Ім’я: Сергій Полонський

Дата народження: 1 грудня 1972 р. (44 роки)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: Ленінград р.

Діяльність: підприємець

Вага: 97 кг

Зріст: 195 см

Біографія Сергія Полонського

Сергій Полонський – це ще один відомий російський бізнесмен, життя і доля якого цілком можуть служити прикладом для наслідування. Вся його біографія – це одне нескінченне рух вгору. Він дерся до вершин девелоперського бізнесу, щоб одного дня опинитися на самій його вершині.

Але яких зусиль коштував цей підйом до захмарних висот? Зрозуміти це вам допоможе підготовлена нами біографічна стаття, присвячена одному з найуспішніших підприємців в сучасній Росії.

Ранні роки, дитинство і родина Сергія Полонського

Сергій Полонський народився 1 грудня 1972 року в Ленінграді (Санкт-Петербург). Його батько був за національністю євреєм. До даного народу належали також багато інші родичі по батьківській лінії. Незважаючи на це, у всьому іншому сім’я Полонського була звичайнісінькою російської сім’єю. Сергій закінчив загальноосвітню школу №99, а після цього відправився служити у повітряно-десантні війська радянської армії.

Але справедливості заради, варто відзначити, що «радянської» армія продовжувала залишатися недовго. У 1990 Сергія закликали в армію, а вже півтора року Радянський союз і канув у лету. Цей момент Полонський застав в Кутаїсі, де розташовувалася його десантна бригада. Через деякий час війська були перекинуті в район Цхінвалі, де довгий час перебували в самому епіцентрі тільки що спалахнув конфлікту між Південною Осетією і Грузією.

Повне відео бійка Лебедєва і Полонського. Після повернення в Росію, Сергій Полонський почав будувати плани на майбутнє. Він встиг попрацювати в різних галузях, проте вже незабаром вирішив почати свій власний бізнес.

У 1994 році разом зі своїми приятелями Артуром Кириленко і Наталею Павлової наш сьогоднішній герой створив компанію «Строймонтаж», яка спочатку займалася оздоблювальними роботами, проте вже незабаром стала активно розвиватися також і в галузі будівництва. У 1996 році фірма взялася за будівництво свого першого підрядного будинку. Даний момент ознаменував початок нової глави в житті нашого сьогоднішнього героя.

Кар’єра Сергія Полонського у світі бізнесу

До кінця дев’яностих років компанія «Будмонтаж» стала одним з найбільших гравців на ринку нерухомості Санкт-Петербурга. У 2000 році фірма Сергія Полонського стала освоювати також і московський ринок. У цей період «Строймонтаж» реалізував кілька неординарних проектів в будівельному секторі російської столиці, чим заслужив повагу в середовищі ділових партнерів і клієнтів.

У 2004 році московське підрозділ компанії «Будмонтаж», яким керував Сергій Полонський, провела ребрендинг і стало називатися Mirax Group. У свою чергу петербурзький «Строймонтаж» залишився за Артуром Кириленко, проте вже шість років потому збанкрутував.

Справи нашого сьогоднішнього героя в свою чергу завжди йшли значно краще. У тому ж 2004 році підприємець взявся за безпосередню реалізацію проекту «Вежа Федерація», яка згодом стала головним символом Mirax Group, а разом з тим і всієї Москви. Паралельно з цим компанія також реалізувала кілька інших яскравих проектів у сегменті нерухомості класу люкс. Серед таких ЖК «Корона», «Золоті ключі-2», а також БЦ «Europe-Building».

«Вежа Федерація» - один із найвідоміших проектів Полонського

У 2005 році Mirax Group зробили спробу вийти на ринок російських регіонів, однак через деякий час відмовився від цієї затії. У той період дане рішення було обгрунтовано кадровим кризою – відсутністю необхідної кількості інженерів, будівельників, архітекторів, управлінців.

Але два роки потому, коли мова зайшла про ринках європейських країн, необхідний персонал все-таки був знайдений. Компанія розпочала будівництво «Astra Montenegro» — «міста-клубу» на одному з курортів Чорногорії, а також взялася за реалізацію подібного за масштабами проекту — «Le Royal Village» в швейцарських Альпах. Проекти мали великий успіх, і вже незабаром компанія Полонського стала освоювати ринки США (Маямі) та курортної Камбоджі. Після цього представництва фірми також відкрилися в Женеві і Ханої (В’єтнам). Великий проект був запущений у Великобританії.

Найбільш епатажні вчинки Сергія Полонського Однак далеко не завжди доля компанії була безхмарною. В кінці 2000-х років копання сильно постраждала від світової кризи. Деякі проекти були заморожені. У 2009-му році московський суд заарештував великі активи компанії у зв’язку з непогашенням заборгованості перед Альфа-банком у розмірі 241 мільйона доларів. Згодом вдалося погасити борги, проте із-за фінансових проблем і похитнулася репутації компанія була змушена змінити назву на «Potok».

У 2011 році журнал «Форбс» включив нашого сьогоднішнього героя в число найбільш ексцентричних підприємців Росії. Широко відома в народі його фраза «У кого немає мільярда, можуть іти в ж…», а також епізод з поїданням власного краватки в рамках програми Сергія Мінаєва «Мінаєв Live». Останній з названих випадків був пов’язаний з помилковим прогнозом щодо зростання цін на нерухомість елітного класу. Полонський говорив про зростання в 25%, відзначаючи, що з’їсть власну краватку, якщо виявиться не правий. Згодом виявилося, що Сергій Юрійович трохи помилився в прогнозних цифрах.

Сергій Полонський - епатажний бізнесмен

Серед інших цікавих епізодів з життя бізнесмена варто також згадати епізод з незарахованим польотом у космос. Довгий час Полонський готувався до польоту, однак згодом все-таки був змушений відмовитися від цієї затії з-за проблем зі здоров’ям.

Влітку 2014 року щодо Полонського було заведено кримінальну справу. Підприємця звинувачували в шахрайстві (справа ЖК «Кутузовська миля») і розкрадання грошових коштів у пайовиків РК «Рублевська Рів’єра» (зникло 3,2 мільярда рублів). Суд видав постанову для заочного арешту Сергія Юрійовича. Два роки опісля, в травні 2015 року його депортували з Камбоджі, де він жив на власному острові з 2012 року, і помістили в московський слідчий ізолятор №1.

Особисте життя Сергія Полонського

Довгий час наш сьогоднішній герой перебував в шлюбі з інструктором з йоги Юлією Дрынкиной. У цьому шлюбі народилося троє дітей – дочки Маруся і Аглая, а також син Міракс, якому, як нескладно здогадатися, Полонський дав ім’я на честь своєї компанії.

Сергій Полонський з дружиною, Ольгою Полонської (Дерипаска)

Незважаючи на наявність спільних дітей, перший шлюб підприємця розпався. Довгий час (12 років) Сергій жив разом з жінкою по імені Ольга Дерипаско (не родичка Олега Дерипаски – однофамільниця) у цивільному шлюбі, однак 1 червня 2016 року вони провели весільну церемонію, яка відбулася в СІЗО «Матроська тиша». Незважаючи на специфічний характер місця, свято пройшло за всіма канонами: з сукнею, кільцями, весільним маршем і гостями.

Сергій Полонський: останні новини

Сергій Полонський перебував у СІЗО, починаючи з 17 травня 2015 року. Слідство по його справі завершилося в листопаді 2015 року. Йому було пред’явлено звинувачення за статтею «шахрайство в особливо великому розмірі, вчинене групою осіб за попередньою змовою з використанням свого службового становища». Полонський заперечував вину, посилаючись на своїх колишніх партнерів. 10 червня 2016 року за рішенням Мосміськсуду арешт Сергія Полонського був продовжений до 12 серпня того ж року на прохання слідчого.

2016 рік: Сергій Полонський знаходиться в СІЗО

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: