Ім’я: Сергій Ситников

Дата народження: 18 січня 1963 р. (53 роки)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: Київ

Діяльність: політик

Вага: 95 кг

Зріст: 176 см

Біографія Сергія Ситникова

Сергій Костянтинович Ситніков – російський державний діяч, в минулому – заступник керівника Россвязьохранкультури (2007-2008 рр.) і Россвязькомнадзора (2008). Ситніков обіймав посаду керівника Федеральної служби з нагляду у сфері зв’язку протягом 4-х років, а в квітні 2012 року Сергій Костянтинович зайняв крісло губернатора Костромської області.

Губернатор Костромської області Сергій Ситников

Початок кар’єри Сергія Ситникова

Сергій Ситников з’явився на світ в Костромі 18 січня 1963 року. Отримав педагогічну освіту на істфаці Подільського педагогічного інституту. Після закінчення Вузу Сергія Костянтиновича призвали в армію. Після демобілізації в 1987 Сергій Ситников почав працювати в Костромському обласній раді ВЛКСМ на посаді секретаря, де пропрацював аж до 1991 року.

У 1991 році Ситніков потрапив в штат ЗМІ – він був редактором молодіжної газети «Молодий ленінець». Трохи пізніше видання було перейменовано у відповідності з вимогами нового часу, отримавши назву «Молодіжна лінія».

Будучи активним громадсько-політичним діячем, а також маючи в арсеналі педагогічну освіту, у 1992 році Сергій Ситников отримав посаду голови комітету у справах молоді, сім’ї та дитинства Костромської обласної адміністрації. Після того, як на пост губернатора був призначений Володимир Шершунов, Ситніков зберіг своє місце в комітеті і пропрацював на цій посаді до 1998 року. Найяскравішою подією за час його перебування на посаді голови комітету у справах молоді стало проведення фестивалю авторської пісні в 1996 році.

Сергій Ситников у сфері телерадіомовлення

У 1998 році Ситніков зайняв керівну посаду директора костромської держтелерадіокомпанії. За 4 роки перебування на посаді Сергій Костянтинович зміг вивести компанію на новий, професійний рівень: значно збільшився обсяг фінансування телерадіокомпанії, підвищилася якість видається в ефір контенту.

Кар'єрне зростання Сергія Ситникова почався з Костромської ДТРК

Значний кар’єрний ріст чекав Сергія Костянтиновича в 2002 році, коли той був призначений головою держтелерадіокомпанії «Янтар» в Калінінградській області, а також, за сумісництвом, заступником гендиректора Санкт-Петербурзького радіо «Балтика». При цьому Ситніков не залишив свій пост керівника Костромської ДТРК.

У 2004 Сергій Костянтинович став керівником Санкт-Петербурзького медіа-холдингу «Балтійська медіагрупа», до складу якого увійшли видання «Вечірній Петербург», «Зміна» і «Радіо Балтика». За час правління холдингом Ситніков став одним з організаторів Всеросійського фестивалю православного телебачення «Сім’я Росії».

Програма «Давидов. Індекс»: Сергій Ситников в студії Кар’єра Ситникова як керівника холдингу закінчилася у тому ж 2004 році, коли він змушений був повернутися в рідну Кострому і зайняти колишнє місце глави Костромської ДТРК. Інформацією про те, що спонукало Сергія Костянтиновича до даного рішення, преса не має. За одними даними, Ситніков покинув Петербург за сімейними обставинами, за іншими – в результаті рішення керівництва Всеросійської ДТРК.

Сергій Ситников і Роскомнадзор

У 2005 році Сергій Костянтинович розпочала політичну кар’єру, висунувшись у депутати обласної думи Костромської області за партійним списком «Єдиної Росії». Робота в обласній думі почалася з входження Ситникова в Комітет з регламенту.

У 2007 році Ситніков був змушений скласти депутатські повноваження у зв’язку з призначенням на посаду заступника голови Россвязьохранкультури, Бориса Боярскова. Нова посада передбачала негайне переїзд Сергія Костянтиновича в Москву.

На фото: Сергій Ситников

У 2008 році служба була перетворена в нове відомство – Россвязькомнадзор. Після реструктуризації заступником глави раніше значився Сергій Ситников. Вже через кілька місяців відомство зазнало нових змін. Указом Дмитра Медведєва Россвязькомнадзор знову був перейменований – на цей раз в Роскомнадзор.

У грудні 2008 року Сергій Ситников зайняв пост голови Роскомнагляду. Це призначення викликало широкий резонанс у пресі, адже раніше нагляд у сфері масових комунікацій припускав переважно технічний контроль. Сергій Ситников з його досвідом управління медіахолдингом був професіоналом в іншій галузі – в сфері медіаконтенту. Це означає, що з приходом його на посаду голови Роскомнагляду почалася нова ера ЗМІ.

Робоча зустріч Володимира Путіна і Сергія Ситникова В 2009 році Ситніков згадувався в пресі як борець за збереження конфіденційності особистих даних. Під час його керівництва відомство вело активну боротьбу з сайтами, які займалися поширенням особистої інформації про громадян РФ.

Сергій Ситников веде особистий прийом населення

Пізніше Сергій Ситников зробив ще одну заяву, що викликала бурю невдоволення серед інтернет-користувачів. Глава Роскомнадзора заявив, що адміністрація сайтів повинна нести відповідальність не тільки за інформацію, яка міститься на інтернет-ресурсі, але і за коментарі читачів. Ситніков мав на увазі, що всі коментарі повинні проходити ретельну модерацію на предмет наявності «зловживання свободою масової інформації», а коментарі, що не пройшли цензуру, повинні бути видалені.

На фото: Сергій Ситников і міністр спорту Віталій Мутко

У 2010 відомство під керівництвом Сергія Костянтиновича розробив алгоритм модерування сайтів, згідно з яким Роскомнадзор повинен був перевіряти коментарі на наявність протиправних висловлювань, а адміністрація сайту зобов’язана була видаляти або редагувати зазначені коментарі протягом 24 годин після виявлення.

2012 рік: Сергій Ситников призначений губернатором Костромської області

Ситніков пішов з Роскомнадзора в 2012 році, в зв’язку з тим, що губернатор Костромської області Ігор Слюняєв був достроково відправлений у відставку президентом Дмитром Медведєвим. На звільнену посаду претендувало кілька кандидатів, але президент зупинив вибір на Ситникове. Щоб Сергій Костянтинович зміг приступити до своїх нових обов’язків, рішення президента повинно було отримати схвалення депутатів обласної думи. Депутати підтримали кандидатуру Ситникова, і 28 квітня 2012 року він офіційно вступив у повноваження керівника Костромської області.

Інавгурація Сергія Ситникова Напередодні виборів у травні 2015 року Ситніков звернувся до Володимира Путіна з проханням підписати його відставку для участі в майбутніх вересневих виборах. Президент підписав відставку, призначивши Ситникова тимчасовим керуючим областю. За результатами виборів Сергій Ситников набрав 65,62% голосів виборців і вдруге зайняв пост губернатора.

Особисте життя Сергія Ситникова

Про особисте життя Ситникова відомо небагато. Сергій Костянтинович не раз згадував про те, що його сім’я не любить публічності, тому його дружина, сестра і син зі своєю родиною дуже рідко з’являються в повідомленнях преси або на світських заходах у компанії губернатора.

Сергій Ситников інспектує медичні установи Костроми

Багато членів сім’ї Ситникова, зокрема, його дружина, успішно будують кар’єру в медичній галузі. Син Сергія Костянтиновича, Костянтин Ситников, пішов по стопах матері і закінчив біологічний факультет Подільського державно університету. Під час проходження аспірантури юнак працював вченим секретарем подільського Музею природи. Він, за словами батька, любить займатися наукою і дослідженнями, а не адміністративною діяльністю. Незважаючи на це, деякий час Ситніков-молодший обіймав посаду тимчасового керівника музею.

Саме це призначення і спричинило за собою великий корупційний скандал навколо Сергія Ситникова. Центр антикорупційних досліджень та ініціатив «Трансперенсі Інтернешнл – Р» побачив порушення в тому, що син губернатора працює на державній посаді, а отже, перебуває в підпорядкуванні свого батька. Таке положення справ може бути використано для проведення корупційних схем, тому губернатору забороняється мати родичів в будь-якому, навіть непрямому підпорядкуванні.

Сергій Ситников сьогодні

У 2016 році Сергій Ситников вів активну роботу з поліпшення рівня життя громадян Костромської області. Велику увагу він приділяв розвитку інфраструктури та будівництва доріг. Зокрема, було відремонтовано важливий відрізок дороги від кордону Кадыйского району до міста Макарьев.

У рейтингу губернаторів за ЦФВ Сергій Ситников – на останньому місці

Ситніков щільно займався налагодженням торгово-економічних зв’язків з іншими суьъектами РФ. Так як на території Костромської області розташований великий завод автокомпонентів, губернатор запропонував співпрацю чолі Республіки Татарстан Рустаму Миннихамнову – в Набережних Челнах знаходиться виробництво «КамАз».

Сергій Ситников – людина з великими амбіціями. У 2016 році він був одним з лідерів праймеріз від партії «Єдина Росія».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: