Ім’я: Сергій Перегудов

Дата народження: 6 жовтня 1981 р. (35 років)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: Надим

Діяльність: актор театру і кіно

Вага: 78 кг

Зріст: 184 см

Біографія Сергія Перегудова

Сергій Вікторович Перегудов – актор, історія якого, як відзначали ЗМІ, нагадує казку про Попелюшку. Народившись в провінційному сибірському містечку, до 35 років, він перетворився у майстри сцени, що має за плечима солідний багаж ролей в кіно і виступів на сцені одного з найбільш авторитетних драматичних театрів країни, петербурзького Театру ім. Ленсовета.

Актор театру і кіно Сергій Перегудов

Завзяті театрали знають його за такими роботами, як «Кабаре», «Снігурі», «Старший син», «Варвари», любителі кіно – за фільмами «Ментовські війни», «Ад’ютанти любові», «Сонька Золота ручка», «Вікторія» і багатьом іншим.

За роль Ракітіна в постановці «Всі ми прекрасні люди» артист був удостоєний Вищої театральної нагороди Північної столиці «Золотий софіт» (за підсумками сезону 2013-2014 рр..).

Дитинство

Артист з’явився на світ 6 жовтня 1981 року в місті Надимі, розташованому в Ямало-Ненецькому автономному окрузі, куди на заробітки приїхали його батьки, Тетяна Іванівна Віктор Михайлович Перегудови. У актора також є старший брат Євген.

Дитяче фото Сергія Перегудова

У 9-10 класах Сергій грав у команді КВК, брав участь у шкільних постановках, але особливого бажання пов’язати свою долю з професією актора у нього не було. В його оточенні не спостерігалося людей, близьких до акторського мистецтва, так і в самому містечку театру не було.

Молодий Сергій Перегудов

Отримавши атестат, під впливом батьків, які бачили сина або юристом або економістом, він вступив на економічний факультет Гуманітарного інституту в місті Волзькому Волгоградської області. Але на першому курсі Сергій переконався, що економіка – це не те заняття, яке змогло б приносити йому задоволення.

Сергій Перегудов у передачі «Крупним планом» Побувавши в Санкт-Петербурзі, він потрапив в драмтеатр на Мохової вулиці. Ця подія перевернула його життя, подарувавши хлопцеві нову мрію – стати актором. З першого разу вступити в театральний йому не вдалося, але наступна спроба виявилася цілком успішною – він став студентом майстерні Владислава Пазі в Спбгаті.

Акторська кар’єра

Молодий чоловік почав зніматися в кіно ще в часи студентства. У 2003 році він знявся в епізоді комедійного серіалу для підлітків «Вовочка» в ролі свого тезки-боксера.

Перша роль Сергія Перегудова (серіал «Вовочка»)

Пізніше він потрапив в акторський склад картини Олександра Сокурова про ключові події в історії Ермітажу «Російський ковчег», пізніше з’явився в телесеріалі «Убойная сила», що оповідає про захоплюючі будні співробітників кримінального розшуку (серія «Принцип вини»), а також засвітився у першому сезоні детектива «Ментовські війни» з Олександром Устюговим, де втілив образ персонажа по імені Михайло Краснов.

Михайло Краснов з «Ментовські війни»

По закінченні вузу актор був прийнятий в трупу Театру ім. Ленсовета. Його можна було побачити в постановках «Старший син» за п’єсою Олександра Вампілова (про уявне сина-найду), «Кабаре» (вільне трактування п’єс Б. Брехта), «Ліжко на трьох» (історія людства за версією Мілорада Павича), «Хто боїться Вірджинії Вульф?» (вистава про психологічну сутичці двох подружжя), «Дракон» Євгена Шварца (про спробу юнаки Ланцелота перемогти в душах людей підлість, байдужість і боягузтво).

Сергій Перегудов служить у Театрі ім. Ленсовета

Паралельно він продовжував з’являтися на екрані. У 2005 році блискуче зіграв брата Олександра I в історичній стрічці «Ад’ютанти любові». Працюючи в цьому серіалі разом з відомими акторами (Андрієм Ільїним, Олександром Абдуловим, Арменом Джигарханяном), він набирався досвіду і відточував у спілкуванні з ними свою майстерність.

Кадр із серіалу «Ад'ютанти любові»

З великою теплотою згадував він також Леоніда Ярмольника, Андрія Краско, Олексія Серебрякова, партнерів по стрічці «Принцеса і жебрак». Не менше вразила й сузір’я колег артиста по трилера «Вепр» – Олександр Філіпенко, Юрій Кузнєцов, Андрій Толубеєв, де актор зіграв одну з головних ролей – аспіранта Гущина, що потрапив в епіцентр містичних подій. Згодом актор зазначав в інтерв’ю, що зйомки у режисера Дмитра Свєтозарова його дуже багато чому навчили в професійному плані і залишили яскраві враження, особливо перебування разом з пацюками в замурованого склепі.

Сергій Перегудов у містичному трилері «Вепр»

Велику любов телеглядачів принесло йому участь у детективній мелодрамі «Сонька Золота Ручка», познакомившей глядачів з легендарною злочинницею-авантюристкою, блискучим організатором великих крадіжок. Він грав її палкого коханого Володю.

Сергій зіграв Володю Кочубчика з «Соньки – Золотої ручки»

Одночасно він знявся в українській кінострічці «Там, де живе любов», що оповідає про життєві перипетії молодого бізнесмена, який дізнався, що його колишня кохана померла при пологах, але їх спільна дочка, як виявилося, вижила.

Велике інтерв’ю Сергія Перегудова Багатьом глядачам запам’яталося також поява артиста в комедії Дмитра Мисхиева «Сім кабінок» (2007), головну роль в якій грав Федір Бондарчук. Стрічка сповнена презабавных ситуацій за участю бандитів, зайнятих пошуком DVD диска з важливою інформацією.

Особливо яскраво, на думку критиків, розкрився талант майстра сцени у 8-серійну стрічку «Злочин і покарання» за романом Федора Достоєвського. У ній він грав Разуміхіна, одного Раскольникова по університету, закоханого в його сестру.

«Злочин і покарання»: Сергій Перегудов в ролі Разуміхіна

Слід відзначити чудово розкриті актором головні ролі у фільмах «Агент особливого призначення», «Соло для пістолета з оркестром», «Дільничний детектив», а також участь у стрічках «Підсудний», «Вікторія», «Остання зустріч».

Кадр із серіалу «Агент особливого призначення»

У 2013 році він з’явився в бойовику «Моє прізвище – Шилов» в образі раптово зниклого давнього знайомого головного героя, чиї свідчення дозволили ув’язнити небезпечного вбивцю. У 2014-му – у комедійній стрічці «Гена Бетон», де на одному знімальному майданчику з ним працював Гоша Куценко, Рената Литвинова, Аліка Смєхова та інші зірки.

«Моє прізвище – Шилов»: Сергій Перегудов і Марія Синяева

У 2015 році він втілив ключового персонажа, поліцейського Шило, у фільмі «Минуле вміє чекати», а також адвоката Дмитра Сабурова в картині «Любити не можна ненавидіти».

Сергій Перегудов у фільмі «Минуле вміє чекати»

Особисте життя Сергія Перегудова

Артист не одружений і поки не готовий зв’язати себе узами Гіменея, хоча у нього є кохана дівчина, по професії медичний працівник.

До цього у нього був роман з актрисою Анною Ковальчук. Молоді люди навіть збиралися одружитися, але весілля з невідомих причин так і не відбулася. Після розриву вони залишилися друзями. Пізніше Аня вийшла заміж за бізнесмена Олега Капустіна.

Сергій Перегудов зустрічався з Ганною Ковальчук

У свій час Сергію приписували близькі стосунки з Настею Микульчиной (колеги по фільму «Сонька Золота Ручка»), Тетяною Арнтгольц (по стрічці «Вікторія»). Але чутки про цих романах він заперечує.

Роман Перегудов і Арнтгольц має місце лише на екрані

Артист, якого з-за зовнішності частенько плутають з Павлом Дерев’янко і з Кирилом Плетньовим, проживає в Пітері, любить подорожувати, грати в футбол. Він входить до складу аматорської збірної команди акторів Росії, регулярно беручи участь в іграх проти колег з Угорщини.

Сергій Перегудов любить пограти в футбол

Сергій Перегудов зараз

У 2016 році актор з’явився в телесеріалі «Слідчий Тихонов» за мотивами творів братів Вайнерів, знімався в серіалі «Гастролери» про братів-бандитів у виконанні Максима Аверіна і Олексія Воробйова, де зіграв молодшого інспектора поліції.

«Слідчий Тихонов». Зйомки

У листопаді за блискуче виконання ролі другого плану в історичному фільмі «Контрибуція» він став лауреатом XIV Міжнародного фестивалю воєнного кіно імені Ю. Н. Озерова.

Кадр з фільму «Контрибуція»

Сергій був учасником проходив в Північній столиці з 28 жовтня по 2 листопада Благодійного фестивалю «Дитячий КиноМай», в ході якого були передбачені творчі конкурси, екскурсії, майстер-класи. Крім цього, він разом з іншими акторами (Олександром Башировим, Іваном Охлобистіним, Михайлом Шварцем) безкоштовно знявся в кіно-версії поеми Віктора Тихомирова «Чапаєв-Чапаєв», представленої в листопаді (до всеросійської прем’єри) в Кинешме на творчому вечорі письменника.

Сергій Перегудов читає вірші Федора Сологуба В грудні він був у числі відомих музикантів і акторів-учасників проекту «Поети Срібного століття про Петербурзі». У знакових місцях міста, таких як Невський проспект, Анічков міст, Літній сад, Палацова площа, Ісаакіївський собор, Мідний вершник, вони прочитали вірші про Північній столиці Пастернака, Блока, Ахматової і записали відеоролики.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: