Ім’я: Сергій Сафронов

Дата народження: 30 вересня 1982 р. (34 роки)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: р. Москва

Діяльність: ілюзіоніст, провідний

Вага: 85 кг

Зріст: 180 см

Біографія Сергія Сафронова

Сергій Володимирович Сафронов, сценарист і виконавець масштабних і динамічних трюків світового рівня, один з трьох знаменитих братів, визнаних кращими ілюзіоністами в Росії згідно рейтингу авторитетного журналу Forbes і стали членами Міжнародного Клубу Магів в Нью-Йорку.

Разом зі своїм братом-близнюком Андрієм, майбутній маг і чарівник Сергій Сафронов, з’явився на світ 30 вересня 1982 року в столиці Росії. До того часу в родині військових інженерів вже був п’ятирічний синочок Ілля. У 16 років він захопився иллюзионным жанром, демонстрував фокуси батькам, молодшим братам, які незабаром приєдналися до його виступів. Так народилося стало брендом тріо «Брати Сафронови».

Сергій Сафронов - знаменитий російський ілюзіоніст

Сьогодні в арсеналі Сергія десятки неймовірних, унікальних, небезпечних, шокуючих і видовищних номерів, викликають захват у глядачів. Брати опанували практично всіма класичними трюками. Виконують знамениті фокуси легендарного американського медіума Гудіні, провідного мага сучасності Девіда Копперфільда, який зіграв важливу роль у виборі їхньої професії, ексклюзивні фокуси і постановки власної розробки з застосуванням новітніх прогресивних технологій. Працюють професійно, витончено, красиво і сміливо, на межі людських можливостей, іноді, з елементами ризику, вторгаючись в нематеріальну сферу.

Дитинство і родина Сергія Сафронова, робота в «Єралаші»

У формуванні тяги Сергія і братів до творчості велику роль відіграла їхня мати. В юності вона мріяла стати актрисою, тому із завидною наполегливістю реалізовувала в дітях своє неосуществившееся прагнення до мистецтва – водила їх на кастинги, записувала в гуртки, змушувала вчитися грати на піаніно. В результаті Сергій працював у рекламі, активно брав участь в шкільних театралізованих постановках, у зйомках для кіножурналу «Фітіль», озвучуванні близько ста мініатюр для дитячого гумористичного кіножурналу «Єралаш».

У свою чергу, батько, як гравець у хокей, виховував у дітях командний дух і розуміння того, що досягати результату в будь-якому починанні слід спільно – поодинці шайбу не заб’єш. Тому вони і досі завжди разом, піклуються один про одного і практично ніколи не конфліктують.

Фокусник Сергій Сафронов з дружиною Марією

За визнанням самого героя, у школі він вчився погано (на «двійки» і «трійки»). Тому директор школи після 9-го класу порадив їм з братом не йти в 10 і 11 клас, а вступити в естрадно-циркове училище, що вони і зробили. І за це Сергій йому безмежно вдячний. Після закінчення даного навчального закладу директор школи їм знову допоміг – дозволив проводити підготовку фокусів в актовому залі і кабінеті праці, де були їм необхідні інструменти. До Дня вчителя хлопці тоді підготували і показали кілька своїх трюків.

Крім циркового, Сергій має другу освіту – актор театру і кіно. Він грав в «Современнике» (з 4 до 11 років), у дитячому театрі Наталії Бондарчук «Бембі», в театрі «Вернісаж» (з 16 до 20 років).

Фокусник – Сергій Сафронов

Початком кар’єри Сергія і його братів прийнято вважати 2002 рік, коли вони в телепередачі «Що? Де? Коли?» на Першому каналі показали в прямому ефірі своеэффектное фаєршоу «Спалення живцем» і потрясли знавців. Брали участь у створенні разом з Олександром Цекало трюків для мюзиклу «12 стільців», в концертних виступах хеві метал-груп Warlock, UDO, створеної Сергієм Шнуровим групи «Ленінград», супроводжували своїми номерами концерти інших зірок шоу-бізнесу, на ТБ Швейцарії показали трюк «Телепортація людини з Женеви в Монтре».

Протягом 2003 року майстер магії і перевтілення брали участь у телепередачах «Чудо-люди», «Ви – очевидець», показуючи трюки прямо на вулицях Москви, навчали бажаючих фокусів у «Школі чарівництва». У 2005 році Сафронови брали участь у передачі з видатним екстрасенсом сучасності Урі Геллером, в 2007 – з Михайлом Пореченковим в «Битві екстрасенсів», 2012 – шоу «Україна чудес».

Їх виступи з левитацией, проходженням крізь дзеркало, розпилюванням, звільненням з гамівної сорочки, зникненням автомобіля змушують повірити в чудеса. Роботи справжніх професіоналів вражають масштабністю, восторгают і шокують кожного. Неможливо не відчути шок, якщо прямо на твоїх очах під вантажівкою, який рухається по міській магістралі з шаленою швидкістю, зникає сидів на стільці Сергій, а потім з’являється з проїжджаючої машини. Або як не захоплюватися талантом російських ілюзіоністів, які змусили зникнути монументальний київський пам’ятник «Батьківщина-мати». Девід Копперфільд в Нью-Йорку показував фокус із зникненням статуї Свободи всього один раз, вночі, а брати Сафронови продемонстрували свій грандіозний трюк вдень, причому з поля зору зникла сама жінка зі щитом і мечем, а її постамент і ведуча до нього сходи залишилися видимими.

Сергій і його брати не зупиняються на досягнутому, постійно вдосконалюють свою високу майстерність, оновлюють і створюють нові ілюзії.

Особисте життя Сергія Сафронова, фокусник сьогодні

Зі своєю дружиною Марією Сафронов познайомився на авторському проекті «Чудо-люди». Вона була продюсером передачі. Цікаво те, що в їх зустрічі був присутній елемент містики. Як зазначав Сергій в одному з інтерв’ю, напередодні знайомства він побачив Машу в своєму сні, причому дуже детально, аж до кольору спідньої білизни.

Донька Сергія та Марії Сафронової Аліна

Сафронов завжди прагнув не змішувати особисте життя і роботу, але все одно їх щоденне спілкування неминуче переросло в службовий роман – навіть її недоліки він став сприймати як переваги, вони йому подобалися і розчулювали (наприклад, відсутність манікюру і покусані нігтики).

У 2011 році молоді люди одружилися, і у них народилася донька Аліна. У пари є син. Він народився справжнім богатирем вагою 4,5 кілограмів, коли дочці було рік і вісім місяців. Звістку про появу на світ свого спадкоємця Сергій отримав на зйомках під час виконання складного і небезпечного трюку «Збивання поїздом». Назвали сина Володимиром, на честь дідусів – так звуть батьків Марії та Сергія.

Брати Сергія Сафронова

Старший брат Ілля і брат-близнюк Андрій ще не одружені та не відчували радість батьківства, але з задоволенням приділяють увагу племінникам.

У Мережі з’явилася інформація про існування у Сергія коханки, якою нібито є співачка Оксана Колмакова, і навіть повідомлення про те, що його дружина Маша вдалася до чорної магії, щоб повернути чоловіка в лоно сім’ї.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: