Ім’я: Сергій Селін

Дата народження: 12 березня 1961 р. (55 років)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: Воронеж р.

Діяльність: актор театру і кіно

Вага: 85 кг

Зріст: 176 см

Біографія Сергія Селіна

Сергій Селін – це талановитий актор, який зіграв за свою кар’єру у багатьох цікавих фільмах. Його ролі запам’ятовуються, його персонажам хочеться співпереживати. Саме тому ось уже багато років наш сьогоднішній герой є по-справжньому рідною для мільйонів телеглядачів у різних куточках СНД. Але якою людиною Сергій Селін є поза знімальним майданчиком? Як розвивалася його кар’єра до легендарної ролі Дукаліса, і якою стала після? Пролити світло на невідомі подробиці життя відомого актора ми спробуємо сьогодні.

Актор театру і кіно Сергій Селін

Ранні роки, дитинство і родина Сергія Селіна

Майбутній актор з’явився на світ у місті Воронеж 12 березня 1961 року. З ранніх років він відрізнявся жвавим характером, а тому зажив слави в своєму районі першим хуліганом. Його чудово знав місцевий дільничний, а тому приводи до районного відділку для нього завжди були чимось звичайним і буденним.

Вельми примітно, що після чергової хуліганської витівки Сергія Селіна навіть поставили на облік в дитячу кімнату міліції. Цікаво, чи міг хто-небудь тоді припустити, що непосидючий хлопчина якось сам стане міліціонером. Нехай і тільки кіношним…

Актор Сергій Селін народився в провінції

В якийсь момент, бачачи, що син йде по похилій, батьки Сергія Селіна вирішили направити його невгамовну енергію в більш мирне русло і записали його в місцевий оркестр. Тут він навчився чудово грати на ударних і духових інструментах, а також вперше відчув у собі нестримну тягу до мистецтва. Незабаром наш сьогоднішній герой почав займатися ще і в театральному гуртку. У цей період він почав часто виходити на сцену, мріючи, що одного разу надійде в театральний ВУЗ і стане справжнім актором.

Актор Сергій Селін: шлях до сцени

Ведений мрією про велику сцену, колишній хуліган відправився на прослуховування в Московський театральний інститут, проте провалив іспити. Після цього була довга служба в армії, де наш сьогоднішній герой брав участь практично у всіх постановках місцевої самодіяльності. Він грав на трубі, виходив на сцену в якості актора і, чуючи бурхливі оплески, думав про те, що з другої спробу вже точно зможе вступити в театральний.

тверезий спосіб життя — актор Сергій Селін Однак все вийшло трохи інакше. Друга спроба вступу в театральний ВУЗ (на цей раз ЛГИТМиК) виявилася не краще першої. А тому вже дуже скоро Сергій Селін почав втрачати надію. Повернувшись до Воронежа, він поступив в місцевий технологічний інститут, але провчився тут недовго.

Почекавши два роки, наш сьогоднішній герой залишив ВУЗ і знову наважився вирушити на іспити театрального інституту. З третьої спроби бажана висота йому все-таки підкорилася. Сергій Селін став студентом ленінградського державного інституту театру, музики і кінематографії, а паралельно з цим влаштувався двірником, щоб хоч якось забезпечити себе грошима.

Кар’єра актора Сергія Селіна

У 1987-му році талановитий молодий актор отримав нарешті заповітну скориночку театрального Вузу і став виступати в ленінградських театрах. Зніматися в кіно наш сьогоднішній герой почав дещо пізніше – в 1990-му році. Дебютною роллю для Сергія Селіна став фільм «Бакенбарди», в якому акторові дісталася епізодична роль.

Згодом воронезький актор почав зніматися і в інших російських фільмах. Вельми примітно, що на початку дев’яностих йому переважно діставалися ролі міліціонерів, охоронців, ув’язнених, катів та інших неоднозначних особистостей.

Розмова Сергія Селіна з пранкером — Дукалис (МАТ!) Перша по-справжньому яскрава роль прийшла до актора в 1997-му році. Саме тоді фактурний актор був затверджений на роль міліціонера Дукаліса в серіалі «Вулиці розбитих ліхтарів». Даний проект дуже скоро придбав культовий статус і став однією з найбільш популярних телевізійних стрічок свого часу. Разом з успіхом серіалу популярність прийшла і до Сергія Селіна. Вельми примітно, що відомий Дукалис за опитуванням телеглядачів, до цих пір є самим популярним і впізнаваним персонажем того телепроекту.

Сергій Селін — Дукалис

Згодом наш сьогоднішній герой ще неодноразово повертався до ролей міліціонерів, оперативних працівників та інших правоохоронців. Грати ж самого Дукаліса акторові доводилося ще в двох різних телевізійних серіалах («Забійна сила» і «Опера»). Він працював разом з такими акторами, як Костянтин Хабенский,Андрій Федорцов,Олексій Нілов, Борис Клюєв. Повернутися до ролі оперативника, але вже під своїм власним ім’ям, Сергію Селіну довелося також у серіалі «Ливарний, 4», який вийшов на екрани в 2007-му році і знімається і понині.

Актор Сергій Селін з другою дружиною

Що стосується інших ролей нашого сьогоднішнього героя, то в цьому контексті варто відзначити той факт, що актор чудово уживається як комедійних, так і драматичних проектах. Він знімався у військових фільмах «Тиха застава» і «Російський переклад», грав в комедійних стрічках «З Новим роком! З Новим щастям!» і «Викрутаси» і навіть встиг взяти участь у кількох ліричних картинах («Вибір моєї матусі» та ін).

Проте все ж найбільша популярність прийшла до Сергія Селіна разом з ролями служителів правопорядку. Саме ці акторські роботи принесли нашому сьогоднішньому герою Орден Дружби (2011) і звання Заслуженого артиста Російської Федерації (2006).

Вельми примітно, що одного разу актор навіть взяв участь у запису пісні «Ти мене не дістанеш», в якій розповідалося про складну долю російських міліціонерів.

Сергій Селін сьогодні

В даний час у виробництві знаходиться відразу п’ять нових фільмів за участю Селіна. Найбільш визначними з них є стрічки «Траса» і «Братани-4», в яких акторові дісталися провідні ролі.

Особисте життя Сергія Селіна

Першою дружиною Сергія стала актриса Лариса Селіна, яка відзначилася в одному з епізодів «Ментів», а згодом працювала в якості імпресаріо свого чоловіка. Разом знаменитості прожили близько двадцяти років, однак у 2008-му році все-таки подали на розлучення. У першому шлюбі на світ з’явився старший син актора Прохор.

Селін з першою дружиною і сином

В даний час наш сьогоднішній герой одружений другим шлюбом. Його новою дружиною є Ганна Селіна – співробітниця податкової служби. Від другої дружини у актора є двоє дітей – донька Марія та син Макар.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: