2007 року в могулі зміг показати набагато кращий результат, опинившись на сімнадцятому місці.

Sergey Volkov — 2012 Australian Freestyle Mogul Championships — Day 1 — Mens Qualifications Починаючи з 2009 року, він займав призові місця на чемпіонатах Росії: це «срібло» в могулі в 2011 і 2012 році, «бронза» в парному могулі і могулі в 2009 році, «бронза» в парному могулі в 2010 році.

У 2010 році Сергій став учасником Олімпіади. Він показав непоганий результат, ставши двадцять восьмим в могулі.

Волков — майстер спорту. Його особистим тренером є Заура Макиев. Значущою подією спортивної кар’єри молодого спортсмена стала перемога на етапі Кубка світу у Дір Веллі, де він піднявся на вищу сходинку п’єдесталу в парному могулі. Дивно, що третє місце зайняв його брат Андрій Волков. Сам могулист такого тріумфу не очікував. Як вона розповідав, виступати в той день йому зовсім не хотілось, відчував себе млявим і втомленим, зовсім не було настрою. На попередніх заїздах він показав шостий результат, зумівши все-таки зібратися.

Тренери і хлопці по команді змогли його розбуркати, змусили себе повірити, запевняючи, що він у відмінній формі. Він цілком міг зустрітися в півфіналі з братом, але той, на жаль, поступився канадцеві. Брати давно мріють зустрітися на змаганнях у парному могулі. Кожен з них вважає, що не важливо, хто б з такої зустрічі вийшов переможцем.

Сергій Волков домігся великих успіхів у спорті

На думку Майкла Кінгсбері, тоді взяв «срібло», Сергій — серйозний суперник і у нього попереду величезні перспективи в спорті. Майкл давно за ним стежив, але от тільки не розраховував, що це станеться так швидко. На даних змаганнях, як він сказав, Сергій Волков був «абсолютно кращим».

Цілком можливо, що брат Сергія – Андрій Волков, показав би набагато кращий результат, якби не серйозна травма коліна (розрив хрестоподібних зв’язок). Він кілька місяців проходив лікування і, повернувшись в збірну, відразу взяв «бронзу». Така «бронза» багато коштує.

Сергій Волков зараз, підготовка до Олімпіади в Сочі

У мріях братів – сімейний фінал. Напередодні Олімпіади вони посилено тренуються, не тільки в парному могулі. Брати роблять упор на могул, який якраз і входить в програму Олімпійських ігор, на відміну від парного. Треба підтягнути могул, і особливу увагу приділити стрибків.

Вже через місяць Кінгсбері зміг обох братів на трасі в Сочі. Він знову відгукнувся про них, як про сильних спортсменів і хороших хлопців. Саме їх він вважає своїми головними конкурентами. Траса і нашим братам, і канадцеві сподобалася. Вона по своїй складності, відповідно до їх оцінкою, нагадує трасу у Ванкувері. Попереду Олімпіада, яка для Сергія та Андрія буде домашньою. На ній вони сподіваються обійти свого головного суперника, який є сьогодні найсильнішим в могулі, Майкла Кінгсбері.

Могулист Сергій Волков з братом Андрієм

Сергій зазначає, що тренерський штаб сильно змінив тактику тренувань, поставивши перед спортсменами мета – підвищити рівень фізичної підготовки. Підхід до кожного члену збірної став більш індивідуальним. Такий стиль роботи Волков вітає, так як це наближає його до мети – потрапляння без провалів у фінали на етапах кубка світу, причому в першу десятку, ну і, звичайно ж, до перемоги на Олімпіаді 2014.

Особисте життя Сергія Волкова

Сергій часто тренується разом з братом, навіть перебуваючи на батьківщині – він не розслабляється. Іноді, звичайно, відпочинок буває, але не більше двох-трьох днів. Щоб за час канікул не втратити форму, Сергій займається за індивідуальною програмою, складеною тренером.

Друзями спортсмена є хлопці зі збірної і старший брат. Адже основний час вони проводять разом, виїжджаючи на збори та змагання. Нещодавно Андрій Волков одружився, але це не заважає братам продовжувати багато спілкуватися.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: