Ім’я: Сергій Пускепаліс

Дата народження: 15 квітня 1966 р. (50 років)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: р. Курськ

Діяльність: театральний режисер, актор

Вага: 78 кг

Зріст: 183 см

Біографія Сергія Пускепалиса

Дитинство і родина Сергія Пускепалиса

Сергій народився в Курську. У нього в крові литовські і болгарські корені, з-за цього його характер виявився сумішшю практично протилежних темпераментів. Батько був геологом, тому довгий час хлопчик жив на Чукотці в місті Білібіно.

Після школи Сергій вступив у Саратовське театральне училище. Він потрапив на курс Юрія Кисельова.

Вечірній Ургант [Найкращі моменти] — Сергій Пускепаліс та Анатолій Білий в ролі метросексуаллов Відслужив на флоті, в 1988-му році він повернувся в званні старшини першої статті. Він влаштувався в ТЮГ міста Саратова, яким керував той же Юрій Кисельов.

Початок кар’єри Сергія Пускепалиса

Під крилом свого вчителя Пускепаліс через десять років був уже заслуженим артистом. Найвідоміші постановки з його участю – «Ці вільні метелики» і «Одруження Белугина», де він виконав головні ролі.

Сергій завжди мріяв про надходження в ГІТІС і вступив в цей інститут в кінці дев’яностих готовий, потрапивши на курс Петра Фоменко. На канікулах студент разом з самарськими акторами брав участь в постановці різних п’єс. Серед учасників цих проектів був сценарист і драматург Олексій Слаповський. Так з’явився незвичайний молодий самарський колектив «Понеділок», який виступав на різних сценах. Режисером був Пускепаліс. Він нерідко співпрацював з Слаповским.

Сергій Пускепаліс відомий як режисер, і як актор

Свій дипломний спектакль «Двадцять сім», випускник РАТІ також поставив за п’єсою Слаповского. Він виявився дуже вдалим, тому був представлений на фестивалі «Балтійський дім».

Сергій Пускепаліс — режисер

Сергію вдалося попрацювати під керівництвом Петра Фоменко, він був асистентом режисера при постановці вистави «Єгипетські ночі».

У 2002-му році Пускепалисом був поставлений спектакль «Життя прекрасне». Глядачам він представив свою роботу на сцені Театру драми і комедії Камчатки.

Протягом чотирьох років, починаючи з 2003-го року, Сергій працював на посаді головного режисера в Театрі драми міста Магнітогорська. За ці роки він поставив низку вистав: «Сирена і Вікторія», «Володя», «Любов до ближнього», «Виконавець бажань», «Козячий острів» та ін.

С. Пускепаліс, С. Безруков/«Перше і друге пришестя» репетиція Свої постановки він так само представив на сценах академічного театру драми міста Магнітогорська, державного камерного театру міста Табакова та ін.

З середини 2009-го по лютий 2010-го Пускепаліс в академічному театрі драми міста Ярославля обіймав посаду головного режисера. На його сцені він поставив у 2009-му році «З коханими не розлучайтеся», а через рік — «Три сестри».

Фільмографія Сергія Пускепалиса

Кіно довгий час не було частиною творчого життя Сергія. 2003-го він з’явився в епізоді кінокартини «Прогулянка», яка була знята Олексієм Учителем.

Коли ж його син Гліб брав участь у зйомках фільму «Коктебель» у Олексія Попогребського, Сергій познайомився з цим режисером.

Сергій Пускепаліс у фільмі Метро

У 2006-му році Попогребський почав шукати акторів на ролі для своєї чергової картини «Прості речі», і він запропонував знятися в головній ролі Пускепалису. Той прийняв пропозицію і зіграв лікаря-анестезіолога Сергія Маслова.

Віра Сторожева запросила Сергія на головну роль в мелодраму «Скоро весна» на роль Павла. А завдяки рекомендації Олексія Попогребського актор зіграв головну роль (Сергій Ніколаєв) у фільмі «Спроба Віри» режисера Артема Антонова.

Роль Сергія Глибіна

У 2010-му році Сергій знову був запрошений на головну роль у картину Олексія Попогребського з незвичайною назвою «Як я провів цим літом». За сюжетом дві людини різних формацій та віку змушені жити поруч, тут же порушена одвічна проблема взаємини батьків і дітей. Сергій зіграв колишнього начальника полярної станції. Другу головну роль зіграв Григорій Добригін. Його герой – практикант-стажер Павло.

Зйомки йшли на цій полярної станції на півночі Чукотки протягом трьох літніх місяців. Саме це і дозволило фільму бути дуже близьким до реальності. Погодні умови, не дивлячись на літо, були дичайшими. Під час зйомок група мало не залишилася без недешевої апаратури, коли раптом під воду пішла машина – «Урал». Багато тоді відчували тваринний страх перед стихією і природою. Нерідко доводилося відганяти від станції ведмедів, для цього використовували палаючі головешки. Крім того знімальна група не раз тягала по скелях важке обладнання і плавав на надувному човні по океану.

Сергій Пускепаліс в Джаз-Сінемі Фільм вийшов незвичайним, але глядачі його прийняли з захопленням. Відзначив цю картину і Берлінський кінофестиваль, на якому виконавці головних ролей отримали призи «Срібний ведмідь».

Сергій Пускепаліс сьогодні

У 2011-му році актор з’явився в чотирьох фільмах, найбільш помітні серед них – це «Мій хлопець – ангел» і «Сибір. Монамур». У 2012-му році він знову знявся в декількох картинах: «Метро», «Розлучення», «Життя і доля». У 2013-му році він зіграв капітана держбезпеки в телесеріалі «Крик сови», а з араз працює над зйомкою кінокартини «Чорне море». Пускепаліс між зйомками працює помічником Табакова у його театрі.

Особисте життя Сергія Пускепалиса

Для Сергія завжди важливо підтримувати зв’язок з сім’єю – дружиною і сином. Будинок для нього завжди багато значив. Навіть перебуваючи на зйомках або у відрядженні, він намагається влаштувати там своєрідне «лігво». Зараз уся родина постійно проживає в Желєзноводську. Син закінчив РАТІ.

Переїжджати остаточно в столицю Пускепаліс не бажає, хоча квартира там у нього є. Це місто він вважає дуже метушливим, а крім того — невиправдано дорогим. Останнім часом Сергій багато працює в Москві. Нещодавно він відкрив там свій ресторан, назвавши його «ПММ». Основна мета — створити респектабельне чоловіче місце.

У дитинстві Сергій мріяв про професію військового льотчика. Сьогодні у нього багато друзів серед людей цієї професії.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: