Ім’я: Сергій Подлисецкий

Дата народження: 16 липня 1971 р. (45 років)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: Берегове, Закарпатська область, УРСР

Діяльність: підприємець, голова АТ «Русь-Ойл»

Біографія Сергія Подлисецкого

Подлисецкий Сергій Вікторович – російський підприємець, нафтогазовий інвестор, генеральний директор молодий, але вже показала більш ніж успішний результат компанії «Русь-Ойл».

Глава нафтової компанії «Русь-Ойл» Сергій Подлисецкий

Ранні роки

Майбутній глава «Русь-Ойл» з’явився на світ 16 липня 1971 року в старовинному закарпатському місті Берегово. Після закінчення школи поступив у Військово-інженерну академію ім. Куйбишева.

У 1995 році Сергій отримав диплом, який свідчить про закінчення військової академії, однак надовго у складі збройних сил не затримався – у 1996 році він перейшов в «приватний сектор», займаючись виробництвом продукції для народного споживання. Обіймав посаду генерального директора на Московському миловарному заводі. У 2003 році очолив багатогалузеву компанію «Червоний богатир».

Сергій Подлисецкий в нафтовому бізнесі

В нафтову галузь Сергій Подлисецкий прийшов порівняно недавно, не маючи за плечима опори у вигляді осколків радянського нафтового спадщини. Офіційною датою народження керуючої компанії «Русь-Ойл», генеральним директором якої нині і є Подлисецкий, вважається 1 березня 2013 року. Однак ще в 2011 році підприємець придбав Майорське родовище в Оренбурзькій області – невелике, вважалося практично виснаженим, з рівнем видобутку, не вищими 600-700 тонн в місяць. Гроші на викуп підприємства Сергію Подлисецкому позичив бізнесмен Олексій Хотин.

Майже рік Подлисецкий і його команда досліджували придбане родовище. Перше буріння під новим керівництвом дало вражаючий результат – свердловина почала видавати 200-300 тонн чорного золота на добу. Оперативно було закуплено нове високотехнологічне обладнання, і в короткі терміни видобуток нафти на Майорському родовищі зросла до 16 тисяч тонн (за іншими даними, до 21 тисячі тонн) в місяць.

Однак підприємець розумів, що ресурси Майорського родовища не нескінченні, і приступив до пошуку нових підземних коморах. У підсумку було вирішено викупити Дулисьминское родовище, розташоване в Іркутській області. Після дорозвідки та оптимізації методів буріння тут був виявлений новий нафтоносний пласт.

Потім компанія вийшла на Густореченское і Трав’яне родовища в Ханти-Мансійському АО. Приблизно в цей період у відання «Русь-Ойл» перейшла компанія «Розвиток Санкт-Петербурга». Компанія Сергія Подлисецкого продовжувала дотримуватися тієї ж стратегії – шукати родовища, визнані малоперспективними і, після найглибшого аналізу, перегляду методів буріння і впровадження інноваційних технологій, давати їм нове життя.

Обсяги видобутку ГК «Русь-Ойл» демонструють стабільне зростання: у 2015 році цей показник склав понад 3,5 мільйона тонн, у 2016 наблизився до позначки в 4,2 мільйона тонн, при цьому запаси компанії (за оцінкою аудиторської компанії DeGolyer в 2016 році) були оцінені в 147 мільйонів тонн. Однак Сергій упевнений, що насправді цей показник відповідає 300 мільйонів.

Родина та хобі Сергія Подлисецкого

Підприємець-нафтовик одружений, подружжя виховує трьох дітей. Що стосується хобі, Сергій Подлисецкий захоплюється східними єдиноборствами і собаководством – разом з дружиною він тримає собак породи російський чорний тер’єр.

Сергій Подлисецкий зараз

Незважаючи на кризові умови, Сергій Подлисецкий і керівництво «Русь-Ойл» налаштовані оптимістично, хоча і визнають, що для галузі настали нелегкі часи. У найближчих планах компанії значиться придбання нафтопереробного заводу з продуктивною потужністю понад 2 млн тонн. Головним секретом успіху своєї компанії, яку багато хто аналітики вже називають гідним суперником нафтових гігантів з багаторічним присутністю на ринку, Сергій Подлисецкий називає відхід від традиційних бізнес-схем.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: