Ім’я: Сергій Стіллавін

Дата народження: 17 березня 1973 р. (43 роки)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: Ленінград р.

Діяльність: радіоведучий

Вага: 110 кг

Зріст: 184 см

Біографія Михайла Кожухова

Дитинство і юність Сергія Стіллавіна

Рідним містом популярного радіоведучого Сергія Валерійовича Стіллавіна (Михайлова) є Ленінград, зараз працює аналітиком. Батьки Сергія розлучилися, коли хлопчикові було 7 років, і він ріс із мамою Вірою Олександрівною, а виховання отримав у бабусі і дідуся.

Сергій Стіллавін почав свою журналістську кар'єру в газеті

У дитинстві Сергій був серйозно захоплений технікою і кіно, тому він відвідував дитячу кіношколу, а улюбленим періодичним виданням був журнал про техніку та технології «Наука і життя». Всерйоз захоплюючись технікою, Сергій займався винахідництвом і, починаючи з 12 років, активно посилав плоди своїх трудів журнал «Юний технік», але ні один з винаходів юного Стіллавіна відгуку керівництва журналу не знайшло, тим не менш Сергій продовжував листування з виданням аж до 1989 року.

У старшій школі Сергій потрапив до школи з математичним ухилом, але оскільки математика завжди давалася йому з працею, провчився в ній всього рік, і потім повернувся в загальноосвітній навчальний заклад. Після закінчення школи Сергій Михайлов став студентом факультету філології педагогічного університету ЛДУ, але диплома цього Вузу так і не отримав.

Перші кроки Стіллавіна в журналістиці

Кар’єра журналіста почалася в 1993 році, коли Сергій отримав першу роботу кореспондента в газеті «Слов’янський базар». Після того, як видання закрилося, протягом місяця працював продавцем, потім працював у газеті «Нерухомість Петербурга». Перехідним моментом у кар’єрі Стіллавіна можна по праву вважати 1995 рік.

Саме тоді Сергій переходить працювати на радіо, а саме — на популярну тоді пітерську радіостанцію «Модерн», де його колегами були Дмитро Нагіев, Сергій Рост, Алла Довлатова, Олександр Шенгелія та ін Тоді ж у 1995 році відбулося доленосне знайомство з Геннадієм Бачинським, який також починав на «Модерні». Спочатку Сергій робив для радіостанції програму про нерухомість, а потім – інформаційні блоки та передачі.

Бачинський і Стіллавін — Субтитрів (Валерія) Полюбився слухачам радиотандем Бачинського і Стіллавіна вперше з’явився в радіоефірі на хвилях радіо «Модерн» в 1996 році в програмі «Два в одному». А в 1998 році дует вже домігся повсюдної популярності. У 1999 році відбулися перші гастролі в Омськ, а в 2000 році вийшов диск з піснями «Субтитрами», які і принесли Бачинскому і Стиллавину першу хвилю популярності.

Дует Бачинський і Стіллавін

У 2001 році радіостанція «Модерн» була закрита, а Бачинський і Стіллавін як склався творчий дует вирішили переїхати в Москву, де почали роботу на «Русском радіо». З 2002 по 2007 рік радіоведучі працюють у ранковій програмі «Два в одному» на радіостанції «Максимум», а з 2007 року — на всеросійській радіостанції «Маяк».

Стіллавін і Вахідов рятують людей — Великий тест-драйв Робота з Геннадієм Бачинським – важливий етап у творчому житті Стіллавіна, разом вони роблять не тільки якісні радіопрограми, а також беруть участь у ряді телевізійних проектів. У 2007 році дует коментує програми Першого каналу «Король рингу» та «Стінка на стінку», ведуть передачі «Голі стіни» на ТНТ, «Шоу Бачинського і Стіллавіна» на MTV, телешоу «Правила зйому». Їх дружба і спільна плідна робота тривала до 12 січня 2008 року. В цей день Геннадій Бачинський помер в результаті автомобільної аварії.

Радионаграды і діяльність Стіллавіна без Бачинського

Радіоведучий Стіллавін є лауреатом кількох престижних премій і нагород:

— премія Попова – в категорії «Розважальна програма» отримано у 2000 році за ранкову програму «Два в одному» на радіо «Модерн»,

— Радионаграда «Радіоманія» вперше отримана в 2004 році, коли дует Стіллавін-Бачинський номінований в категорії «Приз слухацьких симпатій», потім – в 2007 році за «Найкраще ранкове шоу» і в 2008 році знову спільно з Бачинським як кращі ведучі програми. У 2010 році премією «Радіоманія» нагороджено шоу Стіллавіна «Народний продюсер» в номінації «Краща розважальна програма».

Унікальний дует Сергій Стіллавін і Геннадій Бачинський перестав існувати

У 2008 році Сергій стає ведучим програми «Золота качка» на телеканалі НТВ і продовжує свою діяльність ведучого радіо «Маяк». Серед проектів Стіллавіна – відоме ранкове шоу радіо «Маяк» «Сергій Стіллавін і його друзі», яке виходило в ефір до лютого 2012 року, «Програма П». В даний час Сергій веде програму «Вранці» разом з Владиславом Вікторовим (DJ Vitas) і Рустамом Вахидовым.

Особисте життя і сім’я Стіллавіна

Сергій Стіллавін має імідж ловеласа і підкорювача жіночих сердець, цей образ довгий час з успіхом культивувався в дуеті з Геннадієм Бачинським, який, навпаки, не раз говорив про те, як щасливий у шлюбі. Про те, який Стіллавін у повсякденному житті доводиться тільки здогадуватися, так як сам радіоведучий про своє особисте життя і про свої зв’язки не поширюється.

Про харизматичного ведучого відомо, що він був одружений кілька разів. У перший раз в Загсі Стіллавін опинився в 20 років, але цей шлюб не протривав довго. Більше про колишній дружині Стіллавін пресі нічого не розповідає, як, утім, і про те, чи перебуває він у відносинах зараз. Відомо, що у Сергія росте дочка Маша.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: