Ім’я: Сергій Наришкін

Дата народження: 27 жовтня 1954 р. (62 роки)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: Ленінград р.

Діяльність: державний діяч

Вага: 76 кг

Зріст: 178 см

Біографія Сергія Наришкіна

Наришкін Сергій Євгенович – російський чиновник, політик і бізнесмен, екс-спікер Держдуми РФ, екс-глава адміністрації Кремля. Він керував урядовим апаратом, підрозділом інвестицій в Санкт-петербурзькому Промбудбанку, радою директорів «Совкомфлота», «Першого каналу». У вересні 2016 року був призначений головою Служби зовнішньої розвідки РФ.

Російський державний діяч Сергій Наришкін

Високі ділові та особисті якості дозволяли йому справлятися з питаннями будь-якої складності на різних ділянках робіт, а приналежність до когорти людей, що зв’язали свою долю з КДБ, наклало відомий відбиток на його стиль керівництва і манеру поведінки з підлеглими. Він ніколи не підвищує голосу, завжди був підкреслено коректним, рівним і тактовним, воліє залишатися в тіні.

Дитинство Сергія Наришкіна

Думський спікер з’явився на світ 27 жовтня 1954 року в місті на Неві. Дитячі та юнацькі роки його пройшли у Всеволожську, Ленобласті. Він навчався в школі з художньо-естетичним ухилом, яку закінчив з відзнакою в 1972-му році.

Наришкін Сергій Євгенович

Відразу після школи Сергій вступив у Ленінградський військово-механічний інститут, де став активістом і лідером – був на чолі комітету комсомолу, начальником будівельного загону, нагороджувався грамотами молодіжного крила КПРС, знаком «Молодий гвардієць п’ятирічки» вищого органу комсомолу, ЦК. У 1978-му він закінчив ВУЗ, потім, за неофіційними даними, – Вищу школу КДБ, де відбулося його знайомство з Володимиром Путіним.

Кар’єра Сергія Наришкіна

З 1982-го в Політехнічному Інституті рідного міста Сергій Євгенович став помічником ректора з міжнародних зв’язків (як відзначали ЗМІ, зайняв традиційну посаду для працівників КДБ). У 1988-му році він був відправлений на роботу в радянських посольстві в Брюсселі, де перебував аж до розвалу СРСР.

У 1992-му році він повернувся в Північну столицю і отримав керівну посаду в міськадміністрації. Там же працював і Путін, який очолював один з підрозділів. У мерії він пропрацював протягом трьох років.

Сергій Наришкін працював в мерії Санкт-Петербурга

Потім, на запрошення власника пітерського Промбудбанку, наближеного до Володимира Путіна підприємця Володимира Когана, він залишив держслужбу і перейшов в ряди банківських службовців, очоливши інвестиційний сектор кредитно-фінансової установи (сьогодні це банк ВТБ, головою правління якого є Денис Бортніков, син директора ФСБ).

З 1996-го року Сергій вісім років складався в раді директорів тютюнової фабрики «Філіп Морріс Іжора». У 1997-му він уже повернувся на службу державі. Йому запропонували посаду заступника голови комітету з економіки та інвестицій в обласному уряді. Через рік його підвищили до начальника регіонального КВЭС.

В цей же час майбутній парламентарій здобув вищу економічну освіту, закінчивши в Північній столиці Міжнародний інститут менеджменту.

Сергій Наришкін отримав економічну освіту

У сферу діяльності Сергія Євгеновича входило вирішення питань залучення іноземних інвестицій. У регіоні, не без його участі, з’явилися найбільші гравці ринку – Philip Morris з обсягом капіталовкладень понад 300 мільйонів доларів, завод Ford, який надав 150 мільйонів, представник компанії Caterpillar «Катерпіллар Тосно» з інвестиційним портфелем в 50 мільйонів доларів.

Сергій Наришкін — кар’єра в Москві

Успішно просуваючись по службових сходах, на початку 2004 року політик потрапив до столиці на посаду заступника начальника управління адміністрації Кремля, яку очолював Дмитро Медведєв. Вже через місяць він отримав статус заступник глави АП.

Восени Наришкін став міністром, ставши на чолі АП прем’єра Михайла Фрадкова (в даний момент, начальника Служби зовнішньої розвідки). Деякі політологи вважають, що вони були знайомі в «бельгійський період» політика.

На цій посаді він впритул займався завданнями впровадження адмінреформи, перебуваючи на чолі відповідної комісії, розв’язував задачі оптимізації функціональних обов’язків і взаємодії владних структур, скорочення надмірного числа функцій держорганів.

Крім цього, Сергій представляв інтереси держави в керівництві декількох підприємств – «Роснефти», «Совкомфлота», ПФД, Першому каналі російського телебачення.

Сергій Наришкін очолив Апарат Президента

На початку 2007-го року Він став віце-прем’єром, зберігши попередній пост керівника АП. До сфери його повноважень тепер ставилися питання ЗЕД щодо співпраці з Співдружністю Незалежних Держав. Цей напрямок діяльності уряду, на думку прем’єра Фрадкова, вимагало посилення.

Після обрання президентом Дмитра Медведєва в травні наступного року, Він отримав посаду керівника його адміністрації. За даними деяких західних мас-медіа, посада йому, як вірного прибічника Путіна, була надана, нібито щоб він «наглядав» за новим лідером країни.

Сергій Наришкін: Держдума просить Путіна захистити Крим Перебуваючи на посаді, Сергій Євгенович став головою ради директорів «Об’єднаної суднобудівної корпорації». Він очолював також кілька президентських комісій, серед яких були органи, створені з метою недопущення спотворення історичних фактів, реформування держслужби, створення позитивного міжнародного іміджу РФ, зокрема, після подій в Абхазії і Південній Осетії і негативної міжнародної реакції на цей військовий конфлікт.

Сергій Наришкін — голова Держдуми

В кінці 2011 року політик опинився в спікерському кріслі. Він приступив до діяльності в нижній палаті російського парламенту – Держдумі. Сергій Євгенович був обраний її головою замість Бориса Гризлова, який обіймав цей пост 8 попередніх років.

Сергій Наришкін в Держдумі

У квітні 2012-го спікер нижньої палати, постійний член Ради безпеки РФ, став головою організації «Союзна держава». У червні 2012-го він підписав постанову про організацію при голові Держдуми Ради по культурі.

Особисте життя Сергія Наришкіна

Голова Державної Думи одружений, виховав двох дітей.

Дружина спікера Тетяна Сергіївна (до заміжжя, Якубчик), раніше викладала в Военмехе.

Сергій Наришкін з дружиною

Син парламентарія, Андрій (1978 року народження) працює як заступник гендиректора ЗАТ «Енергопроект», одним із засновників якого є Вадим Сердюков, син губернатора Ленобласті. Андрій одружений, подарував Сергію Євгеновичу двох онучок, Аню і Наташу.

Дочка спікера Вероніка (1988 року народження) закінчила Академію народного господарства. Вона має спортивне звання майстра спорту, в 20 років стала тренером збірної Росії з плавання.

Сергій Наришкін нащадок роду Наришкіних

Політик має славу любителем богеми. Він є прихильником театру, авторської пісні і джазу, дружний з Зурабом Церетелі і Ларисою Доліною, вміє грати на гітарі. Любить плавання, лижі, теніс.

Сергій Наришкін співає на сцені Сергій Наришкін — автор близько півсотні наукових праць. Він отримав докторську ступінь, володіє двома іноземними мовами (французькою та англійською). Політик нагороджений багатьма орденами і медалями, серед яких Орден Пошани, Святої Анни I ступеня, Олександра Невського, «За заслуги перед Вітчизною» та інші.

Сергій Наришкін сьогодні

Нещодавно парламентарій привернув підвищену увагу преси і громадськості тим, що з’явився причиною відмови делегації РФ від участі в сесії ПА ОБСЄ, яка відбудеться в Гельсінкі в липні. Це рішення було прийнято у зв’язку із забороною на в’їзд в Суомі Наришкіну і ще п’яти делегатів, які перебувають під санкціями ЄС. Сергій Євгенович повинен був очолити групу.

Спікер Держдуми Сергій Наришкін відвідав Японію з офіційним візитом У ЗМІ також повідомлялося, що спікер Держдуми є нащадком дворянського роду (при описі обставин, пов’язаних зі скарбом, знайденим в Північній столиці в колишньому особняку сім’ї Наришкіних). Пряма спадкоємиця знайдених цінних речей, парижанка Наришкіна Наталі, святкувала в одному з інтерв’ю, що Сергій – її родич, вони зустрічалися під час перебування мером Собчака, а сьогодні їх пов’язують теплі дружні стосунки.

У вересні 2016 року Володимир Путін провів зустріч з Михайлом Фрадковим і Сереем Наришкіним, в ході якої запропонував останньому місце глави СЗР Росії (Служби зовнішньої розвідки). На місце спікера Держдуми президент попросив призначити В’ячеслава Володіна.

У 2016 Сергій Наришкін очолив Службу зовнішньої розвідки

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: