Ім’я: Сергій Смирнов

Дата народження: 2 травня 1978 р. (38 років)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: Москва

Діяльність: політик, громадський діяч

Біографія Сергія Смирнова

Сергій Віталійович Смирнов – куратор Держдуми в Кремлі (з вересня 2016), екс-глава апарату Громадської палати.

Новий кремлівський куратор Держдуми Сергій Віталійович Смирнов

Сергій Смирнов: ранні роки, спортивна кар’єра

Сергій Смирнов народився 2 травня 1978 року. Після закінчення школи Смирнов поступив в Московський прикордонний інститут ФЕДЕРАЛЬНОЇ служби безпеки по спеціалізації «юриспруденція».

Сергій тривалий період займався карате; в 1996 році завоював Кубок Європи.

А з 1998 по 2002 рік Смирнов очолював Асоціацію бойових мистецтв «ІМА-Ліанозово». До його основних обов’язків відносилось залучення підростаючого покоління до занять фізкультурою і спортом через організацію та відкриття спортивних гуртків, центрів, секцій та клубів, організація спортивних турнірів, змагань, конкурсів, фестивалів, а також агітація здорового способу життя і тренерська робота.

Сергій Смирнов пропагував спорт серед дітей

У 2002 році Смирнов був призначений генеральним директором некомерційного автономного ДЮСОЦ (дитячого юнацького спортивного оздоровчого центру) «ІМА». Цю посаду він обіймав до 2011 року.

Політична кар’єра Сергія Смирнова

Політичну кар’єру Смирнов почав у 2000-х роках. Він 3 рази був обраний муніципальним депутатом Ліанозовському районі столиці, останній раз – у 2004 році.

З 2004 по 2005 рік Сергій Смирнов керував відділенням загальноросійської громадської організації ВДО «Спортивна Росія».

У 2005 році чоловік брав участь у формуванні установчих організаційного з’їзду «Молода Гвардія Єдиної Росії». У 2007 році Смирнов став членом регіонального штабу організації. Крім того, 2007 рік приніс Сергію членство в Молодіжній палаті при Московській Гордуме і посаду заступника голови секції по спорту, фізкультури та туризму.

У 2011 році Сергій Віталійович був призначений на посаду керівника ДБУ Центру соцактивности «Молоді Москвичі» в Департаменті молодіжної та сімейної політики Москви (знаходився в підпорядкуванні у віце-мера Людмили Швецової). Займаючи цю посаду, він був ініціатором багатьох він яскравих проектів, у тому числі «Московських молодіжних праймеріз». Метою даного заходу було виявлення креативних, сміливих та ініціативних лідерів серед молоді. Охоплення учасників проекту склав більше 2500 осіб, 26 з яких у підсумку стали депутатами Муніципальних зборів.

Ще одним значущим проектом був «Московський донор» – організація і проведення дня донора крові в московських вузах. В рамках заходу кров здали понад 2000 учнів.

Акція «Мосдонор» була проведена з ініціативи Сергія Смирнова

У 2013 році Сергій Смирнов очолив московський Департамент молодіжної та сімейної політики в Новомосковському і Троїцькому адміністративних округах столиці. З 2013 по 2014 рік Смирнов працював начальником управління молодіжної культурної політики в Московському департаменті культури Західного адміністративного округу.

У 2014 році Сергій отримав посаду заступника керівника Росмолоді. Роботу Смирнова на даній посаді курирував заступник начальника управління внутрішньої політики Тимур Прокопенко. Отриманий досвід дозволив йому отримати посаду Першого керівника молодіжного табору «Таврида» в Криму.

Пізніше Смирнов очолив апарат Громадської палати РФ, де займався законопроектною роботою і отримав достатньо навичок для служби в Держдумі. Значимим досягненням Смирнова на даній посаді є старт формату «нульових читань законопроектів, тобто громадської експертизи та обговорення найбільш значущих ініціатив в Палаті.

Сергій Смирнов очолював Громадську палату РФ

Також він брав участь в обговоренні законів про територіях випереджаючого розвитку, про соціально-орієнтованих НКО, про поправки до податкового кодексу та законопроекту про захист лісогосподарств. В його прямі обов’язки також входило формування громадських рад при відомствах і міністерствах і соціальних спостережних комісій у в’язницях.

19 вересня 2016 року Сергій Смирнов був призначений на посаду заступник голови управління президента рф з внутрішньої політики з відповідальністю за взаємодію з Федеральним зборами. Іншими словами, Сергій став куратором російського парламенту, змінивши на цій посаді Радія Хабірова.

Сергій Смирнов – політик сьогодні

Смирнов є володарем класного чину державного радника III класу.

Сергій Смирнов про «перезавантаження» громадських рад За словами секретаря Громадської палати Бречалова, під початком Смирнова «відбулася перезавантаження громадських рад» в органах влади, а в Палаті було проведено досить багато сумлінних нульових читань законопроектів та слухань. Він має достатньо знань, досвіду і є ефективним, відповідальним і компетентним експертом для посаді куратора парламенту.

Примітно, але попередній куратор Кремля – Радій Хабров – залишив посаду за власним бажанням», і Радченко Ганна Федорівна, також пішла з посади керівника Громадської палати РФ за власним волевиявленням, перед тим як на ці посади був призначений Сергій Смирнов.

Попередник Сергія Смирнова – Радій Хабіров

Опозиція бачить у Смирнова абсолютну протилежність його попередникові Хабирову. Вони вважають його занадто молодим для такої посади, і бачать його дійсне призначення в заняттях молодіжними питаннями.

В апараті адміністрації президента Смирнова вважають протеже Прокопенко Тимура (заступник начальника управління АП з внутрішньої політики).

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: