Ім’я: Сергій Трофімов

Дата народження: 4 листопада 1966 р. (50 років)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: Москва

Діяльність: виконавець, музикант, поет

Вага: 73 кг

Зріст: 168 см

Біографія Сергія Трофимова

Ранні роки Сергія Трофимова

Сергій В’ячеславович Трофимов народився в 1966 році в столиці Радянського Союзу. Той «раздолбайский» імідж, який наразі закріплений за співаком завдяки його старанням, насправді не дуже-то відповідає дійсності: з раннього дитинства Сергій був серйозним хлопчиком, захоплюється музикою. З семи до сімнадцяти років майбутній шансоньє був солістом Московської Державної хорової капели хлопчиків при Російській Академії музики ім. Гнесіних.

Сергій Трофімов народився в Москві

Після закінчення школи Сергій надходить в Інститут Культури і в Московську Державну Консерваторію на кафедру теорії та композиції. У 19 років, в 1985 році Сергій Трофімов стає дипломантом XII Всесвітнього московського фестивалю молоді та студентів. Важке фінансове становище під час навчання змушує Сергія піти працювати в один з московських ресторанів, проте працює там Трофимов недовго.

Початок творчої кар’єри Трохима

У 1987 році Сергій Трофімов знайомиться з музикантами, збирають нову рок-групу «Эроплан» і починає співпрацю з колективом. Наступні три роки Трофимов в якості рок-барда дає концерти і працює над записом альбому «Эроплана» «Така рання весна». До 1991 року альбом записаний, однак група розпадається і платівка не видається.

Наступні три роки свого життя Сергій не дуже любить згадувати. Невідомо, що змусило його, вже досить успішного музиканта, що працює в перспективній групі, кинути практично повністю готовий альбом і піти з колективу на службу в церкву. Три роки Трофимов служив іподияконом (півчим регентом) в одній з московських церков. При цьому діяльність у шоу-бізнесі Сергій не припинив, хоч і трохи змінив її спрямованість.

Сергію Трофимову не завжди легко жилося

З 1992 року Трофимов в якості музиканта співпрацює з поп-співачкою Світланою Володимирській, записуючи її дебютний альбом «мій Хлопчик». Альбом виходить у світ в 1993 році. Одночасно з цим Трофимов пише пісні на вірші власного твору і активно шукає виконавця для них. Вокаліст знаходиться в 1994-м: пісні Сергія виконує Олександр Іванов, записуючи альбом «Грішної душі печаль».

«Аристократія смітника»

1994 рік стає для Сергія Трофімова переломним. Не всі пісні, написані Трофімовим, взяв тоді в роботу Олександр Іванов. Пісня «От і все, сказав мудрець і в воду канув» була забракована Олександром, і Трофимов вирішує показати її Степану Разіну. Разіну пісня сподобалася, і він пропонує допомогу в її розкрутці. Ставши продюсером Трофімова, Разін переконує його в необхідності продовження роботи в такому стилі. У підсумку Сергій протягом місяця створює хіти «Б’юся як риба», «Про рекламу», «В таку пітьму», «Василь», «Братва», «Алкаш», які лягають в основу альбому «Аристократія смітника» (1995). Сергій починає концертні виступи в новому амплуа під сценічним псевдонімом Трохим, міцно закріпленими за ним з тих пір.

Сергій Трофімов — Ати-бати Продовжує Трохим і роботу з іншими виконавцями в якості сесійного музиканта: у 1995 році виходять у світ пластинки Світлани Алмазова «В десяточку» Кароліни «Мама, все ОК», записані за участю Сергія, а в 1996 році – «Голос» Алли Горбачової. За цей час Сергій Трофімов встигає випустити і кілька альбомів Трохима – «Аристократія смітника-2», «Ех, я б жив». Пісні Трофімова також звучать у виконанні Лади Денс, Миколи Носкова, Вахтанга Кікабідзе. У 1998 році Сергій випускає другий альбом Кароліни «Королева», альбом Трохима «Аристократія смітника-3» та сольний альбом неавторских пісень «Вісті з колючого далека», активно гастролює по Росії і за кордоном. У 1999 році Трохиму пропонують написати музику до кінофільму «Нічний перехрестя». У листопаді Трохим стає одним з перших російських шансоньє, запрошених на телебачення – він виходить на «Музичний ринг» проти «батька російського шансону» Михайла Круга.

Визнання в Росії та за кордоном

У 2000 році Сергій Трофімов здійснює поїздку в охоплену другим конфліктом Чеченську республіку, виступаючи з концертами перед солдатами. У тому ж році Сергій увійшов в Опікунську раду ГУЇН Росії, ставши заступником його голови. Крім громадської діяльності і концертних виступів, Трофимов активно пробує себе в літературі, випускає кілька збірок віршів. У 2001 році Сергій стає членом спілки письменників Росії, в 2005 поет стає лауреатом Всеросійської літературної премії імені Суворова, трохи пізніше виходить у світ найповніше на той момент збори віршів «240 сторінок».

Трохим в 2005м році відзначив десятиліття творчої діяльності

В рамках святкування 10-річного ювілею творчої діяльності Трохима у 2005 році в Кремлівському палаці проходять два великих сольних концерти музиканта з участю відомих естрадних виконавців – друзів і соратників Трохима: А. Розенбаума, А. Маршала, А. Іванова, Т. Овсієнко, Ст. Маркіна, В. Понаровської та ін.

З 2007 року Сергій Трофімов протягом чотирьох років стає лауреатом музичної премії «Золотий грамофон». У 2008 році Трохим дебютує в кінематографі, знявшись у серіалі «Платина-2».

Сергій Трофімов з родиною

У 2010 році Сергій Трофімов відправляється на тривалі гастролі в США, після повернення з яких співак отримує почесне звання заслуженого артиста Російської Федерації.

У 2012 році в Кремлі відбулися ще два великих аншлагові концерти Трохима, присвячених сорокапятилетию артиста – сольний 21 квітня і з участю друзів 22 квітня. Привітати шансоньє з ювілеєм прийшли В. Кобзон, А. Розенбаум, А. Іванов, Ст. Пресняков, А. Варум, М. Шуфутинський і інші зірки російської естради.

В даний момент Сергій веде роботу над своїм сімнадцятим номерним альбомом, активно гастролює по Росії і СНД. Не залишає Трохим і суспільно-політичну діяльність — у 2012 році співак став довіреною особою Володимира Путіна.

Сергій Трофімов (Трохим) «Бубль-Гум»

«Сергій Трофімов збирає друзів»

З 2004 року Трохим проводить щорічний музичний фестиваль, спрямований на підтримку і розвиток молодих виконавців. Фестиваль отримав назву «Сергій Трофімов збирає друзів». Місце проведення його незмінно ось вже майже десять років – це місто Навашино Нижегородської області. Ідея фестивалю належить самому Трохиму, його з ентузіазмом підтримали друзі та учасники форуму офіційного сайту співака.

Завдяки цьому фестивалю багато талановитих, але не мають широку популярність виконавці отримують можливість представити свою творчість досить широкому колу глядачів. Крім того, фестиваль насичений живий, доброзичливою атмосферою невимушеного спілкування між виконавцями і слухачами, Трохимом і його прихильниками. Невід’ємною частиною фестивалю є вогнище – звичайний багаття, навколо якого Трохим і всі бажаючі, співають пісні під гітару по колу. Фестиваль проводиться на травневі свята, і участь у ньому абсолютно безкоштовне.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: