Ім’я: Сергій Волчков

Дата народження: 3 квітня 1988 року (28 років)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: р. Бихов, Гродненська область, Білорусь

Діяльність: співак

Вага: 86 кг

Зріст: 188 см

Біографія Сергія Волчкова

Простому білоруському хлопцеві Сергію Волчкову природа подарувала унікальний баритон. А телешоу «Голос» зробило його знаменитим. Сергій прийняв сміливе рішення – виконати емоційну і мелодійну арію. В наш час дуже мало людей люблять слухати оперну музику.

Але дивовижний тембр Волчкова розташував глядачів і суддів і відкрив молодому співакові дорогу на велику сцену. Доброзичливість у характері, відсутність помилок у виконанні, привернули до нього і глядачів, і наставників, і суперників за конкурсом.

До участі в шоу «Голос» молода людина довгі роки старанно вчився. Його успіх не був випадковістю.

Дитинство і юність Сергія Волчкова

Сергій Волчков народився 3 квітня 1988 року. Він провів дитинство у невеликому білоруському містечку Бихов, який знаходиться в Могильовській області. Хлопчик жив у талановитій родині. Його бабуся і дідусь музичної грамоти не вчилися, але все життя піднімали людям настрій. Жодна урочиста подія в їхньому селі не проходив без бабусиних пісень і дідової майстерної гри на гармоні. Папа писав чудові вірші.

Сергій Волчков став зіркою шоу Голос

Дитинство Сергія проходило, як і у тисяч дітей з невеликих провінційних містечок. Він бігав по вулиці, грав з друзями у футбол, на канікулах допомагав бабусі і дідуся по господарству, слухав музику і співав.

Батьки помітили талант у дитини і віддали його в музичну школу. Під час навчання Сергійко зрозумів, що хоче своє подальше життя пов’язати з музикою.

Бихов перебував у Чорнобильській зоні. Тому кожен рік хлопчик виїжджав на оздоровлення до Італії. Можливо, там він полюбив оперну музику.

Юні роки Сергія припали на важкий послеперестроечное час. В Італії він побачив інше життя. І зрозумів, до чого потрібно прагнути. Йому не хотілося, після здобуття освіти, жити і працювати в селі, як його старший брат.

Після закінчення школи він вступив до Могилевський державний музичний коледж ім. Н. А. Римського-Корсакова. Завдяки грамотним фахівцям цього навчального закладу Волчков отримав хорошу професійну освіту, брав участь у різних конкурсах виконавської майстерності. Тому рішення про подальше продовження навчання не було випадковим. У Сергія була мета, і він старанно і наполегливо займався.

Голос 2 — Сергій Волчков і Патриція Курганова — «Мелодія» Мама була проти музичної освіти. Вона хотіла, щоб син придбав чоловічу професію, яка допомогла б влаштуватись у житті. Волчков вирішив, що буде вчитися на акторському відділенні. Але пізніше Сергій підняв планку і завдяки своєму таланту в 2009 році став студентом музичного театру РАТІ.

Навчання Сергія Волчкова в Москві

Хлопця з гарним голосом помітили Тамара Іллівна Синявська і Розетта Яківна Немчинская і взяли на свій курс. Оперної співачки Тамари Синявської голос Сергія нагадував голос її покійного чоловіка Мусліма Магомаеева. А відкритість і ширина душі мали у своєму розпорядженні до себе. Таким педагогом Волчкова став Петро Сергійович Глибокий. Цей талановитий чоловік, що володіє чудовою вокальною технікою, допоміг Сергію відточити майстерність.

Життя в Москві була важкою. Навчання займало багато часу. Юнак розумів, що батькам важко його забезпечувати, тому намагався підробляти. Ведучий на весіллях і корпоративах, аніматор, Дід Мороз – такі навички допомогли впевненіше триматися на великій сцені.

Голос 2 — Сергій Волчков — «Я люблю тебе, життя» Але він встигав вчитися і брати участь у конкурсах та майстер-класах.

У 2010 році став стипендіатом Фонду культурних програм ім. В. Дунаєвського.

Після перемоги в міжнародному конкурсі «Романсіада» Сергія стали запрошувати на концерти в Кремль і Колонний зал. Він виступав на сцені з заслуженим артистом Росії Леонідом Серебрянниковым і Ренатом Ібрагімовим, якого називають російським Паваротті. Артистичний і обдарований хлопець з чудовим баритоном сподобався глядачам.

Захоплення та принципи Сергія Волчкова

Навчання та виступи залишають мало часу на розваги. Але Сергій любить порибалити з друзями, не забуває про батьків, слухає сучасну електронну музику, грає в баскетбол і теніс. Він – віруюча людина, співає в церкві Спаса Нерукотворного образу.

Особисте життя Сергія Волчкова

Сергій Волчков вже влаштував своє особисте життя

У храмі він зустрів свою любов Наталю. Після недовгих залицянь Волчков зрозумів, що крім сцени він ще мріє про сім’ю. І через три місяці після знайомства на початку 2013 року відбулося вінчання. Дружина в усьому підтримує Сергія.

Участь Сергія Волчкова в музичному проекті «Голос»

Відмінні вокальні дані допомогли Волчкову потрапити в групу до Олександра Градскому. В юності він слухав пісні рок-співака і захоплювався культурою його співу.

Професіоналізм Градського, талант і чарівність, скромність і внутрішня гідність, твереза самооцінка Сергія сприяли його виходу у фінал конкурсу.

Співак не загравав з публікою, він співав для неї і вкладав у композицію «Синя вічність» всю свою душу і майстерність. Вдячні телеглядачі віддали Волчкову свої голоси. Сергій не втомлюється працювати. Він вимогливий до себе, ретельно готується до кожного виступу, але знаходить час відповісти кожному своєму прихильнику.

Зараз він навчається на п’ятому курсі, дає концерти, мріє про роботу в театрі Олександра Градського і стажуванні в Італії. Збирається спробувати співати в різних жанрах.

А ще перед кожним виходом на сцену співак звертається до Бога. Він хоче перемогти в конкурсі, але якщо не займе першого місця, не поставить хрест на своїй творчості, а продовжить навчання вокалу, щоб радувати шанувальників чудовим виконанням пісень.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: